Servis

Jedna z nejdůležitějších věcí, na kterou je potřeba myslet při pořizování jakéhokoliv fitness stroje ať už domu nebo do komerčních prostor, je záruční a následně i pozáruční servis. Neméně podstatným požadavkem by měla být i dostupnost náhradních dílů, a to po celou dobu obvyklé životnosti trenažéru.

Zvažte, kde si takovýto stroj budete pořizovat. Většina nespecializovaných prodejců nedisponuje vlastním servisním zázemím, a tak v případě problémů vyžaduje zaslat trenažér na reklamaci. Což je zdlouhavé, a nebojíme se napsat, že pro zákazníka i otravné.

Záruční i pozáruční servis u zákazníka

Alfit.cz standardně zajišťuje pravidelný servis nebo opravy všech strojů zde zakoupených, přímo u vás doma nebo ve vaší provozovně. Při poruše si objednáte návštěvu technika, který v domluvený čas přijede a problém odstraní. V případě závažnější poruchy, kterou nelze vyřešit na místě, stroj na vlastní náklady odvezeme do dílny a opravený doručíme zpět.

V případě reklamace nebo potřeby pozáručního servisu stačí zaslat poptávku na e-mail: info@alfit.cz. Servisní oddělení si s vámi následně domluví přesný termín opravy telefonicky, po vzájemné dohodě.

Naše doporučení – odborná montáž a zaškolení

Čas jsou peníze a nikdo není tak bohatý, aby ho marnil činností, která mu není vlastní. Naši proškolení technici ale mají sestavování strojů v malíčku. A co oni zvládnou za standardní dobu, vám může trvat hodiny, nebo i dny.

V rámci poskytování ještě kvalitnějších služeb proto nabízíme ke všem strojům dopravu a jejich montáž našimi šikovnými a sympatickými techniky. Stroje v ceně od 50 000,- sestavíme a proškolíme, jak trenažér správně užívat zcela zdarma. Stroje v ceně do 49 999,- sestavíme dle platného ceníku k nahlédnutí zde.
Při montáži také poradíme, jak stroj pravidelně udržovat, aby vám dobře a bezproblémově sloužil po celou dobu své životnosti.

V případě, že využijete našich služeb, budete telefonicky kontaktováni do 48 hodin od objednání přímo technikem, se kterým si domluvíte termín, kdy zboží přivezeme a smontujeme stroj přímo u vás doma.

Servisované stroje, pokud závada nejde odstranit u zákazníka, svezeme a opravíme u nás, důkladně smontujeme, promažeme, obalíme a sami zákazníkovi zpět ve 100% stavu přivezeme.