383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 40 iRun

  • Kód: HT-9187EB
  • ID produktu :1564
  • Bodů: 79,97
Trenažér pro domácí využití, nosnost stroje 135 kg, váha stroje 85 kg, max. rychlost 18 km/h, transportní kolečka pro snadný přesun, možnost sklopení pásu, podsvícený LCD diplej, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

23 990 Kč
registrovaní: 23 270 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 40 iRun

HOUSEFIT SPIRO 40 iRun je rodinný běžecký pás vhodný pro získání kondice, hubnutí i pravidelný běh. Je tedy určený jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby. Pás je vybaven tichým motorem s maximálním výkonem 3,5 HP a komfortní odpruženou běžeckou plochou o velikosti 48 x 135 cm. Systém odpružení "Shock absorber system" zaručuje maximální pohodlí při běhání a vy se tak nemusíte bát, že budou vaše klouby při běhání trpět. 

Robustní rámová konstrukce s nosností až 135 kg a kvalitní zpracování trenažéru zaručují dlouhou životnost stroje i při pravidelném používání. Trenažér umožňuje rozsah rychlosti 1 až 16 km/h a možnost elektronicky regulovat sklon běžecké plochy v rozsahu 0 až 15 %.

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO PRO má velmi snadné a přehledné ovládání. Svůj trénink budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s přehledným barevným podsvětleným 7" LCD displejem (zobrazuje měřené hodnoty jako např. vzdálenost, čas, rychlost, sklon, spálené kalorie a tepovou frekvenci) a řadou programů. Programová nabídka disponuje celkem 15 tréninkovými programy (z nichž je 12 programů přednastavených - Weight, Fat burning, Fitness, Hill climbing apod.) a 2 HRC programy. V režimu programu HRC běžecký pás koriguje velmi jemně rychlost běhu či sklon pásu tak, aby vás udržel ve zvolené zóně tepu (spalování tuku, zlepšení kondice,...).  Pro optimální funkci tohoto programu doporučujeme využít hrudní pás pro přesné měření tepu.

Jednotlivé programy můžete nastavovat libovolně na nižší nebo vyšší intenzitu. Ať už využijete automatické cvičební programy, nebo si zátěž budete dávkovat ručně, zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit svůj trénink vaší aktuální kondici a cílům. 

Součástí běžeckého pásu je i bezpečnostní stop-pojistka, která v případě uklouznutí, či jiného nebezpečí, trenažér okamžitě zastaví.

Moderní elektronika navíc umožňuje bezdrátové propojení s tabletem či smartphonem a využití tréninkových aplikací iConsole+ a Kinomap pro Android a iOS. Tyto aplikace obsahují kromě přednastavených tratí i možnost připojení k systému GOOGLE maps a vytvoření vlastní trati. Díky této funkci si můžete zvolit své oblíbené reálné trasy, nebo naopak místa kam se normálně nepodíváte. Na výběr jsou 3 druhy náhledu - standardní, ptačí perspektiva, či tzv. „Street view“.

Běžecký pás je možné složit do svislé polohy přičemž získáte velmi úsporné rozměry 107 x 74 x 146 cm (délka x šířka x výška). Manipulace při skládání stroje je velice snadná a zvládne ji i křehké ženské pohlaví. Pás je navíc vybavený pomocným tlumičem, který umožňuje snadné sklopení i rozložení pásu. Součástí tlumiče je také bezpečnostní pojistka, která zabraňuje nechtěnému rozložení pásu např. dětem. Pro jednoduché přemisťování je pás vybaven transportními kolečky. Trenažér disponuje 2 držáky na lahev.

Pro měření vaší tepové frekvence slouží klasicky buď dlaňové snímače (hand-pulse) nebo lze tepovku měřit bezdrátově přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG. Hrudní pás je možné dokoupit samostatně (není součástí dodávky zboží). 

Housefit Spiro 40 iRun disponuje užitečným vestavěným ventilátorem s manuální regulací intenzity foukání pro ještě komfortnější běh. Tento model nabízí také připojení mobilního telefonu nebo MP3 přehrávače pre klasický 3,5" jack imput a vy tak díky zabudovaným reproduktorům můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu pro ještě příjemnější zážitek z pohybu. Součástí dodávky pásu je i kabel pro připojení vašeho mobilu k MP3 a nabíjecí USB konektor, který najdete na předním panelu ovládacího počítače (viz foto uprostřed). 

Ať už chcete zredukovat svou váhu, zpevnit postavu, nebo zvýšit úroveň své kondice, HOUSEFIT SPIRO 40 iRun vám vždy bude dobrým partnerem. 

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze