Posilovací věž FINNLO Autark 1500

ID: 3943

Domácí použití, nosnost 120 kg, nastavitelná zádová opěrka, sedák, kopač i peck-deck. Rozměry stroje 145 x 172 x 215 cm.

Celý popis a parametry produktu

Expeduji 13.08.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 20 %

53 990 Kč
42 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka:

  • 3 roky na kompletní stroj

Posilovací věž FINNLO Autark 1500

Posilovací věž FINNLO AUTARK 1500 je profesionální rodinný stroj, který obohati nejednu domácí posilovnu a je určený jak pro začátečníky, tak pravidelné zkušené cvičence od známé německé značky FINNLO.

Posilovací věž FINNLO AUTARK 1500 díky černému (antracitovému) designu, dokonale přirozenému pohybu při provádění cviků na kladkovém systému, kvalitním komponentům a možnosti dokoupení zátěžových cihel bude bezkonkurenčním modelem na trhu v dané cenové relaci! Kladky jsou osazeny ložisky s mechanismem dopínání a pevná ocelová lanka s excentrickým náběhem jsou opatřena potahem proti opotřebení. Dlouhá životnost je zaručena. Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 10 hodin.

Konstrukce disponuje horní kladkou pro stahování (tricepsu, širokého zádového svalu, bicepsu apod.), dále spodní kladkou pro veslování (zádové svaly), bicepsových zdvihů, přítahů na ramena a mnoho dalších. Adaptéry mají protiskluzový povrch pro pevný úchop a protiskluzové nášlapy pro maximální stabilitu. Samotná konstrukce je z masivních silnostěnných čtvercových profilů pro maximální stabilitu.

Věž vyniká především svojí možností dokonalého nastavení ať už samotného sedáku a zádové opěrky v rámci maximálního komfortu či adaptéru butterfly (peck-deck) pro posilování prsních svalů (tlaky, rozpažování) a předkopávání/zakopávání pro posilování dolních končetin pro dokonale přirozenou ergonomii pohybu při tréninku. Trénovat se všim komfortem tak budou drobné i větší postavy.

Součástí je řada adaptérů upevnitelná přes klasickou karabinu, ale nabízíme celou řadu dalších posilovacích adaptérů k dokoupení

Adaptér určený na tlaky vám dokonale zpevní prsní svaly díky cvičení klasických tlaků na prsa či peck deck na rozpažování. Ramena adaptéru je možné nastavit až do 5 úhlů, díky čemuž máte maximální variabilitu při cvičení. Úchopová madla jsou opatřena protiskluzovým povrchem pro stabilní úchop při tréninku.

Hlavní předností tohoto modelu je možnost perfektního nastavení adaptéru předkopávání/zakopávání. Možnost nastavení úhlu, ve kterém chcete cvičit, pohodlně tvarované polstrování a přirozená ergonomie pohybu zaručují maximální komfort při cvičení a šetrnost k vašim kloubům.

FINNLO AUTARK 1500 nabízí v krytém zásobníku zátěžové cihly o celkové hmotnosti 80 kg, které jsou rozdělené do 16ks po 5 kg. Váhu vytvářející odpor si navíc lze navýšit pomocí přídavného závaží (20 kg) až na 100 kg, které si u nás můžete dokoupit!

Maximální zátěž v tahu je až 135 kg. Nastavení zátěže se provádí jednoduše pomocí kolíku. Cihličky jsou kryté, a proto je garantována maximální bezpečnost bez nutnosti jakékoliv další manipulace se závažím. Ať už chcete zredukovat svou váhu, nebo zpevnit postavu, FINNLO AUTARK 1500 vám vždy bude dobrým partnerem.

Záruka:

  • 3 roky na kompletní stroj


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze