Eliptický trenažér LIFEFIT CT7200

ID: RL-FB-ELI-CT7200

Univerzální využití, nosnost 150 kg, s magnetickým setrvačníkem a dotykovým LCD displejem.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

13 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka:

  • 2 roky záruka
Uživatelský manuál k eliptický trenažéru LIFEFIT CT7200
velikost souboru 1.14 MB

Eliptický trenažér LIFEFIT CT7200

Eliptický ergometr LIFEFIT CT7200 je univerzální trenažér s vysoce kvalitním strojovým zpracováním vhodný pro začínající i zkušené jedince. Díky robustnímu rámu je velice stabilní s nosností až 150kg a délkou kroku univerzálních 38cmMagnetický odpor neboli brzdný systém má tichý chod a plynulou elektronickou regulaci s dostatečným rozsahem zátěže ve 32 úrovních. Vyvážený setrvačníkový systém s hmotností 7kg včetně ostatních spojených dílů, zaručuje stabilní a plynulý chod trenažéru.

LIFEFIT CT7200 vybavený podsvíceným dotykovým LCD displejem computeru napoví, že tento trenažér patří ke špičce ve své třídě. Displej zobrazuje všechny důležité tréninkové informace jako spotřebu energie, čas, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci. Tepovou frekvenci lze měřit přes senzory na madlech tzv. „hand pulsy“. Počítač nabízí celkem 16 přednastavených profilových programů nebo možnost si nastavit až 4 programy dle vlastních představ.

K dispozici je také oblíbený HRC program s přednastavenými hodnotami 55%, 75% a 95%. Popřípadě stroj nabízí možnost vlastního nastavení. Chcete-li změřit svůj výkon, WATT program je též hned při ruce. Po tréninku si následně můžete zkontrolovat míru zotavení skrz funkci Recovery.

Trenažér je vybaven držákem na lahev s pitím a praktickými transportními kolečky. Nepostradatelným pomocníkem pro zpříjemnění tréninku je držák na telefon nebo tablet, díky kterému můžete sledovat váš oblíbený seriál, případně zůstat online i v půběhu celého cvičení. Kompletní nabídku eliptických trenažérů naleznete v kategorii Eliptické trenažéry.

Záruka:

  • 2 roky záruka


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze