383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Cyklotrenažér HOUSEFIT INDIANA

  • Kód: HB-8207C
  • ID produktu :1582
  • Bodů: 32,30
Cyklotrenažér s mechanickou přítlačnou brzdou, LCD displej, kalibrovaný 18kg setrvačník s chromovanou úpravou, držák na lahev, nosnost 135 kg. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

9 690 Kč
registrovaní: 9 400 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Cyklotrenažér HOUSEFIT INDIANA

HOUSEFIT INDIANA je moderní cyklistický trenažér, dokonale simulující jízdu na klasickém kole. Je určen pro trénování v domácím prostředí, svým provedením a ergonomií spadá k těm nejlepším strojům v nižší cenové relaci. Velký rozsah zátěží uspokojí jak začátečníky, tak pokročilé sportovce.
 
Nová, stabilní a tuhá ocelová konstrukce z oválných profilů zaručuje spolu s kvalitním ložiskovým uložením ve všech rotačních částech stroje dlouhou životnost. Těžký, kalibrovaný setrvačník o hmotnosti 18 kg zaručuje spolu s převodovým řemenem tichý a plynulý chod, a to jak na těžších zátěžích, tak při kondičním šlapání. Tento trenažér nemá volnoběh, stejně jako profesionální spinningová kola, což je u tohoto typu trenažéru zcela běžné.

Dostatečně velký a masivní rám s nosností do 135 kg a štědrými rozsahy nastavení sedla i řidítek zaručuje spolu s kvalitními komponenty dlouhou životnost stroje a umožňuje optimální posed i vyšší osobám do 190 cm (vzdálenost pedál-sedlo 69 až 87 cm).

Odpor je tvořen čelisťovou brzdou, díky které je možné plynule nastavit odpor od minimálního až po profi sportovní zátěž. Nastavení zátěže probíhá manuálně otočným regulátorem.

Naistalovaný počítač má jednoduchý a snadno čitelný displej. V průběhu tréninku na obrazovce displeje můžete sledovat hodnoty jako jsou čas, rychlost, spálené kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci.

Displej je napájen 2 tužkovými bateriemi (2x AA - 1,5V). Snímání tepové frekvence je u modelu HOUSEFIT INDIANA možné pouze prostřednictvím dlaňových snímačů (hand pulsy). Pro přesnější a komfortnější měření tepové frekvence doporučujeme dokoupit hrudní pás.

Sedlo je vertikálně i horizontálně nastavitelné, řídítka lze nastavit výškově. Nastavitelné sedlo je možné nastavit jak horizontálním, tak i vertikálním směrem včetně sklonu sedla. Vertikálně je možné nastavit sedlo v 10 pozicích. Řídítka jsou nastavitelná v 7 pozicích ve vertikálním směru.

Cyklotrenažér HOUSEFIT INDIANA umožňuje optimální posed osobám do 190 cm. Trenažér disponuje samozřejmě i transportními kolečky pro snadnější manipulaci v prostoru. O stabilitu trenažéru se postará tuhý rám, který je vyroben ze silnostěných ocelových profilů obdelníkového průřezu. Na spodních částech je stroj vybaven vyrovnávači nerovností podlahy tak, aby při šlapání nedocházelo k nechtěným pohybům trenažéru. Vy si tak užijete ničím nerušenou pohodlnou a bezpečnou jízdu. Předností je i atraktivní barevné provedení a unikátní design cyklotrenažéru, a to vše za přijatelnou cenu.

Kalibrovaný setrvačník o hmotnosti 18 kg poskytuje cyklotrenažéru příjemný, plynulý chod při nižších i vyšších zátěžích. Odpor šlapání je možné snadno a plynule nastavit otočným regulátorem.

Kovové pedály mají standardní cyklistický závit 14 mm, což umožňuje snadnou výměnu např. za oblíbené SPD pedály. Q-faktor je 19 cm. Q-faktor je hodnota, která udává vzdálenost čelních ploch klik od sebe (šířku klik). Délka klik (osa středového složení > osa pedálu) je 170 mm. Veškeré rotační části jsou osazeny zapouzdřenými průmyslovými kuličkovými ložisky, středové složení má kromě toho klasickou konstrukci s klikami na čtyřhran, která je dobře známá z klasických kol.

Výhodou je odolný a naprosto tichý řemenový převod, díky kterému trenažér nevykazuje téměř žádný hluk s vyjímkou slabého "šustění" čelisťové brzdy. Je to dáno jak kvalitním zpracováním cyklostroje, tak použitým převodem. 

Součástí cyklotrenažéru je praktický držák na lahev pro rychlé občerstvení během tréninku.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze