Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit  Probíhá BLACK FRIDAY - v objednávce použijte slevový kód: blackfriday

Rotoped TUNTURI Cardio Fit D20 Deskbike

ID: 18TCFD2000
10x

Domácí použití, jednoduše složitelný, nosnost do 110 kg, magnetické brzdy, transportní kolečka, vhodný i k pracovnímu stolu.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme 25.10.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

pro registrované 4 609 Kč

sleva 3

4 750 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Parametry

Značka:
Tunturi

Aplikace
Žádné

Nosnost (kg):
110

Hmotnost stroje (kg):
14.5

Hmotnost setrvačníku (kg):
1.4

Převod setrvačníku
Plochý řemen s dopínací kladkou

Nastavení sedla
Výškové nastavení sedla

Konstrukce rotopedu
Klasický rotoped

Držák na lahev
Ne

Brzdný systém
Magnetická brzda

Regulace zátěže
Manuální otočným regulátorem

Středové složení
Šlapací střed s ložisky

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Napájení
Tužkové baterie

Použití dle DIN EN957
Třída HB

Manipulace se strojem
Přepravní kolečka, Možnost složení stroje

Délka stroje (cm):
94.5

Šířka stroje (cm):
46

Výška stroje (cm):
114

Rozsah zátěže
MIN až MAX v 8 stupních

Pedály
Plastové pedály s klipsnami

Konektivita
Nemá

Volnoběh setrvačníku
S volnoběhem

Rotoped TUNTURI Cardio Fit D20 Deskbike

Rotoped značky TUNTURI Cardio Fit D20 Deskbike je vybaven manuální regulací zátěže v rozmezí 8 stupňů pro variabilitu tréninku. Pro potřebné zmenšení nebo zvětšení zátěže stačí pootočit regulačním kolečkem, umístěným pod sedadlem.

Trenažér zákazníkům nabízí kvalitní mechaniku v kombinaci s ergonomii za velmi příznivou cenu jako ideální rotoped do domácího prostředí. Rámová konstrukce se da jednoduše složit a po tréninku tak můžete rotoped snadno uklidit na místo, kde nebude překážet. Sklopení je velmi jednoduchá záležitost, která nevyžaduje žádného dalšího člověka nebo nástroje, postačí vyndat pojistku a stroj sklopit, sedačku zasunete pomocí aretačního kolíku do nejnižší pozice. Pro snadné přemísťování je rotoped vybaven transportními kolečky. Výškově nastavitelné sedlo a madla umístěna pod ním vám umožní použití rotopedu i u pracovního stolu (před zakoupením doporučujeme ověřit výšku stolu). Vyvážený setrvačník o hmotnosti 1,4 kg a magnetický brzdný systém zaručují komfortní, plynulý a tichý chod. Maximálně zatížení je do hmotnosti 110 kg. Stroj je vybaven volnoběhem pro vaši bezpečnost. Cardio Fit D20 je kompletně na ložiscích (šlapací střed, setrvačník, dopínací kladka atd.), což spolu s masivním rámem zajišťuje dlouhou životnost stroje. 

Hmotnost stroje je 14,5 kg. Rozměry rotopedu jsou 94,5 x 46 x 114 cm. Ve složeném stavu 46 x 46 x 100 cm.

Jednoduchý rotoped pro domácí využití

Počítač není u tohoto modelu součástí dodávky, ale je možné si dodatečně dokoupit s tímto rotopedem plně kompatibilní PC s LCD displejem, který přehledně ukazuje aktuální rychlost, čas ujetou vzdálenost a spálené kalorie. Počítač s rotopedem komunikuje bezdrátově v maximální vzdálenosti 1,5 m. Snadno ho tak můžete mít před sebou třeba na stole a neustále kontrolovat údaje o svém tréninku. Nastavení zátěže v 8 stupních se snadno ovládá manuálním kolečkem, které je umístěné na rámu pod sedadlem. Odpor je tvořen magnetem, který brzdí zátěžové kolo a vy jen jednoduše otáčite regulujícím kolečkem tak, aby zátěž odpovídala aktuálnímu požadavku na trénink.

Rotoped nabízí vertikální nastavení sedla, včetně součásného nastavení řidítek, která slouží jako madla pro stabilní posed při intenzivnějším tréninku. Při pomalejším šlapání můžete klidně pracovat na počítači. Trenažér je osazen špičkovým šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky. Robustní šlapací střed s vyváženým setrvačníkem zaručuje dlouhodobou životnost stroje a plynulý tichý chod i při častém používání. Plastové pedály jsou vybavené fixačnimi řemínky (klipsnami) a bezpečně tak drží chodidlo na šlapačce. 

Rotoped je vybaven transportními kolečky, umožňující snadný přesun po místnosti. Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Madla jsou součásti sedadla

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

MP
Monika Přikrylová

20.10.2021 11:54

Zboží přišlo druhý den po objednávce, v pořádku. Funguje a nutí mě se každý den zpotit se. Skvělé

JS
Jiří Skopeček

19.10.2021 07:22

rychlost dodání, druhý den mi přišla krabice

HH
Helena Hasalova

11.10.2021 20:10

Jsem velmi spokojená

Všechny recenze