Novoroční slevy

Běžecký pás HAMMER Q.Vadis 10.0

ID: 5163

Domácí použití, nosnost 150 kg, max rychlost 22 km/hod, sklon do 12 %, 15,6" dotykový displej, Wifi, Bluetooth, USB, reproduktor, aplikace Kinomap a BitGym, možnost složení, transportní kolečka.

Celý popis a parametry produktu

Expeduji 07.05.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 30.3. slevu 1 000 Kč s kódem ZIMA1000 na tento produkt.

sleva 4 %

72 990 Kč
69 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás HAMMER Q.Vadis 10.0

Hammer Q.Vadis 10.0 je špičkový běžecký pás od světového výrobce kvalitních běžeckých trenažérů, jejichž produkty jsou maximálně ergonomické s velmi kvalitní mechanikou. Model Q.Vadis 10.0 je, ve složeném stavu, minimálně náročný na prostor a skvěle se hodí do menších prostor. Pás je osazen kvalitním a velmi tichým motorem s trvalým výkonem 2,24 kW (3,0 HP) a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Rychlost v rozsahu 0,3 - 22 km/h a sklon pásu do 12 % je elektronicky nastavitelný přes konzoli PC. Běžecký trenažer se tak dokonale přizpůsobí jak běžci začátečníkovi, tak i zapálenému profesionálovi. 

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 150 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelných trénincích v domácím prostředí. Běžecká plocha má velkorysé rozměry 51 x 152 cm (šířka x délka), a je tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Kurtna běžeckého pasu má protiskluzový povrch a 6 bodové odpružení, běh tak bude maximálně bezpečný a šetrný pro klouby.

PC má Bluetooth a Wifi připojení Hand pulzy pro měřené tepové frekvence Držák lahve s vodou

Svůj trénink na běžeckém trenažéru Hammer Q.Vadis 10.0 budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným TFT dotykovým displejem o velikosti 15,6", který je integrovány do konzole. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty vašeho tréninku jako čas, uběhnutá vzdálenost, rychlost vašeho běhu, sklon, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence. Počítačová konzole disponuje držákem tabletu, stojánkem na lahev s vodou, reproduktory, připojením Wifi Bluetooth a USB konektorem pro dobíjení používaných zařízení. 

Trenažér nabízí 43 programů s přednastavenými běžeckými tratěmi, včetně HRC programu, který řídí trénink dle aktuální tepové frekvence. Můžete si nastavit a bezpečně cvičit dle cílové hodnoty tepové frekvence. S integrovanými ručními snímači pulsu se zobrazuje aktuální tepová frekvence. Pro tyto typy programů můžete také využit hrudní pás, který měří puls s přesnosti EKG. Zakoupíte si ho jednoduše na našich stránkách. Rychlost i sklon můžete krokovat pomocí tlačítek plus mínus nebo už s přednastavenými horkými klávesami. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti.

Běžecká plocha se 6bodovým odpružením Vertikální poloha šetří místo

Trenažér značky HAMMER Q.Vadis 10.0 je kompatibilní s aplikací Kinomap a Zwift. Inovativní fitness aplikace dodají každému tréninku větší rozmanitost. Nainstalujte si do svého tabletu aplikace Kinomap a Zwift než zahájíte první trénink a poté se jednoduše připojte k trenažeru přes Bluetooth. Užijete si tak realistické zážtiky s dalšími běžci z celého světa, a to kdekoliv na světě. Aplikace automaticky přizpůsobuje odpor a nastavuje sklon dle vybrané tratě. Váš "virtuální avatar" si skvěle zacvičí a při tom může objevovat dechberoucí trasy uložené v aplikaci.

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné polohy. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte, můžete ho umístit pod postel nebo do nevyužitého prostoru vedle skříně. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky a pro stabilitu vyrovnávač nerovnosti. 

Technické parametry běžeckého trenažeru

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze