Skládací rotoped TUNTURI Cardio Fit B20 X-Bike

ID: 17TCFB2000

Domácí použití, jednoduše složitelný, nosnost do 110 kg, magnetické brzdy, bez opěrky zad.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

EXTRA SLEVA -14 % 6 490 Kč
5 590 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál Tunturi Cardio Fit B20 X-Bike
velikost souboru 2.31 MB

Rotoped TUNTURI Cardio Fit B20 X-Bike bez opěrky

Rotoped značky TUNTURI Cardio Fit B20 X-Bike je vybaven manuální regulací zátěže v rozmezí 8 stupňů pro variabilitu tréninku. Pro potřebné zmenšení nebo zvětšení zátěže stačí pootočit regulačním kolečkem, umístěným pod řídítky.

Trenažér zákazníkům nabízí kvalitní mechaniku v kombinaci s ergonomii za velmi příznivou cenu jako ideální rotoped do domácího prostředí. Rámová konstrukce se da jednoduše složit a po tréninku tak můžete rotoped snadno uklidit na místo, kde nebude překážet. Sklopení je velmi jednoduchá záležitost, která nevyžaduje žádného dalšího člověka nebo nástroje, postačí vyndat pojistku a stroj sklopit, sedačku zasunete pomocí aretačního kolíku do nejnižší pozice. Výškově nastavitelné sedlo a madla umístěna pod ním vám umožní víceúčelové použití rotopedu. Vyvážený setrvačník o hmotnosti 1,3 kg a magnetický brzdný systém zaručují komfortní, plynulý a tichý chod. Maximálně zatížení je do hmotnosti 110 kg. Stroj je vybaven volnoběhem pro vaši bezpečnost. Cardio Fit B20 X-Bike je kompletně na ložiscích (šlapací střed, setrvačník, dopínací kladka atd.), což spolu s masivním rámem zajišťuje dlouhou životnost stroje. 

Hmotnost stroje je 15 kg. Rozměry rotopedu jsou 86 x 46 x 116 cm.

Skládací rotoped Tunturi Cardio Fit

Počítač v jednoduchém provedení a s praktickým držákem na tablet nebo smartphone přehledně ukazuje aktuální rychlost, čas ujetou vzdálenost, tepovou frekvenci a spálené kalorie. Nastavení zátěže v 8 stupních se snadno ovládá manuálním kolečkem, které je umístěné na rámu pod řídítky. Odpor je tvořen magnetem, který brzdí zátěžové kolo a vy jen jednoduše otáčite regulujícím kolečkem tak, aby zátěž odpovídala aktuálnímu požadavku na trénink.

Jednoduchý PC s jednoduchým displejem

Rotoped nabízí vertikální nastavení sedla, včetně součásného nastavení řidítek, která slouží jako madla pro stabilní posed při intenzivnějším tréninku. Při pomalejším šlapání můžete dokonce klidně pracovat na počítači, který jednoduše umístite na displej. Trenažér je osazen špičkovým šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky. Robustní šlapací střed s vyváženým setrvačníkem zaručuje dlouhodobou životnost stroje a plynulý tichý chod i při častém používání. Plastové pedály jsou vybavené fixačnimi řemínky (klipsnami) a bezpečně tak drží chodidlo na šlapačce. 

Sestavení a zprovoznění rotopedu svépomocí vám zabere cca 1 hodinu.

Nastavitelný skládací rotoped

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze