Posilovací věž FINNLO Autark 2200

ID: 3944
21x

Domácí použití, nosnost 120 kg, nastavitelná zádová opěrka, sedák, kopač i peck-deck. Rozměry stroje 145 x 165 x 215 cm.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra
Neprodávanější věž

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

SLEVA 2 000 Kč - použijte v objednávce slevový kód: FIT
Cena montáže | Servis

katalogová cena 56 490 Kč

pro registrované 48 490 Kč

sleva 14

49 990 Kč

Záruka:

  • 3 roky na kompletní stroj

Parametry

Komfort při cvičení:
Nastavitelná zádová opěrka, Nastavitelný sedák, Nastavitelný kopač, Nastavitelný peck-deck

Maximální nosnost stojanu (kg):
0

Maximální nosnost kopače (kg):
0

Maximální nosnost kladek (kg):
0

Vybavenost posilovací lavice:
Tlaky na prsa v sedě, Horní kladka, Spodní kladka, Protisměrná kladka, Předkopávání, Zakopávání, Kladka na břicho, Peck-deck, Přítahy na záda

Nosnost stroje (kg):
120

Hmotnost stroje (kg):
240

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Délka stroje (cm):
165

Šířka stroje (cm):
145

Výška stroje (cm):
215

Značka:
Finnlo

Posilovací věž FINNLO Autark 2200

Posilovací věž FINNLO AUTARK 2200 je profesionální rodinný stroj určený jak pro začátečníky, tak pravidelné zkušené cvičence od známé německé značky FINNLO.

Posilovací věž díky černému (antracitovému) designu, skvěle přirozenému pohybu na kladkovém systému, kvalitním komponentům a možnosti dokoupení zátěžových cihel dělá FINNLO AUTARK 2200 bezkonkurenční model na trhu v dané cenové relaci! Kladky jsou osazeny ložisky s mechanismem dopínání a pevná ocelová lanka s excentrickým náběhem jsou opatřeny potahem proti opotřebení.

Konstrukce disponuje horní kladkou pro stahování (tricepsu, širokého zádového svalu, bicepsu apod.), dále spodní kladkou pro veslování (zádové svaly), bicepsových zdvihů, přítahů na ramena a mnoho dalších. Adaptéry mají protiskluzový povrch pro pevný úchop a protiskluzové nášlapy pro maximální stabilitu. Samotná konstrukce je z masivních silnostěnných čtvercových profilů pro maximální stabilitu.

Věž vyniká především svojí možností dokonalého nastavení ať už samotného sedáku a zádové opěrky v rámci maximálního komfortu či adaptéru butterfly (peck-deck) pro posilování prsních svalů (tlaky, rozpažování) a předkopávání/zakopávání pro posilování dolních končetin pro dokonale přirozenou ergonomii pohybu při tréninku.

Model FINNLO Autark 2200 je rozšířen oproti modelu Autark 1500 o kladkový systém na boční straně posilovací věže. Díky tomuto důmyslnému kladovému systému se mnohonásobně zvýší variabilita vašich cviků při vašem tréninku. Můžete si samostatně nastavit každou kladku zvlášť dle vašich potřeb, ať už jde o přednožování, upažování, bicepsový zdvih atd.

Součástí je řada adaptérů upevnitelná přes klasickou karabinu, ale nabízíme celou řadu dalších posilovacích adaptérů k dokoupení

Adaptér určený na tlaky vám dokonale zpevní prsní svaly a díky němu můžete cvičit klasické tlaky na prsa či peck deck na rozpažování. Ramena adaptéru je možné nastavit až do 5 úhlů, díky čemuž máte maximální variabilitu při cvičení. Úchopová madla jsou opatřena protiskluzovým povrchem pro stabilní úchop při tréninku.

Hlavní předností tohoto modelu je možnost perfektního nastavení adaptéru předkopávání/zakopávání. Možnost nastavení úhlu, ve kterém chcete cvičit, pohodlně tvarované polstrování a přirozená ergonomie pohybu zaručují maximální komfort při cvičení a šetrnost k vašim kloubům.

FINNLO AUTARK 2200 nabízí v krytém zásobníku zátěžové cihly o celkové hmotnosti 80 kg, které jsou rozdělené do 16ks po 5 kg. Váhu vytvářející odpor si navíc lze navýšit pomocí přídavného závaží (20 kg) až na 100 kg, které si u nás můžete dokoupit!

Maximální zátěž v tahu je až 135 kg. Nastavení zátěže se provádí jednoduše pomocí kolíku. Cihličky jsou kryté, a proto je garantována maximální bezpečnost bez nutnosti jakékoliv další manipulace se závažím. Ať už chcete zredukovat svou váhu, nebo zpevnit postavu, FINNLO AUTARK 2200 vám vždy bude dobrým partnerem.

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 10 hodin.

Záruka:

  • 3 roky na kompletní stroj


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

ZS
Zuzana Stivínová

16.09.2021 12:57

velká spokojenost, přehledné stránky

SP
Simona Pánková

15.09.2021 22:16

servis za 1*

HB
Helena Bendová

12.09.2021 22:16

nejvíc oceňuji pomoc s výběrem vhodného pásu

Všechny recenze