Vítejte v ALFITu - Vašem Specializovaném Fitness Obchodě s Výběrem pro Každého!

V ALFITu nespojujeme pouze nákup fitness vybavení s fyzickým cvičením. Jsme váš partner na cestě k zdraví, pohodě a optimální kondici. S nabídkou kvalitních značek, zahrnující spoustu renomovaných jmen, jsme synonymem pro výkonnost a spolehlivost.

Pro Koho Je ALFIT? Pro Všechny, Kteří Chtějí Investovat do Zdraví

ALFIT je pro každého, kdo si váží svého zdraví a hledá optimální cestu k fyzické pohodě. Od soukromých jednotlivců, kteří si uvědomují význam pravidelného pohybu, po lidi zotavující se po úrazech, až po vrcholové sportovce, kteří hledají vybavení pro dosažení svých výkonových cílů.

Profesionální Přístup Pro Každého

Náš profesionální přístup ocení nejen jednotlivci, ale i provozy rehabilitačních a lékařských zařízení, škol, hotelů, klubů a firem, které mají své vlastní posilovny. Veřejná wellness a fitness centra také najdou v naší nabídce špičkové stroje pro kvalitní vybavení svých prostor.

Showroomy v Praze a Bělotíně - Uvidíte a Vyzkoušíte na Živo

Vaše spokojenost je naší prioritou. Proto vám nejen nabízíme možnost vidět a vyzkoušet naše produkty naživo ve showroomu v Praze u našeho dodavatele nebo na Moravě v Bělotíně, ale také poskytujeme záruční i pozáruční servis prostřednictvím našich důvěryhodných dodavatelů.

ALFIT - Ručíme za Kvalitu a Spokojenost

S ALFITem nemusíte mít obavy z nákupu online. Ručíme za kvalitu každého stroje, který nabízíme. S naším závazkem k záručnímu i pozáručnímu servisu a péči o zákazníky chceme zajistit, že vaše spokojenost bude na prvním místě.

Přijďte k nám do ALFITu, kde spojujeme kvalitu, profesionální přístup a vášeň pro zdravý životní styl! A ano, nabízíme špičkové produkty od spousty značek s kompletním servisem skrze naše spolehlivé dodavatele.

Firemní sklady


Firemní sklady