Eliptické trenažéry

Eliptický trenažér, známý také jako orbitrack nebo crossový trenažér. Vzhledem k multifunkčnímu pohybu dochází při cvičení k zapojení svalů celého těla a stroj se tedy nezaměřuje pouze na specifickou oblast. Pro kompletní protažení svalstva dolních končetin a zvýšení účinnosti cvičení lze eliptický trenažér využívat i v opačném směru šlapání. Stejně jako rotopedy, i crossové trenažéry jsou při cvičení zcela nenáročné pro Vaše klouby a proto budou vhodnou volbou i pro sportovce s vyšší tělesnou váhou nebo pro rekonvalescenci po úrazech.

S přibývajícím technologickým rozvojem nebyl ani tento segment trhu opomenut. Cvičení si můžete zpříjemnit jen základními vymoženostmi jako jsou reproduktory a možnost připojení telefonu až po multifunkční LCD displeje, které vašemu cvičení dodají zcela nový rozměr. Aby byl uspokojen i náročný zákazník, bylo do zpočátku jednoduchých trenažérů, zakomponováno i modernější technologické vybavení. Systémové programy dnešní doby za Vás ohlídají Váš aktuální zdravotní i fyzický stav při tréninku.

Z původně jednostranně sportovně zaměřených stojů, se tak stal pomocník nejen při redukci váhy ale i při nápravách zdravotních handicapů.

Eliptický trenažér LIFEFIT CT7200

Skladem

LIFEFIT CT7200

Univerzální využití, nosnost 150 kg, s magnetickým setrvačníkem a dotykovým LCD displejem.

13 990 Kč


Přidat k porovnání