383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Veslařský trenažér HAMMER Rower Cobra XTR Plus II

  • Kód: 4532
  • ID produktu :1874
  • Bodů: 79,97
Domácí využití, nosnost stroje 130 kg, magnetická brzda, bluetooth komunikace, LCD displej podsvícený barevný, napájení přes síťovou přípojku 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

23 990 Kč
registrovaní: 23 270 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Veslařský trenažér HAMMER Rower Cobra XTR Plus II

Elektronicky ovládaný veslovací trenažér Hammer Rower Cobra XTR Plus II nabízí dostatečně odolnou rámovou konstrukci a zároveň slušně řešenou pohybovou ergonomii. Magnetický brzdový systém s elektronickým ovládáním odporu v 16 úrovních umožňuje využívání přednastavených profilů, kde se podle křivky mění intenzita zátěže. Pojezdová část je z hliníkového profilu a samotný pojezd využívá kolečka s ložisky. Hammer Rower Cobra XTR Plus II tak disponuje plynulým chodem s realistickým pocitem veslování. Stroj nalezne uplatnění především v domácím prostředí, kde dokáže plnit nenáročné požadavky uživatelů.

Rám stroje má nosnost až do 130 kg

 

Trenažér HAMMER ROWER COBRA XTR Plus II nabízí 20 automatických fitness programů, které vás provedou tréninkem a navíc vás namotivují na další cvičení. Na stroji využijete i měření srdečního tepu a programy s hlídáním tepové frekvence pro zlepšení kardiovaskulárního systému. Na modře podsvíceném LCD displeji se zobrazují základní hodnoty jako je čas, vzdálenost, tahy za minutu, celkový počet tahů, program, tepová frekvence a spálené kalorie.

Veslařský stroj HAMMER ROWER COBRA XTR Plus II měří tepovou frekvenci pomocí hrudního pásu o frekvenci 5 kHz s přesností EKG (hrudní pás není součástí balení, ale můžete si ho dokoupit).

Veslovací trenažer HAMMER ROWER COBRA XTR Plus II je osazen masivním hliníkovým profilem a ergonomicky tvarovaným sedákem. Tato konstrukce zaručuje dlouhodobě bezproblémové fungování vesla i při náročném každodenním využití. 

Dostatečně dlouhý pojezd vyhovuje i vyšším lidem okolo 200 cm. Trenažér je možné sklopit do vertikální polohy. Dostanete tak úsporné rozměry stroje 118 x 55 x 155 cm. Ušetříte tak místo a můžete stroj používat i v menších místnostech. Díky transportním kolečkům můžete trenažér snadno přemístit kam zrovna potřebujete. Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.


Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze