Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit  Probíhá BLACK FRIDAY - v objednávce použijte slevový kód: blackfriday

Posilovací věž FINNLO MAXIMUM FT2 including bench

ID: 3638
31x

Lehce komerční využití, nosnost 120 kg, celkové závaží 2x 68 kg, vše na jednom místě, univerzální posilovací věž, samostatná posilovací lavice.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme 25.10.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

DÁREK 5 000 Kč - použijte v objednávce slevový kód: TOP

Skladové zásoby pro ČR dochází, vánoční dárek kupujte raději s předstihem.
Cena montáže | Servis

pro registrované 145 489 Kč

sleva 3

149 990 Kč

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • 10 let záruka na rám stroje. 
  • Záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Parametry

Značka:
Finnlo

Komfort při cvičení:
Nastavitelná zádová opěrka, Nastavitelný sedák, Nastavitelný kopač, Nastavitelná výška stojanů, Nastavitelný peck-deck, Možnost posuvu lavice vůči stojanu

Maximální nosnost stojanu (kg):
0

Maximální nosnost kopače (kg):
0

Maximální nosnost kladek (kg):
0

Vybavenost posilovací lavice:
Horní kladka, Spodní kladka, Protisměrná kladka, Předkopávání, Zakopávání, Cvičení s jednoručkami, Kladka na břicho, Bicepsová opěrka, Peck-deck, Multipress, Přítahy na záda, Lavice na břicho, Hrazda

Nosnost (kg):
120

Hmotnost stroje (kg):
360

Způsob využití H/LC/C
Lehce komerční

Délka stroje (cm):
140

Šířka stroje (cm):
178

Výška stroje (cm):
212

Posilovací věž FINNLO MAXIMUM FT2 including bench

FINNLO MAXIMUM FT2 posilovací věž je od světově uznávaného německého výrobce fitness strojů, a to nejen pro domácí, ale i komerční využití. Posilovací stroj nabízí pohodlný trénink s dokonalým procvičením svalů celého těla, díky čemuž docílíte vysněné postavy. Komplexnost stroje vychází z jeho konstrukce, která nabízí nespočet stanovišť jako je hrazda s několika možnostmi úchopů, multipressový stojan s olympijskou osou, nastavitelná kladka pro trénink zad, paží nebo prsních svalů a množství posilovacích adaptérů pro maximální požitek z tréninku. Jedná se o velmi robustní posilovací nástroj, který vydrží maximální zatížení i v lehce komerčním prostředí. Posilovací lavice je součástí dodávky tohoto stroje. 

Sestavení a zprovoznění posilovací věže svépomocí vám zabere cca 5 hodin.

Multifunkční stroj pro posílení celého těla 

Masivní rám posilovací věže z robustní ocelové konstrukce, s nosností stroje až 120 kg a použitá kuličková ložiska pro plynulý a tichý chod zaručují jeho dlouhou životnost při pravidelném používání doma i v menších fitness klubech. Celková hmotnost závaží je 136 kg rozložená ve dvou blocích (2 x 68 kg, které je možné rozšířit o 2 x 22,5 kg) do jednotlivých cihliček o váze 5 kg. Všechna lanka vedoucí k posilovacím cihličkám jsou opatřené odolným umělohmotným povrchem, což taktéž přispívá k celkové odolnosti stroje. Pojezdová část závaží je opatřena krytem pro bezpečnost každého cvičence. Finnlo Maximum FT2 v sobě zahrnuje samostatnou posilovací lavici s jednoduše nastavitelnou opěrkou zad, kterou lze přizpůsobit vašim tréninkovým zvyklostem. Lavice disponuje transportními kolečky a rukojetí pro velmi snadnou manipulaci po posilovně.

 Množství adaptérů pro jednotlivé svalové partie

Finnlo Maximum FR2 nabízí 32 nastavitelných pozic pro více než 60 cviků, jako benchpress, dřepy, tahy, a shyby a navíc je vhodný i pro cvičence při tělesné výšce nad 2 m. Posilovací věž získala cenu „Plus X Award“ za vysokou kvalitu zpracování, funkčnost, ergonomii cvičení a design. Díky kladkovému systému na boku konstrukce je spektrum cviků mnohem šiřší oproti běžným posilovacím věžím. Posilovací stroj FINNLO MAXIMUM FT2 umožňuje cvičit velké množství různých cviků pro horní a spodní svalové partie.

Ruční kladky pro cvičení soupaž i jednotlivě

Protisměrné kladky jsou samostatně nastavitelné. Lze je využívat dohromady nebo zvlášť při různorodých cvicích, jako je rozpažování, zanožování s kotníkovým adaptérem, posilování ramen apod. Hrazda na shyby vám pomůže s posílením zad, ramenou i paží. Všechny úchopové prvky jsou opatřené protiskluzovým povrchem pro pohodlné a bezpečné cvičení, díky dokonalé přilnavosti. 

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • 10 let záruka na rám stroje. 
  • Záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

MP
Monika Přikrylová

20.10.2021 11:54

Zboží přišlo druhý den po objednávce, v pořádku. Funguje a nutí mě se každý den zpotit se. Skvělé

JS
Jiří Skopeček

19.10.2021 07:22

rychlost dodání, druhý den mi přišla krabice

HH
Helena Hasalova

11.10.2021 20:10

Jsem velmi spokojená

Všechny recenze