Veslovací trenažér FINNLO MAXIMUM Cross Rower CR2.5

ID: 3603
23x

Komerční, lehce komerční i domácí využití, LCD displej, nosnost 136 kg, 14 kg setrvačník, držák na tablet/smartphone, držák na lahev, přihrádka na příslušenství, bluetooth komunikace, servis u vás doma.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme 20.09.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

SLEVA 3 000 Kč - použijte v objednávce slevový kód: KVALITA

katalogová cena 96 990 Kč

pro registrované 84 380 Kč

sleva 13

86 990 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Parametry

Měřené hodnoty
Čas veslování, Rychlost, Spálené kalorie, Vzdálenost, Tep srdce, Ruční regulace zátěže

Aplikace
Žádné

Držák na:
Láhev, Tablet

Nosnost stroje (kg):
136

Hmotnost stroje (kg):
102

Hmotnost setrvačníku (kg):
14

Brzdný systém
Magnetická brzda

Regulace zátěže
Manuální otočným regulátorem

Pojezd sedáku
Pojezd s ložisky

Opěrky nohou (nášlapy)
Klasické nášlapy na suchý zip

Způsob využití H/LC/C
Domácí, Lehce komerční, Profesionální stroje

Programové režimy
Přednastavené profily trati, Zadání cílových hodnot

Měření tepu srdce
Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
LCD displej

Komunikace se Smart phone a PC
Bluetooth komunikace

Napájení
Baterie 2x typ AA

Použití dle DIN EN957
Třída SA

Manipulace se strojem
Přepravní kolečka, Možnost složení stroje

Délka stroje (cm):
193

Šířka stroje (cm):
112

Výška stroje (cm):
89

Značka:
Finnlo

Konektivita
Bluetooth

Veslovací trenažér FINNLO MAXIMUM Cross Rower CR2.5

Finnlo Maximum Cross Rower CR2.5 je veslovací trenažér, který kombinuje prvky klasického veslování s prvky silového tréninku. Pomůže vám zredukovat váhu, zpevnit postavu nebo zvýšit úroveň vaší kondice. Veslovací trenažér Finnlo Maximum Cross Rower CR2.5 je vybaven tichou, magnetickou brzdou, precizně provedenou mechanikou, kvalitními komponenty a moderní elektronikou. Díky setrvačníku o hmotnosti 14 kg má naprosto plynulý a komfortní chod. Robustní rámová konstrukce s ložisky ve všech pohyblivých částech a zesílená středová osa zaručují dlouhou životnost i při pravidelném využití. Masivní konstrukce zajišťuje nosnost stroje až do 136 kg.

Při veslování jste pod neustálým silovým tlakem, protože odpor je vytvářen v obou směrem. Zvyšujete tak komplexnost procvičení a posílení všech svalových skupin a zároveň budujete kondici. 

Model CR2.5 z řady FINNLO MAXIMUM splňuje třídu SA dle klasifikace normy DIN EN 957. Díky třídě SA je možné tento model využívat nejen v domácím prostředí, ale splňuje bezpečnostní podmínky i pro komerční či terapeutické využití.

Veslařský nebo veslovací trenažér je dalším strojem vhodným pro domácí posilovnu. Jednak s ním můžete nabírat svalovou hmotu nebo ho také využít ke kondičnímu tréninku.

Přehledný počítač s dotykovým LCD displejem zobrazuje důležité hodnoty, které ke tréninku potřebujete, jako např. čas veslování, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, tepovou frekvenci. Z programové nabídky je k dispozici 6 přednastavených programů. Tepová frekvence je měřena přes hrudní pás o frekvenci 5 kHz (hrudní pás není součástí dodávky, ale můžete si jej u nás samozřejmě dokoupit).

Zábavu a radost při tréninku vám zajistí aplikace Inspire, ke které se připojíte přes váš tablet či smartphone prostřednictvím Bluetooth zařízení. Součástí displeje je integrovaný držák na tablet či smartphone a bluetooth zařízení. 

Odpor je možné regulovat ve 12 stupních prostřednictvím manuálně otočného regulátoru na pojezdových multiúchopových madlech. Předností tohoto veslovacího trenažéru je, že vytváří odpor v obou směrech při veslování, což je u veslovacích trenažérů ojedinělé a zvyšuje to komplexnost zatížení svalů celého těla. Profesionální ergonomie extra silného čalouněného sedadla zajišťuje příjemný a pohodlný posed během celého tréninku.

Pevné zafixování chodidla pro maximálně stabilní postoj zajistí nášlapy s protiskluzovým povrchem. Vnitřní vzdálenost pedálů je 10 cm. Při vysoké intenzitě tréninku je důležité, aby byly nohy pevné a stabilní, což vám tento profesionální veslovací stroj zajistí. Vy se tak můžete soustředit na samotné veslování a provedení správné techniky.

Součástí výbavy stroje je i praktický držák na láhev s vodou pro osvěžení při tréninku. Díky tomu si můžete užívat dlouhotrvající trénink s maximálním pohodlím. Vyrovnávače nerovnosti podlahy zajišťují maximální stabilitu při tréninku a transportní kolečka v přední částI stroje vám usnadní manipulaci při přesunu trenažéru po místnosti.

Sestavení a zprovoznění veslařského trenažéru svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

ZS
Zuzana Stivínová

16.09.2021 12:57

velká spokojenost, přehledné stránky

SP
Simona Pánková

15.09.2021 22:16

servis za 1*

HB
Helena Bendová

12.09.2021 22:16

nejvíc oceňuji pomoc s výběrem vhodného pásu

Všechny recenze