Showroom Praha

Otevřeno pondělí - pátek
od 9:00 do 16:00 hod

U Pekáren 1644/1a
Praha 15

+420 222 222 300

Přijďte se podívat do showroomu v Praze!

Obrázky a videa mohou poskytovat pěkný náhled, ale žádný záznam nemůže plně nahradit osobní zážitek. V showroomu v Praze, který provozuje našův dodavatel Fitness Store s.r.o., vám poskytneme možnost nejen vidět, ale také ohmatat a vyzkoušet na vlastní kůži každý detail fitness strojů.

Připravili jsme pro vás rozsáhlý výběr domácích i lehce komerčních posilovacích fitness strojů a trenažérů od značek HOUSEFIT, NORDICTRACK, TUNTURI, PRO-FORM, FINNLO, HAMMER ve všech cenových relacích. Od cenově dostupnějších strojů vhodných pro začínající a méně náročné sportovce až po ty nejlepší, které jsou dostupné v dané kategorii.

V našem showroomu nejsou vystaveny všechny stroje, proto je nezbytné se dopředu domluvit, abychom vám mohli zajistit vystavení konkrétního produktu. Chceme, abyste měli možnost si prohlédnout a vyzkoušet právě ten stroj, který vás zajímá.

Naším cílem je, abyste byli spokojeni s výběrem a neměli pochybnosti o tom, co jste od nás zakoupili. Chceme, abyste chodili k nám s radostí a odcházeli s kvalitním a spolehlivým strojem, který splňuje vaše očekávání.

Chcete si vyzkoušet, jaké to je cvičit na našich strojích? Volejte +420 581 601 521 a domluvte si individuální návštěvu. Budeme se těšit na vás!