Běžecký pás TUNTURI T10 Competence

ID: 17TRN10000

Ideální pro začátečníky, nosnost rámu 110 kg, max. rychlost 16 km/hod, LCD displej, transportní kolečka, nastavěné programy, síťová přípojka 230 V / 50 Hz.

Celý popis a parametry produktu

Expeduji 20.08.
Poslední 1 kus

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 18 %

32 990 Kč
26 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 10 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál běžecký pás TUNTURI T10 Competence
velikost souboru 9.75 MB

Běžecký pás TUNTURI T10 Competence

Tunturi T10 Competence je lkvalitní běžecký pás od světového výrobce domácích trenažérů s maximální ergonomii a kvalitní mechanikou. Pás disponuje kvalitním, nízkootáčkovým motorem s trvalým výkonem 1,47 kW (2 HP) a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 16 km/h a sklon běžecké plochy až do 12 % jistě uspokojí i pokročilé běžce. Využijte dnešní mimořádnou slevu 1500 Kč s kódem tunturi.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 110 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání v domácí posilovně. Běžecká plocha má rozměry 45 x 134 cm (šířka x délka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i o něco vyšší postavy. Systém odpružení "T-Flex" dobře pohlcuje vertikální nárazy na desku a zaručují maximální komfort běhání a šetrnost k vašim kloubům. 

Běžecký trenažer pro začátečníky

Svůj trénink na běžeckém trenažéru Tunturi T10 Competence budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s jednoduchým, ale přehledným LCD displejem o velikosti 5,5". Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas tréninku, uběhnutou vzdálenost, rychlost vašeho běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod.

Trenažér celkově nabízi 40 programů zaměřených na budování kondice a spalování tuku včetně manuálního režimu. Kromě toho máte možnost připojení PC na velmi oblíbenou aplikaci Kinomap a stávající programovou nabídku ještě více rozšířit. Můžete tak svůj trénink ještě více zdokonalit se zobrazováním reálné tratě nafilmované a zpracované tak, že když je stoupání na trase, tak se zvedá i náklon vašeho běžeckého trenažéru. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti.

Tablet není v obsahu balení. Součástí pásu je i praktický držák na tablet. Pás má také 2x držák na lahev s vodou.

Jednoduchý a přehledný displej počítače má rozměr 5,5"

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Přesněji lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5,4 kHZ s přesností EKG, který není součástí dodávky, ale doporučujeme si ho zakoupit. K dostání samozřejmě u nás na e-shopu. Pro potřebu rychlého ovládání trenažeru jsou na PC umístěné "horká tlačítka". Rychlost a sklon běžecké plochy můžete snadno ovládat i přes madla. 

Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné trenažér používat dlouhodobě při pravidelném domácím tréninku.

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka a servis:

  • 10 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze