383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
ifit

Minibike TUNTURI Magnetic Cardio Fit M35

  • Kód: 16TCFM3050
  • ID produktu :702
  • Bodů: 8,97
Domácí použití, ložiskový střed, vhodný jako rehabilitační pomůcka, mini počítač, cvičení rukou i nohou. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Na stroje využijte lepších cen pro registrované

2 990 Kč
2 690 Kč
registrovaní: 2 610 Kč

Záruka:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj

Minibike TUNTURI Magnetic Cardio Fit M35

Mini rotoped značky TUNTURI Magnetic Cardio Fit M35 patří do kategorie mini biků. Je to velmi jednoduchý stroj pro nenáročné uživatele. Velmi se osvědčil i pro rehabilitační cvičení. Trenažer Mini bike je svou velikosti nenáročný na prostor, snadno na něm můžete šlapat v obýváku u televize nebo za stolem při práci s počítačem. Je lehký, snadno ho přemístíte na potřebné místo a cvičit nebo rehabilitovat můžete přímo v obývacím pokoji při sledování oblíbeného televizního programu. Pro efektivnost šlapání je nejvhodnější posed v křesle. Kolena tak svírají správný úhel a cvičení má větší přínos. 

Kvalitní minibike s ložiskovým středem

Tento malý trenažér bude ideální cvičební pomůckou pro lidi po operacích, kteří potřebuji rozhýbat končetiny a klouby jednoduchým pohybem, pro starší osoby, které můžou cvičit pouze v poloze sedu a pro každého, kdo chce jednoduše rehabilitovat. Procvičovat můžete nejen nohy, ale i ruce. Postačí trenažer postavit na stolek a místo nohou šlapat rukama. Odpor je zde zajištěn mechanickým přítlačným systémem, který lze regulovat otočným kolečkem. Plastové pedály jsou vybavené fixačními řemínky (klipsnami) a bezpečně tak drží chodidlo na šlapačce. Malý počítačový displej vás bude informovat o aktuálních hodnotách probíhajícího tréninku, jako jsou čas cvičení, spálené kalorie, ujetá vzdálenost a rychlost.

Velkou výhodou minibiků TUNTURI CARDIO FIT M35 je ložiskový šlapací střed a kliky na čtyřhran jako u klasických kol. Zaručí tak nástroji delší životnost a tišší, bezúdržbový chod.  Komfort a plynulost šlapání pak zvyšuje nadstandardní hmotnost setrvačníku 2,5 kg..

Hmotnost stroje je 7 kg, jeho nosnost je 100 kg (plnou váhou se na trenažér stavět nelze). Rozměry trenažeru: 48,5 x 34,5 x 28,5 cm.

Záruka:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

AS
26.02.2021 10:35 Anna Slavíčková

Komunikace a rychlost dodáni se smontováním

DH
21.02.2021 20:27 Dana Herclová

velmi spokojená, děkuji

BK
19.02.2021 08:06 Barbora Kodetová

rychlé dodání, přehledné stránky

Všechny recenze