Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit   Do 30.9. probíhá na domácí fitness stroje CASHBACK 5% - slevový kód SPIRO.

Cyklotrenažér HOUSEFIT RACER 70

ID: HB-8285C
27x

Cyklotrenažér HOUSEFIT RACER 70 je novinka mezi cyklotrenažéry s kvalitním brzdným systémem, tichým chodem a velmi přijatelnou cenou.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme zítra
akční cena do pátku

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 1 000 Kč! Použijte v objednávce slevový kód: ALF

Skladové zásoby pro ČR dochází, vánoční dárek kupujte raději s předstihem.
Cena montáže  |  O servisu

katalogová cena 22 390 Kč

pro registrované 19 100 Kč

sleva 15

19 690 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • Nadstandartní prodloužená záruka 3 roky na kompletní stroj.
  • Pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál HOUSEFIT RACER 70
velikost souboru 1.48 MB

Parametry

Měřené hodnoty
Čas šlapání, Rychlost, Spálené kalorie, Ujetá vzdálenost, Frekvence otáček, Tep srdce, Signalizace překročení tepu, Zobrazení zátěže na displeji

Aplikace
Žádné

Držák na:
Láhev

Počet programů celkem:
15

Nosnost (kg):
150

Hmotnost stroje (kg):
59

Hmotnost setrvačníku (kg):
20

Převod setrvačníku
Plochý řemen s dopínací kladkou

Nastavení řidítek
Horizontální posun řidítek, Výškově nastavitelná řidítka

Nastavení sedla
Výškové nastavení sedla, Horizontální posun sedla, Nastavení sklonu sedla

Konstrukce rotopedu
Cyklotrenažér

Držák na lahev
Ano

Brzdný systém
Magnetická brzda

Regulace zátěže
Elektronická s možností programů

Středové složení
Šlapací střed s ložisky

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Programové režimy
Program řízený tepem HRC, Přednastavené profily trati

Měření tepu srdce
Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
LCD displej podsvětlený barevný

Komunikace se Smart phone a PC
Bez komunikace

Napájení
Externí síťový adaptér

Použití dle DIN EN957
Třída HB

Manipulace se strojem
Přepravní kolečka, Vyrovnání nerovností podlahy

Délka stroje (cm):
121

Šířka stroje (cm):
53

Výška stroje (cm):
115

Rozsah zátěže
MIN až MAX plynule

Značka:
HouseFit

Pedály
Hliníkové pedály s klipsnami

Konektivita
Nemá

Volnoběh setrvačníku
Bez volnoběhu

Cyklotrenažér HOUSEFIT RACER 70

HOUSEFIT RACER 70 je určený pro pravidelný sportovní trénink. Kvalitní mechanika, masivní rám s nosností do 150 kg a optimální ergonomie jej předurčují pro intenzivní využití. Díky možnosti nastavení řídítek a sedla v horizontálním a vertikálním směru (u sedla lze nastavit i sklon), je zaručený pohodlný posez jak drobným, tak vyšším postavám. Stroj má elektronicky ovládanou magnetickou brzdu s 32 stupni odporu.

Cyklotrenažér HOUSEFIT RACER 70 perfektně simuluje klasické silniční kolo s možností šlapání i "ve stoje". Magnetická brzda řízěná počítačem zaručuje spolu s převodem plochým drážkovaným řemenem naprosto tichý a plynulý chod trenažéru. Stálý převod bez volnoběhu zaručuje hladký přenos zátěže na pedály.

Těžký kalibrovaný setrvačník o hmotnosti 20 kg zajištuje stabilní, plynulý a tichý chod i při vyšších zátěžích. Sedlo i řidítka je možné nastavit ve vertikálním i horizontálním směru pro maximální komfort. Masivní rámová konstrukce a přirozená ergonomie stroje zajišťují, že trenažér mohou využívat i vyšší osoby do 200 cm (vzdálenost mezi pedály a sedlem je 77 až 95 cm). Od řidítek pak může být nastavěna vzdálenost 50 - 63 cm. Šlapací střed je osazen profesionálním šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky a klikami na kónický čtyřhran. To zaručuje dlouhodobou životnost stroje a jeho tichý chod. 

Model HOUSEFIT RACER 70 disponuje profesionálním cyklistickým sedlem zančky Velo. Závity pedálů umožňují jednoduchou výměnu za SPD pedály. Q-faktor je 18 cm, jedná se o hodnotu, která udává vzdálenost čelních ploch klik od sebe. 

Tréninkový počítač s barevně podsvíceným LCD displejem zobrazuje základní všechny důležité hodnoty jako je čas, aktuální rychlost, otáčky RPM, ujetá vzdálenost, spálené kalorie (Kcal), watt a hodnotu tepové frekvence.

Cyklostroj nabízí celkem 15 tréninkových programů s následujícími režimy:

  • manuální regulaci zátěže šipkami na displeji počítače.
  • 7 přednastavených profilů tratí.
  • 4 HRC programy řízené tepovou frekvencí (50 %, 75 %, 90 % a možnost nastavení vlastní tepové hranice).
  • režim RECOVERY - určení kondiční známky po ukončení tréninku 

HRC program - je řízený podle tepové frekvence, v závislosti na parametrech cvičícího se automaticky během jízdy reguluje zátěž pro udržení daného pulsu ve vybrané zóně.

RECOVERY režim - určí vaši aktuální fyzickou kondici vyhodnocením rychlosti poklesu tepové frekvence hned bezprostředně po skončení tréninku. 

Měření tepu probíhá přes hrudní pás o frekvenci 5 kHz (hrudní pás není součástí balení, ale je možné jej u nás samozřejmě dokoupit). Pokud uvítate cyklotrenažér s možnosti připojení tabletu máme v nabídce i model HOUSEFIT RACER 70 iTrain.

Šlapací střed je osazen profi šlapacím středem s průmyslovými kuličkovými ložisky a klikami na kónický čtyřhran, což zaručuje dlouhodobou životnost stroje a tichý chod. Délka klik (osa středového složení > osa pedálu) je 170 mm, kliky mají standardní závit na pedály 14 mm, pedály je možné tedy vyměnit za jakékoli cyklistické. HOUSEFIT RACER 70 nabízí profesionální multiúchopová řídítka se speciálním protiskluzným materiálem odolným vůči potu i připravidelném používání. Řídítka je možné nastavit jak v horizontálním (7 pozic) tak i vertikálním (7 pozic) směru. Máte možnost si nastavit řídítka také ve vzdálenosti od země, kde je to minimálně 96 cm a maximálně 111 cm.

 

Součástí výbavy cyklotrenažéru i bezpečnostní pojistka STOP pro okamžité zastavení při tréninku. Spinningová kola se vyznačují tím, že nemají volnoběh, z tohoto důvodu je součástí i tato pojistka, která vám pomůže okamžitě zastavit nebo přerušit trénink. Trenažér nabízí transportní kolečka a vyrovnávače nerovností podlahy pro lepší manipulaci v prostoru a maximální stabilitu při tréninku. Vy tak můžete trénovat úplně bezpečně stabilně a naplno, a nemusíte se bát těžké manipulace se strojem ani nestabilní jízdy vsedě či vestoje!

Součástí multiúchopových řídítek je i 2x držák na láhev s vodou. Všechno je nastavitelné pro váš maximální komfort při tréninku!

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • Nadstandartní prodloužená záruka 3 roky na kompletní stroj.
  • Pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

LK
Lucie Kasalová

27.09.2021 14:10

Tento obchod mohu doporučit. Pás jsem si objednala v neděli a v úterý ráno už byl doma. Všechno v pořádku, dobře zabalené. Bylo celkem jednoduché pás složit. Vypadá kvalitně. Jsme spokojeni. Díky.

PM
Petr Mikulec

27.09.2021 12:32

Vše super ????

ZV
Zdeněk Vlček

27.09.2021 11:02

Vše fungovalo na jedničku. Díky

Všechny recenze