Rotopedy

Rotoped nebo-li „domácí kolo“ je jedním z nejstarších používaných domácích fitness strojů. Již koncem 19 století je využívaly k zimním tréninkům závodníci všeho druhu. Jeho blízkým předchůdcem byly tzv. cyklistické válce, na kterých cyklista jel na vlastním, často závodním, velocipedu. Dokonce se v této „disciplíně“ uskutečnilo i několik závodů.

Rotopedy a cyklotrenažéry jsou ideální volbou pro aktivní vyznavače cyklistického sportu, kteří potřebují svou dávku tréninku bez ohledu na čas a počasí. Je ideálním pomocníkem při redukčních cvičeních, jelikož je jízda na těchto strojích zcela nezátěžová pro klouby. V neposlední řadě je díky svému velkému zátěžovému rozmezí vhodný i pro rekonvalescenci.

Vždy je nutné si zvolit ten správný model, vhodný právě pro Vaši postavu, váhu i plánovaný způsob využívání. V dnešní době jsme od točících se válců ušli pořádný kus cesty, a proto je Vám dnešní trh schopný nabídnou celou škálu technických vymožeností pro zpříjemnění vašeho cvičení. Od základních inovací až po multifunkční LCD displeje, které Vašemu cvičení dodají zcela nový rozměr. Můžete si zajet závod s přáteli, účastnit se online výzev nebo si jen zajet běžný trénink s trenérem. Některé stroje umožňují i HDMI propojení, a tak si nádherné scenérie můžete vychutnat i v maximálním zvětšení například na Vaší plazmové televizi nebo plátně.

Rotoped LIFEFIT EB7200

Skladem

LIFEFIT EB7200

Domácí využití, nosnost 150 kg, podsvícený LCD displej, držák tabletu/telefonu + držák na lahev,…

10 990 Kč


Přidat k porovnání