383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Cyklotrenažér TUNTURI PLATINUM Sprinter Bike PRO

 • Kód: 14PTSB2000
 • ID produktu :405
 • Bodů: 144,97
Profesionální použití, nosnost 165 kg, mechanický brzdný systém, držák na lahev, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij bonus 1000Kč, v objednávce vyplň kód FIT
Doprava naší dodávkou + montáž technikem je ZDARMA

43 490 Kč
registrovaní: 42 190 Kč

Záruka a servis:

 • Doživotní záruka na rám trenažeru.
 • 3 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
 • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
 • Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 10 let po uplynutí záruky.

Cyklotrenažér TUNTURI PLATINUM Sprinter Bike PRO

Cyklotrenažér TUNTURI PLATINUM Sprinter Bike PRO je moderní inovativní trenažér určený jak pro začátečníky, ale hlavně pro pokročilé cyklisty. Vhodný do profesionálních fitcenter. Jde o model z prestižní řady známého finského výrobce TUNTURI. Masivní silnostěnný rám ze značkové oceli, kvalitní komponenty a precizní zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti cyklotrenažérů. Cyklo stroj uspokojí i náročné cyklisty a je velmi vhodný i pro intenzivní trénink nebo přípravu aktivního závodního cyklisty. Cyklotrenažér svou konstrukcí dokonale simuluje klasické silniční kolo, široký rozsah individuálního nastavení sedla i řidítek zaručuje komfort i dokonalou pohybovou ergonomii drobným i vyšším postavám.

Nosnost cyklotrenažéru je 165 kg.

Trenažer má integrovaný přijímač na snímání tepové frekvence přes hrudní pás s frekvencí 5,4 kH a s přesností EKG a komfortním měřením tepu. Pás není součástí dodávky, ale můžete si jej samozřejmě u nás samostatně dokoupit. Stejně tak si můžete dokoupit tréninkový počítač s podsvíceným displejem, který cám umožní sledovat běžné parametry vašeho tréninku jako je čas tréninku, momentální rychlost, ujetá vzdálenost, frekvence vašeho tepu, spálené kalorie, otáčky za minutu. 

Manuálně ovládaný mechanický brzdný systém je regulovatelný otočným kolečkem, umístěným pod řídítkyKalibrovaný těžký a stabilní setrvačník o hmotnosti 22 kg bez volnoběhu, převodový řemen s dopínací kladkou a průmyslová ložiska na všech rotačních částech stroje zaručují plynulý chod i při šlapání "ve stoje". Součástí výbavy je i mechanická třecí bezpečnostní brzda pro možnost okamžitého zastavení setrvačníku. 

Jako jeden z mála cyklotrenažérů ve své kategorii nabízí TUNTURI PLATINUM Sprinter Bike PRO možnost kompletního nastavení ergonomie pro drobnější i vyšší postavy. Nabízí možnost vodorovného i svislého nastavení řidítek i sedla včetně jeho sklonu. Cyklotrenažér tak poskytuje dokonalý zážitek a maximální pohodlí při tréninku. Pohodlná víceúchopová řidítka s neoprenovým povrchem jsou nastavitelná svisle i vodorovně. Optimální polohu si tedy najde opravdu úplně každý a vy tak nemusíte mít obavy z nekomfortní jízdy ani po dlouhotrvajícím a pravidelném tréninku.

TUNTURI PLATINUM Sprinter Bike PRO je osazen standardními prvky výbavy, můžete na něj tedy snadno namontovat vlastní sedlo na které jste zvyklí. Pedály jsou již z výroby cyklistické profi, kde můžete využit SPD obuv. Pro snažší manipulaci jsou zabudované transportní kolečka, dále pak vyrovnávače nerovnosti podlahy a proktický držák na vodu.

Záruka a servis:

 • Doživotní záruka na rám trenažeru.
 • 3 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí.
 • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
 • Pozáruční servis a garantovaná dostupnost náhradních dílů 10 let po uplynutí záruky.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

Všechny recenze