383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Cyklotrenažér NORDICTRACK Studio 22i

  • Kód: NTEVEX18718
  • ID produktu :602
  • Bodů: 232,63
Cyklotrenažér s magnetickým brzdným systémem, počítač s 22" dotykovým displejem, nastavitelný sklon přední do 20%, zadní do 10%, setrvačník 21 kg, nosnost 150 kg. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využijte 1500Kč SLEVU, v objednávce napište kód; kvalita
Doprava naší dodávkou včetně montáže technikem je ZDARMA

69 790 Kč
registrovaní: 67 695 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Cyklotrenažér NORDICTRACK Studio 22i

Cyklotrenažér NordicTrack Commercial S22i Studio je moderní inovativní trenažér určený jak pro začátečníky, tak i pokročilé cvičence. Je vybaven tichým magnetickým brzdným systémem, precizně provedenou mechanikou, kvalitními komponenty a moderní elektronikou. Díky 21 kg těžkému setrvačníku je stroj naprosto stabilní a má dokonale plynulý a komfortní chod. Robustní rámová konstrukce s ložisky s nosností do 150 kg zaručuje dlouhou životnost cyklotrenažéru i při pravidelném využití. Trenažér dokonale simuluje jízdu na cyklistickém kole. 

Plochý řemen s dopínací kladkou pro převod setrvačníku zaručuje již zmíněný tichý chod a bezúdržbový provoz. Odpor cyklotrenažéru je řízen elektronicky ve 24 stupních magnetickým brzdným systémem a uspokojí každého nadšeného cyklistu. Šlapací střed je osazen průmyslovými ložisky.

Svůj trénink budete mít pod kontrolou prostřednictvím přehledného a inovativního tréninkového počítače s 22" grafickým dotykovým displejem s intuitivním ovládáním. Monitor tohoto modelu je maximálně přehledný a nemá konkurenta ve své cenové relaci. Jediným stisknutím tlačítka tak můžete snadno a rychle ovládat svůj trénink. Samotný displej má nastavitelný sklon do stran a vy tak můžete pohodlně koukat na monitor i při jízdě vestoje, případně jen koukat na tréninková videa a trénovat mimo trenažér. Součástí je navíc i integrovaný ventilátor pro osvěžení, což zajistí maximální komfort při tréninku.

Tréninková aplikace iFit je zdarma v 30 denní verzi, poté je možné ji prodloužit na verzi placenou. Roční licence iFit není součástí balení, ale můžete ji u nás dokoupit. K tomuto modelu cyklotrenažéru nelze připojit tablet.

Výškově nastavitelná multi úchopová řidítka jsou vyrobena z protiskluzového materiálu a vy tak můžete sledovat nastavitelný monitor například i při jízdě vestoje. Polohování řidítek je velmi snadné přes aretační šroub. Zadní sklon je elektronicky nastavitelný až do 10 % a vy tak máte skvěle simulovanou jízdu z kopce. Pro lepší věrohodnost tak můžete jezdit v terénu za použití programové nabídky, kteoru vám žádný jiný cyklotrenažér v této cenové relaci nenabídne. 

Trenažér má bezkonkurenční přední elektronicky nastavitelný sklon do 20 %. Během jízdy tak simuluje jízdu i do kopce. Pro snadnější manipulaci v prostoru místnosti má stroj transportní kolečka v přední části a vyrovnávače nerovností podlahy pro dokonalou stabilitu. 

Gelové anatomicky nastavitelné sedlo s kvalitním prošíváním se dá nastavit v horizontální i vertikální poloze (včetně sklonu sedla). Můžete si tak sedlo nastavit podle toho, jak jste zvyklí z kola. Polohování se nastavuje snadno přes aretační šroub. 

Držáky na lahve s vodou pro osvěžení při tréninku jsou součástí stroje. A navíc jsou součástí dodávky i 2 činky jednoručky o hmotnosti 1,5 kg pro procvičení horní části těla. Lahev na pití není součástí dodávky, můžete si ji ale dokoupit u nás v kategorii Ostatní pomůcky.

Cyklotrenažér NordicTrack Studio 22i je vyrobený z nejkvalitnějších materiálů a jeho celková nosnost je až 150 kg. Navíc díky již zmíněnému flexibilnímu nastavení řidítek a sedla budete mít při svém tréninku maximální komfort. Ať už chcete zredukovat svou váhu, zpevnit postavu, nebo zvýšit úroveň své kondice, NordicTrack Commercial S22i Studio vám vždy bude dobrým partnerem. 

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

HL
05.08.2021 12:21 Hana Lahodná

už jsem naběhala 100 kilometrů na páse a děkuji za doporučení k mé konstituci :D

TH
04.08.2021 11:39 Tereza Hudcová

Za 1 :)

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

Všechny recenze