Novoroční slevy

Cyklotrenažér FINNLO Speed Bike CRT

ID: 3203

Cyklotrenažér s mechanickou přítlačnou brzdou, lehce komerční, LCD displej, kalibrovaný 25kg setrvačník, nosnost 150 kg.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme ještě dnes

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 21 %

37 990 Kč
29 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka:

  • 2 roky na stroj

Cyklotrenažér FINNLO Speed Bike CRT

Cyklotrenažér Finnlo Speedbike CRT je novinkou s moderním designem. Rám je vyroben ze silnostěnných ocelových prvků. Rotační části jsou osazeny průmyslovými ložisky. Setrvačník o váze 25 kg s řemenovým převodem o poměru 1:3 zajišťuje plynulost chodu.

Kalibrovaný setrvačník je bržděn mechanicky, třením čelistí s filcovými pady s plynulou regulací. Poskytuje vysoký komfort s ohledem na dokonalou ergonomií, kterou lze nastavit dle potřeb uživatelů s rozdílnými výškami.

Sedátko i řidítka lze nastavit horizontálně i vertikálně pomocí rychloupínání. Použitý materiál umožňuje maximální zatížení 150 kg a zároveň splní vysoké nároky pro náročný trénink a vyšší frekvenci zátěže.

Rozměry stroje: 125 x 58 x 136 cm. Sestavení a zprovoznění cyklotrenažéru svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Cyklotrenažéry neboli spinningová kola, jakožto alternativa k jízdnímu kolu, vám jízdu venku vynahradí pohodlným způsobem v teple vašeho domova.

Velký a přehledný počítač s LCD displejem poskytuje informace o všech datech týkajících se tréninku jako je vzdálenost, čas, rychlost, RPM, nastavení horní hranice pro účelový trénink, kadence, měřený puls. Všechny výstupy se zobrazují současně. Možnost připojení hrudního pásu s přesností EKG, který není součástí balení, ale je možné Hrudní pás u nás dokoupit. Napájení displeje probíhá přes tužkové baterie (2 x AA - 1,5V).

Řidítka a anatomicky tvarované sedlo lze nastavit jak vertikálně, tak horizontálně, a to i ve sklonu. Výsledkem je, že každý závodník nalezne svou perfektní polohu. Komfortní sedlo "Selle Royal" odlehčuje nohy a hýždě, takže delší tréninkové sezení je bez problémů možné. Posed je ideální pro osoby od 150 cm do 200 cm výšky.

Jak vybrat cyklotrenažér?

Video s FINNLO SPEEDBIKE CRT:


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze