Eliptický trenažér Nordictrack C 5.5

Veslařský trenažér FINNLO Aquon Evolution + hrudní pás jako dárek

ID: 3705

Domácí a lehce komerční využití, podsvícený barevný LCD displej, nosnost 150 kg, anatomicky tvarované sedlo, servis u vás doma, napájení přes externí síťový adaptér.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 32 %

36 990 Kč
24 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma
Uživatelský manuál FINNLO Aquon Evolution
velikost souboru 1.53 MB

Parametry

Denní zátěž:
Sportovec (nad 120 min. denně)

Kategorie:
Veslařské trenažéry

Značka:
Finnlo

Aplikace:
Žádné

Počet programů celkem:
17

Nosnost (kg):
150

Hmotnost stroje (kg):
45

Hmotnost setrvačníku (kg):
4.5

Brzdný systém
Vzduchovo-magnetická

Regulace zátěže
Elektronická s možností programů

Pojezd sedáku
Pojezd s ložisky

Opěrky nohou (nášlapy)
Profesionální nášlapy s možností polohování

Způsob využití H/LC/C
Domácí, Lehce komerční

Programové režimy
Přednastavené profily trati, Program řízený tepem HRC, Zadání cílových hodnot, Uživatelské programy, Fitness test Recovery

Měření tepu srdce
Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
LCD displej podsvětlený barevný

Komunikace se Smart phone a PC
Bez komunikace

Ostatní parametry
Uživatelské paměti

Napájení
Externí síťový adaptér

Použití dle DIN EN957
Třída HA

Manipulace se strojem
Přepravní kolečka, Možnost složení stroje

Délka stroje (cm):
240

Šířka stroje (cm):
50

Výška stroje (cm):
107

Konektivita
Nemá

Měřené hodnoty:
Čas veslování, Rychlost (km/h), Spálené kalorie, Počet záběrů za minutu, Počet záběrů, Vzdálenost, Výkon (W), Tep srdce, Signalizace překročení tepu, Zobrazení zátěže na displeji, Ruční regulace zátěže

Veslařský trenažér FINNLO Aquon Evolution

FINNLO AQUON EVOLUTION patří do nejvyšší řady strojů AQUON, která je zaměřena na pravidelný trénink v domácím i lehce komerčním prostředí. Jedná se o stroj simulující veslování a kombinuje tak perfektně silově-vytrvalostní trénink pro zlepšení kondice i redukci tuku. Veslovací pohyb je zaměřen komplexně na všechny svalové partie a zejména na zádové svaly. Tento model disponuje velice dobrou ergonomií pohybu, plynulý chod a stabilní konstrukci. 

Brzdný systém je magneticko-vzduchový a je ovládán elektronicky, regulace jde nastavit v 16 stupních (rozsah zátěže 30 - 300 W). Narozdíl od vesel založených čistě na vzduchové brzdě zaručuje tento systém větší rozsah zátěží směrem nahoru, veslování na trenažéru je přitom realistické jako při veslování venku.

Masivní rámová konstrukce unese váhu až do 150 kg. 

Stroj je napájen přes externí síťový adaptér.


FINNLO AQUON EVOLUTION má podsvícený LCD displej Blue Backlight a zaznamenává údaje jako jsou čas, kalorická spotřeba, tepová frekvence, vzdálenost, počet záběrů, záběry/min., čas na ujetí 500m, watty, nastavení horní hranice tepové frekvence, která se měří prostřednictvím hrudního pásu s přesností EKG. Hrudní pás není součástí dodávky, ale je možné jej dokoupit (kompatibilní s POLAR apod. na frekvenci 5 kHz).

Z programové nabídky je k dispozici dohromady 17 přednastavených profilů tratí, 4 uživatelské programy a 4 HRC programy, které jsou řízeny podle vaší tepové frekvence. Kromě programové nabídky jsou také k dispozici režimy jako: manuál (count up, count down), kdy pouze sledujete hodnoty, které se načítají nebo si naopak navolíte cílové hodnoty, kterých chcete dosáhnout. Stroj dále nabízí režim RACE - jde o závod, kde si nastavíte požadované tempo záběrů a délku tratě a můžete tak změřit své síly s virtuální lodí. Paměť je pro 4 uživatele (pohlaví, věk, váha, výška), díky tomu můžou být na stroji trvale zadány hodnoty až 4 veslařů. 

Trenažéry německé značky FINNLO patří dlouhodobě mezi velice oblíbené a ověřené stroje co se týče kvality a komfortu pro domácí trénování. Německý časopis TEST MAGAZIN dělal test veslovacích trenažérů a jeden z nich byl právě FINNLO AQUON EVOLUTION. V tomto hodnocení tak záskal model Aquon Evolution celkové hodnocení "VELMI DOBRÝ" (95,1 %).

Mezi sebou bylo porovnáváno 15 veslovacích trenažérů, z toho 12 klasických veslovacích trenažérů s lankem a 3 stroje s odporovými tlumiči. Test byl zaměřen hlavně na funkčnost zařízení, brzdné systémy od vzduchových, přes magnetické, či kombinované systémy brzdného odporu.

Při konstrukci tohoto veslařského stroje se vycházelo z požadavků profesionálních veslařů, posed na stroji tedy umožňuje správnou techniku veslování. 

U tohoto trenažéru oceníte obzvláště tichý pojezd, sportovní sedlo s kuličkovými ložisky na robustní hliníkové kolejnici o délce 135 cm a vzdálenost mezi nohama jen 9 cm, což poskytuje během tréninku realistický výcvik veslování. Výška sedadla připomíná profesionální veslařské čluny a je umístěna 45 cm nad zemí. Mimořádně dlouhý popruh 182 cm z materiálu umožňuje veslování i lidem vysokým až 200 cm. 

Trenažér má nastavitelné nášlapy z hlediska délky chodidla tak, abyste byly při veslování v ideální poloze tahu. Vzdálenost nášlapů je optimálních 9 cm. Zafixování chodidel na nastavitelných nášlapech probíhá pomocí řemínků na suchý zip a zajistí vám tak maximální stabilitu a pohodlnost při tréninku na veslovacím trenažéru!

V neposlední řadě je stroj vybaven transportními kolečky pro snadnější manipulaci, má možnost složení pro úsporu místa. Rozměry po složení jsou 50 x 135 x 173 cm (š. x d. x v.). Samotné složení a přesunutí je velice jednoduché a zvládne ho každý, bez použítí jakéhokoli nářadí či hrubé síly. Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Veslařský nebo veslovací trenažér je dalším strojem vhodným pro domácí posilovnu. Jednak s ním můžete nabírat svalovou hmotu nebo ho také využít ke kondičnímu tréninku. Velmi dobře pomáhá s posílením zádových svalů, a proto bude oblíbeným nástrojem lidí s bolavými zády pro jejich rehabilitační cviky.

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze