Posilovací věž FINNLO Autark 2500

ID: 3945

Domácí použití, nosnost 135 kg, nastavitelná zádová opěrka, sedák, kopač i peck-deck, legpress. Rozměry stroje 212 x 220 x 215 cm.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme 06.12.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31.1.2022

Využij v objednávce slevový kód BLACKFRIDAY
Montáž zdarma I Doprava zdarma

pro registrované 60 129 Kč

sleva 3

61 990 Kč

Záruka:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj

Parametry

Značka:
Finnlo

Komfort při cvičení:
Nastavitelná zádová opěrka, Nastavitelný sedák, Nastavitelný kopač, Nastavitelný peck-deck

Maximální nosnost stojanu (kg):
0

Maximální nosnost kopače (kg):
0

Maximální nosnost kladek (kg):
0

Vybavenost posilovací lavice:
Tlaky na prsa v sedě, Horní kladka, Spodní kladka, Protisměrná kladka, Předkopávání, Zakopávání, Kladka na břicho, Peck-deck, Leg-press, Přítahy na záda

Nosnost (kg):
120

Hmotnost stroje (kg):
260

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Délka stroje (cm):
212

Šířka stroje (cm):
220

Výška stroje (cm):
215

Posilovací věž FINNLO Autark 2500

Posilovací věž FINNLO AUTARK 2500 je profesionální rodinný stroj, který obohatí nejednu domácí posilovnu a je určený jak pro začátečníky, tak pravidelné zkušené cvičence od známé německé značky FINNLO. Patří do nejvyšší řady posilovacích strojů řady Autark a oproti nižším a také levnějším modelům Autark 1500 a Autark 2200 má ve své výbavě navíc samostatný legpress pro trénink vašich nohou.

Posilovací věž FINNLO AUTARK 2500 díky černému (antracitovému) designu, dokonale přirozenému pohybu při provádění cviků na kladkovém systému, kvalitním komponentům a možnosti dokoupení zátěžových cihel bude bezkonkurenčním modelem na trhu v dané cenové relaci! Kladky jsou osazeny ložisky s mechanismem dopínání a pevná ocelová lanka s excentrickým náběhem jsou opatřena potahem proti opotřebení. Dlouhá životnost je zaručena.

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 10 hodin.

Konstrukce disponuje horní kladkou pro stahování (tricepsu, širokého zádového svalu, bicepsu apod.), dále spodní kladkou pro veslování (zádové svaly), bicepsových zdvihů, přítahů na ramena a mnoho dalších. Adaptéry mají protiskluzový povrch pro pevný úchop a protiskluzové nášlapy pro maximální stabilitu. Samotná konstrukce je z masivních silnostěnných čtvercových profilů pro maximální stabilitu. Díky kladkovému systému na boční věži variabilita prováděných cviků několikanásobně zvyšuje. Samostatný legpres po druhém boku vám umožní kvalitně posílit dolní končetiny. Konkrétně stehna a lýtka.

Věž vyniká především svojí možností dokonalého nastavení ať už samotného sedáku a zádové opěrky v rámci maximálního komfortu či adaptéru butterfly (peck-deck) pro posilování prsních svalů (tlaky, rozpažování) a předkopávání/zakopávání pro posilování dolních končetin pro dokonale přirozenou ergonomii pohybu při tréninku. Trénovat se vším komfortem tak budou drobné i větší postavy.

Součástí je řada adaptérů upevnitelná přes klasickou karabinu, ale nabízíme celou řadu dalších posilovacích adaptérů k dokoupení

Adaptér určený na tlaky vám dokonale zpevní prsní svaly díky cvičení klasických tlaků na prsa či peck deck na rozpažování. Ramena adaptéru je možné nastavit až do 5 úhlů, díky čemuž máte maximální variabilitu při cvičení. Úchopová madla jsou opatřena protiskluzovým povrchem pro stabilní úchop při tréninku.

Hlavní předností tohoto modelu je možnost perfektního nastavení adaptéru předkopávání/zakopávání. Možnost nastavení úhlu, ve kterém chcete cvičit, pohodlně tvarované polstrování a přirozená ergonomie pohybu zaručují maximální komfort při cvičení a šetrnost k vašim kloubům.

FINNLO AUTARK 2500 nabízí v krytém zásobníku zátěžové cihly o celkové hmotnosti 80 kg, které jsou rozdělené do 16ks po 5 kg. Váhu vytvářející odpor si navíc lze navýšit pomocí přídavného závaží (20 kg) až na 100 kg, které si u nás můžete dokoupit!

Maximální zátěž v tahu je až 135 kg. Nastavení zátěže se provádí jednoduše pomocí kolíku. Cihličky jsou kryté, a proto je garantována maximální bezpečnost bez nutnosti jakékoliv další manipulace se závažím. Ať už chcete zredukovat svou váhu, nebo zpevnit postavu, FINNLO AUTARK 2500 vám vždy bude dobrým partnerem.

Záruka:

  • 3 roky na kompletní stroj


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

IF
Iva F.

03.12.2021 10:34

Vše v pořádku

DR
Daniel R.

03.12.2021 09:43

Se zbožím, dodáním a montáží jsem byl spokojen. Jen řeším roční bezplatný přístup do aplikace, což se mi nepodařilo a technik mi sdělil, že to lze aktivovat přes vás.

AR
Aleš R.

03.12.2021 09:35

Po zapojení vyhazoval pojistky, reklamováno a v rámci reklamace opraveno. Od té doby běží bez problémů, spokojenost

Všechny recenze