Novoroční slevy

Rotoped TUNTURI Cardio Fit D20 Deskbike

ID: 18TCFD2000

Domácí použití, jednoduše složitelný, nosnost do 110 kg, magnetické brzdy, transportní kolečka, vhodný i k pracovnímu stolu.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 3.3. slevu 1 500 Kč s kódem ZIMA1500 na tento produkt.

sleva 30 %

5 690 Kč
3 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál TUNTURI Cardio Fit D20 Deskbike
velikost souboru 4.64 MB

Rotoped TUNTURI Cardio Fit D20 Deskbike

Rotoped značky TUNTURI Cardio Fit D20 Deskbike je vybaven manuální regulací zátěže v rozmezí 8 stupňů pro variabilitu tréninku. Pro potřebné zmenšení nebo zvětšení zátěže stačí pootočit regulačním kolečkem, umístěným pod sedadlem.

Trenažér zákazníkům nabízí kvalitní mechaniku v kombinaci s ergonomii za velmi příznivou cenu jako ideální rotoped do domácího prostředí. Rámová konstrukce se da jednoduše složit a po tréninku tak můžete rotoped snadno uklidit na místo, kde nebude překážet. Sklopení je velmi jednoduchá záležitost, která nevyžaduje žádného dalšího člověka nebo nástroje, postačí vyndat pojistku a stroj sklopit, sedačku zasunete pomocí aretačního kolíku do nejnižší pozice. Pro snadné přemísťování je rotoped vybaven transportními kolečky. Výškově nastavitelné sedlo a madla umístěna pod ním vám umožní použití rotopedu i u pracovního stolu (před zakoupením doporučujeme ověřit výšku stolu). Vyvážený setrvačník o hmotnosti 1,4 kg a magnetický brzdný systém zaručují komfortní, plynulý a tichý chod. Maximálně zatížení je do hmotnosti 110 kg. Stroj je vybaven volnoběhem pro vaši bezpečnost. Cardio Fit D20 je kompletně na ložiscích (šlapací střed, setrvačník, dopínací kladka atd.), což spolu s masivním rámem zajišťuje dlouhou životnost stroje. 

Hmotnost stroje je 14,5 kg. Rozměry rotopedu jsou 94,5 x 46 x 114 cm. Ve složeném stavu 46 x 46 x 100 cm.

Jednoduchý rotoped pro domácí využití

Počítač není u tohoto modelu součástí dodávky, ale je možné si dodatečně dokoupit s tímto rotopedem plně kompatibilní PC s LCD displejem, který přehledně ukazuje aktuální rychlost, čas ujetou vzdálenost a spálené kalorie. Počítač s rotopedem komunikuje bezdrátově v maximální vzdálenosti 1,5 m. Snadno ho tak můžete mít před sebou třeba na stole a neustále kontrolovat údaje o svém tréninku. Nastavení zátěže v 8 stupních se snadno ovládá manuálním kolečkem, které je umístěné na rámu pod sedadlem. Odpor je tvořen magnetem, který brzdí zátěžové kolo a vy jen jednoduše otáčite regulujícím kolečkem tak, aby zátěž odpovídala aktuálnímu požadavku na trénink.

Rotoped nabízí vertikální nastavení sedla, včetně součásného nastavení řidítek, která slouží jako madla pro stabilní posed při intenzivnějším tréninku. Při pomalejším šlapání můžete klidně pracovat na počítači. Trenažér je osazen špičkovým šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky. Robustní šlapací střed s vyváženým setrvačníkem zaručuje dlouhodobou životnost stroje a plynulý tichý chod i při častém používání. Plastové pedály jsou vybavené fixačnimi řemínky (klipsnami) a bezpečně tak drží chodidlo na šlapačce. 

Rotoped je vybaven transportními kolečky, umožňující snadný přesun po místnosti. Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Madla jsou součásti sedadla

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze