Novoroční slevy

Posilovací věž s multipressem TUNTURI SM80 Full Smith

ID: 17TSSM8000

Domácí využití, nosnost 250 kg, věž umožňuje desítky druhů cviků na celé tělo, celková nosnost kladek 100 kg, hmotnost stroje 131 kg.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 30.3. slevu 1 000 Kč s kódem ZIMA1000 na tento produkt.

34 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí 
  • 5 let na rám pro domácí prostředí
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál TUNTURI SM80 posilovací věž
velikost souboru 5.94 MB

Posilovací věž s multipressem TUNTURI SM80 Full Smith

Světově známý finský výrobce TUNTURI má na trhu více než 40 letou tradici a zakládá své produkty na přirozené ergonomii pohybu, moderním designu a kvalitní mechanice. I díky tomu, že svým strojům věří, tak poskytuje na vybranné produkty nadstandardní záruky a zajištění servisu u zákazníka doma. Službu pravidelného záručního i pozáručního servisu poskytujeme samozřejmě i my. Využijte dnešní mimořádnou slevu 1500 Kč s kódem tunturi.

Značka Tunturi dnes distribuuje zboží do 60 zemí světa a patří k celosvětové elitě mezi výrobci fitness strojů. Snahou značky Tunturi vždy bylo a je začlenění pravidelného pohybu a životního stylu fitness do myšlení každého z nás. Raritou značky TUNTURI je, že poskytuje nadstandardní až 20 leté záruky na stroje.

Posilovací věž TUNTURI SM80 Full Smith je univerzální posilovací stroj určený jak pro začátečníky, tak pokročilý silový trénink. Věž kombinuje klasickou stojanovou konatrukci s hrazdou, multipress a kladky, což umožňuje provedení desítky cviků na svalové partie celého těla. Stroj je určený pro veškeré cviky se závažím, s činkami nebo osou zabudovanou v konstrukci mulipressu.

Multipress (viz foto) umožňuje přirozený plynulý pohyb nahoru a dolů pomocí dvou vodících chromových tyčí. Díky dobré ergonomii a mechanice pohybu je umožněno během okamžiku bezpečně uložit a zajistit tyč zpátky do stojanu. Krom této užitečné funkce můžete nastavit také zarážky, které zabraňují případnému nechtěnému upuštění činky. Stojan je opatřen trny pro odkládání kotoučů při cvičení. 

Součástí stroje jsou i odkládací trny pro olympijskou činku (samostatná činka a kotouče nejsou součástí balení, můžete je samozřejmě dokoupit). 

TUNTURI SM80 má masivní ocelovou konstrukci s práškovou povrchovou úpravou (matná černá) a celkovou nosnost 250 kg. Kvalitní polstrování opěrky o tloušťce 6 cm se zesílenými rohy vám zajistí pohodlný trénink.

Součástí dodávky posilovací věže jsou 2 ks jednoručního adaptéru a tricepsový adaptér. Druhá činková tyč, adaptér na nohu a posilovací lavice vyobrazené na některých fotkách nejsou součástí dodávky, lze je v případě zájmu dokoupit.

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Posilovací stroj TUNTURI SM 80 je vybaven 2 protisměrnými kladkami v horní části stroje, které můžete využít k desítkám různých cviků jako jsou různá stahování kladek, rozpažování či cviky na ramena a prsní svalstvo. Samostatné kladky mají nosnost až 100 kg,

Kladky jsou velmi často vyhledávané při cvičení, protože zatěžují klouby podstatně méně než klasické "tahání železa". 

V horní části konstrukce nalezneme zabudovanou hrazdu s nosností do 150 kg. Můžete tak bez problému shybovat jak s vlastní vahou, tak přídavnou zátěží. Praktický hák na konstrukci stroje pak poslouží k zavěšení boxovacího pytle, případně často vyhledávané závěsné systémy TRX.

Pro váš silový trénink můžete využít zabudovaný multipress, který je ideální při cvičení samostatně a můžete jej libovolně použít při cvičení dřepů, tlaků apod. Olympijská osa umožňuje nasazení jakýchkoli kotoučů, náboje 50 mm lze totiž odmontovat a pod nimi jsou trny na kotouče s vrtáním 25 mm či 30 mm.   

Krom multipressu, ale můžete využívat i samostatnou osu (není součástí dodávky, ale můžete si ji u nás dokoupit), kterou můžete odkládat na samostatně nastavitelné zarážky. Součástí jsou i záchranné jistící zarážky, které lze taktéž výškově libovolně nastavit, a to jak pro dřep tak pro tlak při bench pressu, ramen atd.

Nosnost zarážek i multipressu je do 150 kg. Horní část stroje má svoje horní kladky, dolní část má pak svoji samostatnou kladku pro veslování, zdvih bicepsu a řadu dalších cviků. Celý kladkový systém má nosnost do 100 kg. Součástí výbavy je i mnoho odkládacích trnů na kotouče, které mají průměr 50 mm a nosnost do 100 kg. Trny je možné odmontovat a používat pak i závaží jiných průměrů, s vrtáním 25 mm či 30 mm.

Posilovací stroj umožňuje trénovat desítky cviků na celé tělo např. tlaky na prsa v sedě, ramena, předkopávání, zakopávání, biceps, triceps, peck-deck, přítahy na záda, cviky na hrazdě, cviky s jednoručkami, veslování apod.

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj pro domácí prostředí 
  • 5 let na rám pro domácí prostředí
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze