Veslařský trenažér TUNTURI R20 Rower Compentence

ID: 17TRW20000

Domácí využití, LCD displej, nosnost 135 kg, tichý pojezd, anatomicky tvarované sedlo, servis u vás doma, napájení tužkovými bateriemi (2x AA - 1,5V).

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme 06.12.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31.1.2022

Využij v objednávce slevový kód BLACKFRIDAY

Doprava a cena montáže  |  O servisu

pro registrované 15 509 Kč

sleva 3

15 990 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma
Uživatelský manuál TUNTURI R20 Rower Competence
velikost souboru 6.09 MB

Parametry

Značka:
Tunturi

Aplikace
Žádné

Nosnost (kg):
135

Hmotnost stroje (kg):
36

Hmotnost setrvačníku (kg):
6

Brzdný systém
Magnetická brzda

Regulace zátěže
Manuální otočným regulátorem

Pojezd sedáku
Pojezd s ložisky

Opěrky nohou (nášlapy)
Klasické nášlapy na suchý zip

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Programové režimy
Zadání cílových hodnot, Fitness test Recovery

Měření tepu srdce
Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
LCD displej

Komunikace se Smart phone a PC
Bez komunikace

Napájení
Baterie 2x typ AA

Použití dle DIN EN957
Třída HB

Manipulace se strojem
Přepravní kolečka, Možnost složení stroje

Délka stroje (cm):
209

Šířka stroje (cm):
54

Výška stroje (cm):
80

Konektivita
Nemá

Měřené hodnoty
Čas veslování, Rychlost (km/h), Spálené kalorie, Počet záběrů za minutu, Vzdálenost, Tep srdce, Signalizace překročení tepu, Ruční regulace zátěže

Veslařský trenažér TUNTURI R20 Rower Compentence

TUNTURI R20 Rower Competence je značkový veslovací trenažér nabízející kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s vysokou nosností až do 135 kg. Jedná se o cardio trenažér s výborným poměrem cena / výkon. Řadí se tak mezi ideální domácí stroje určené pro všechny věkové generace. 

Veslovací trenažér TUNTURI R20 Rower Competence má moderní magnetický brzdný systém s ruční regulací zátěže, masivní rám a komfortní posed. Tichý pojezd s anatomicky tvarovanou sedačkou je osazen průmyslovými ložisky

Cvičením na veslovacím trenažéru zapojíte do tréninku všechny svalové partie, zejména nohy, záda, ruce, ale hlavně svalový korzet, tedy bederní oblast zad a břišní svaly. Je důležité dbát na správné držení těla při provádění pohybu, pravidelné veslování pak může být prospěšné právě jako prevence bolestí zad.

Veslařský nebo veslovací trenažér je dalším strojem vhodným pro domácí posilovnu. Jednak s ním můžete nabírat svalovou hmotu nebo ho také využít ke kondičnímu tréninku.

Přehledný a snadno ovladatelný monochromatický 5,5" LCD displej s 6 zobrazovanými funkcemi měří čas veslování, tréninkovou vzdálenost, puls, frekvenci záběrů, celkový počet záběrů a spotřebu energie. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu (RECOVERY - fitness test kondice) včetně stanovení kondiční známky 1-6. Displej nabízí možnost zadávání tréninkových hodnot pro čas, frekvenci záběrů, spotřebu energie a optimální oblast tréninkového pulsu. Měření tepové frekvence probíhá přes hrudní pás s přesností EKG a není součástí dodávky. Hrudní pás si u nás ale samozřejmě můžete dokoupit.

Anatomicky tvarovaný sedák je osazen průmyslovými ložisky, hliníkový pojezdový profil tak zajistí plynulou a pohodlnou jízdu. Kvalitně zpracovaná průmyslová ložiska, která jsou osazena v pojezdové části, zajišťují plynulý a naprosto bezhlučný chod, bez nutnosti údržby. Maximální vzdálenost od opěrek na nohy až po sedlo je 103 cm, veslařský trenažér tak vyhovuje i vyšším osobám do 195 cm výšky. Ergonomicky tvarovaný sedák je ve výšce 37 až 40 cm nad podlahou (pojezd je lehce naklopený). 

Pro maximální stabilitu při veslování jsou na nášlapech řemínky na suchý zip pro rychlé a jednoduché zafixování chodidel.

Praktické sklopení pojezdové části vesla umožňuje pohodlné skladování trenažéru i v menších prostorech. Stroj je vybaven transportními kolečky pro lepší manipulaci v místnosti. Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

IF
Iva F.

03.12.2021 10:34

Vše v pořádku

DR
Daniel R.

03.12.2021 09:43

Se zbožím, dodáním a montáží jsem byl spokojen. Jen řeším roční bezplatný přístup do aplikace, což se mi nepodařilo a technik mi sdělil, že to lze aktivovat přes vás.

AR
Aleš R.

03.12.2021 09:35

Po zapojení vyhazoval pojistky, reklamováno a v rámci reklamace opraveno. Od té doby běží bez problémů, spokojenost

Všechny recenze