383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
tunturi
tunturi

Běžecký pás NORDICTRACK S25

  • Kód: NETL79719
  • ID produktu :1615
  • Bodů: 92,63
Domácí využití, nosnost trenažéru 125 kg, vestavěné reproduktory, max. rychlost 20 km/h, transportní kolečka, možnost složení pásu, napájení přes externí síťový adaptér. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

29 990 Kč
27 790 Kč
registrovaní: 26 956 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás NORDICTRACK S25

NORDICTRACK S25 je běžecký pás od známého amerického výrobce domácích trenažérů. Pás je vybaven kvalitním a zcela tichým motorem s trvalým výkonem 2,02 kW (2,75 HP). Motor má velký kryt s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost v rozmezí 1-20 km/h a sklon běžecké plochy do + 15 % (do kopce) jistě uspokojí nejednoho běžce.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 125 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost i při pravidelném používání. Běžecká plocha má prostorné rozměry 51 x 140 cm (šířka x délka) a tím pádem univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Patentovaný systém odpružení "Flex Select Cushioning" zaručují maximální komfort při běhání a šetrnost k vašim kloubům. Odpružení "Flex Select Cushioning" umožňuje tlumení dopadu těla až o 28 %. Při vašem tréninku můžete běžet pohodlně po měkkém povrchu, případně pro vyšší rychlost běhu nastavit tvrdší povrch.  

Kvalitní běžecký pás pro náročnější uživatele

Trénink na běžeckém trenažéru NordicTrack S25 budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s přehledným 5" grafickým displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod. Z programové nabídky máte k dispozici celkem 20 programů. Vybírat můžete z plánů zaměřených na spálené kalorie, sklon nebo rychlost. Tréninková aplikace iFit je zabudovaná přímo v konzoli počítače (tablet tedy nebudete potřebovat). Stačí si pouze zakoupit licenci iFit membership. Aplikace vám umožní vauživat trenažér dle tréninkových plánů sestavených zkušenými trénery (včetně stravovacích tipů), rozšířit vaše tréninkové plány přes systém Google MAPS nebo se zapojit do soutěžení s vašimi přáteli. Tablet není součástí dodávky.

Trenažér má zabudované reproduktory pro připojení MP3, smartphonu nebo iPodu. Součástí je i držák na tablet a 2x držák na lahev s vodou. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Kvalitní barevný displej a PC nabité programy

Běžecký pás je vybaven stabilními madly s integrovanými dotykovými senzory "Hand pulsy". Přesněji lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky stroje, lze jej samozřejmě samostatně dokoupit u nás). 

Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné pás používat dlouhodobě při pravidelném domácím tréninku.

Pro snadné uskladnění lze stroj složit do vertikální polohy, získáte tak úsporné rozměry s minimálním nárokem na prostor. Pás disponuje pomocným tlumičem, který umožňuje snadnou manipulaci při sklápění pásu i ženám a zaručuje bezpečné rozložení pásu. Součástí tlumiče je také bezpečnostní pojistka, která zabraňuje nechtěnému rozložení pásu např. dětem. Pro jednoduché přemisťování je vybaven pojízdnými kolečky.

Odpružení šetří vaše klouby a zdraví

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

JP
05.03.2021 08:34 Jana Plíšková

rychlost dodání, přehledné stránky

NM
02.03.2021 08:35 Nela Muchová

jsem spokojená, běžím si doma u tv, za chvíli to bude asi jediné místo, kde budu moci běhat :(

AS
26.02.2021 10:35 Anna Slavíčková

Komunikace a rychlost dodáni se smontováním

Všechny recenze