Eliptický trenažér NordicTrack Commercial 14.9

ID: NTEL71420-INT

Domácí využití, elektronické nastavení sklonu, Bluetooth komunikace, ventilátor, reproduktory, kompatibilní s aplikací iFIT, délka kroku 45 - 48 cm, nosnost 159 kg.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 18 %

55 990 Kč
45 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál NORDICTRACK Commercial 14.9
velikost souboru 1.77 MB
Schéma - nákres eliptikalu NORDICTRACK
velikost souboru 725.61 kB
Návod na iFIT registraci
velikost souboru 383.22 kB

Eliptický trenažér NORDICTRACK Commercial 14.9

NordicTrack Commercial 14.9 je kvalitní eliptický neboli crossový trenažér, který zákazníkům poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 159 kg. Jde o robustní eliptický trenažér, který má 15 kg těžký kalibrovaný setrvačník umístěný v přední části stroje. Díky špičkové ergonomii rámu je vhodný jak pro drobné tak i pro vyšší postavy. Nabízí přirozenou ergonomii pohybu a nastavitelný tvar kroku s délkou v rozmezí 45 - 48 cm, a to díky plynulému elektronickému nastavení sklonu pojezdu až do 20°. Nejmenší sklon zajistí minimálně náročný pohyb a při nejvyšším sklonu dochází k zatížení vašich stehen a hýždí na maximum. Trénink je tak s timto strojem velmi variabilní. Navíc tento model umožňuje i nastavení úhlu chodidla, dokonale se přizpůsobí vašemu tréninku i postavě. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, prodlužuje životnost stroje i při pravidelném tréninku. Šlapání na eliptickém trenažéru je příjemné a šetrné k vašim kloubům. 

Stroj je kompatibilní s tréninkovou aplikaci iFit  Aplikace iFit vám zpestří každý trénink

Trenažér je kompletně osazen ložisky, v místě napojení pedálů na setrvačník je pak dokonce kyvné uložení ložiska pro minimální poruchovost. Stroj má v přední části vyvážený setrvačníkový systém se setrvačníkem o hmotnosti 14 kg, moderní magnetickou brzdu a komfortní, plynulý chod i při větších každodenních zátěžích. Tichý a plynulý chod stroje zajišťuje magnetický brzdný systém SM Resistance. Stroj má rozsah zátěží jak pro ženy, tak i pro muže s 26 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu. "One-touch" klávesy pomůžou sandné navolení požadovaného sklonu nebo zátěže v jednom kroku. Vestavěný ventilátor pomůže ke komfortnímu tréninku s neustálým osvěžením během něj. Ovládání ventilátoru je snadné, přímo z tréninkové konzole.

PC konzole s dotykovým displejem Nášlapy lze snadno nastavovat včetně úhlu a sklonu

Eliptický trenažér NORDICTRACK Commercial 14.9 má multifunkční podsvícený 14" LCD displej s nastavitelným držákem na tablet, který se snadno ovládá a zobrazuje všechny běžné hodnoty tréninku. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepová frekvence (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního BLUETOOTH pásu, který není součástí balení. Zakoupite na našem e-shopu samostatně. Stroj disponuje 2 zabudovanými reproduktory s možností připojení MP3 přehrávače nebo smartphonu. Součástí stroje je držák na tablet, který využijete pro tréninkovou aplikaci nebo sledování filmů pro maximální komfort při tréninku. Tablet není součástí dodávky. 

Model Commercial 14.9 nabízí připojení k tréninkové aplikaci iFit, k níž si u nás můžete dokoupit licenci. Aplikace iFit vám umožní rozšířit vaše tréninkové plány přes systém Google MAPS. Získáte tak možnost rozšířit tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit tak můžete například soutěžit s vašimi přáteli nebo si navzájem porovnávat výsledky tréninků.

Stroj je vybaven stabilními madly se zabudovanými dlaňovými senzory pro měření tepové frekvence. Přesnějšího měření dosáhneme přes hrudní pás s přesností EKG. Díky měření tepu přes hrudní pás můžete naprosto bez omezení trénovat a využívat tak programy využívající snímání vaší tepové frekvence. Součástí trenažéru je nastavitelný držák na tablet a praktický držák na lahev s vodou. Pro pohodlnou manipulaci poslouží trransportní kolečka a madlo na opačné straně. 

Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Součástí stroje je vestavěný AutoBreezeTM ventilátor pro maximální osvěžení při tréninku. V přední části stroje jsou umístěna transportní kolečka pro snadné přesunutí po místnosti a vyrovnávače nerovností podlahy pro maximální stabilitu při tréninku. 

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze