Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit   Do 30.9. probíhá na domácí fitness stroje CASHBACK 5% - slevový kód SPIRO.

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 40 iRun

ID: HT-9187EB
23x

Trenažér pro domácí využití, nosnost stroje 135 kg, váha stroje 85 kg, max. rychlost 18 km/h, transportní kolečka pro snadný přesun, možnost sklopení pásu, podsvícený LCD diplej, napájení síťovou přípojkou 230 V.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme 27.09.
Populární

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 1 000 Kč! Použijte v objednávce slevový kód: ALF

stroje s podporou iFit aplikace využijte do 24.9. v objednávce kód: ifit
Cena montáže  |  O servisu

katalogová cena 27 490 Kč

pro registrované 23 270 Kč

sleva 15

23 990 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál HOUSEFIT SPIRO 40 iRUN
velikost souboru 1.93 MB
Pokyny k údržbě pásu HOUSEFIT SPIRO 40 iRUN
velikost souboru 56.58 kB
Návod na iConsole
velikost souboru 789.59 kB

Parametry

Měřené hodnoty
Čas běhu, Rychlost běhu, Vzdálenost, Spálené kalorie, Sklon pásu, Tep srdce

Aplikace
iConsole+

Držák na:
Láhev, Tablet

Počet programů celkem:
15

Nosnost (kg):
135

Hmotnost stroje (kg):
85

Trvalý výkon motoru (HP):
2.5

Maximální výkon motoru (HP):
4

Minimální sklon pásu ( °)
0

Maximální sklon pásu ( °)
18

Šířka běžecké plochy (cm):
48

Délka běžecké plochy (cm):
135

Odpružení běžecké plochy
Odpružení gumovými silentbloky

Hmotnost setrvačníku (kg):
0

Držák na lahev
Ano

Způsob využití H/LC/C
Domácí

Maximální rychlost (km/h):
18

Pohon pásu
Motorové pásy

Programové režimy
Nastavení rychlosti příp. sklonu ručně tlačítky, Přednastavené profily trati, Program řízený tepem HRC, Zadání cílových hodnot

Měření tepu srdce
Dlaňové senzory (hand-pulse), Bezdrátové hrudním pásem

Typ displeje
LCD displej podsvětlený

Velikost displeje v palcích ( "):
7

Komunikace se Smart phone a PC
Bluetooth komunikace

Ostatní parametry
Multimediální funkce

Napájení
Síťová přípojka 230 V

Použití dle DIN EN957
Třída HA

Manipulace se strojem
Přepravní kolečka, Možnost sklopení pásu

Délka stroje (cm):
176

Šířka stroje (cm):
74

Výška stroje (cm):
143

Značka:
HouseFit

Konektivita
Bluetooth

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 40 iRun

HOUSEFIT SPIRO 40 iRun je rodinný běžecký pás vhodný pro získání kondice, hubnutí i pravidelný běh. Je tedy určený jak pro začátečníky, tak sportovně zaměřené osoby. Pás je vybaven tichým motorem s maximálním výkonem 3,5 HP a komfortní odpruženou běžeckou plochou o velikosti 48 x 135 cm. Systém odpružení "Shock absorber system" zaručuje maximální pohodlí při běhání a vy se tak nemusíte bát, že budou vaše klouby při běhání trpět. 

Robustní rámová konstrukce s nosností až 135 kg a kvalitní zpracování trenažéru zaručují dlouhou životnost stroje i při pravidelném používání. Trenažér umožňuje rozsah rychlosti 1 až 16 km/h a možnost elektronicky regulovat sklon běžecké plochy v rozsahu 0 až 15 %.

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO PRO má velmi snadné a přehledné ovládání. Svůj trénink budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s přehledným barevným podsvětleným 7" LCD displejem (zobrazuje měřené hodnoty jako např. vzdálenost, čas, rychlost, sklon, spálené kalorie a tepovou frekvenci) a řadou programů. Programová nabídka disponuje celkem 15 tréninkovými programy (z nichž je 12 programů přednastavených - Weight, Fat burning, Fitness, Hill climbing apod.) a 2 HRC programy. V režimu programu HRC běžecký pás koriguje velmi jemně rychlost běhu či sklon pásu tak, aby vás udržel ve zvolené zóně tepu (spalování tuku, zlepšení kondice,...).  Pro optimální funkci tohoto programu doporučujeme využít hrudní pás pro přesné měření tepu.

Jednotlivé programy můžete nastavovat libovolně na nižší nebo vyšší intenzitu. Ať už využijete automatické cvičební programy, nebo si zátěž budete dávkovat ručně, zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit svůj trénink vaší aktuální kondici a cílům. 

Součástí běžeckého pásu je i bezpečnostní stop-pojistka, která v případě uklouznutí, či jiného nebezpečí, trenažér okamžitě zastaví.

Moderní elektronika navíc umožňuje bezdrátové propojení s tabletem či smartphonem a využití tréninkových aplikací iConsole+ a Kinomap pro Android a iOS. Tyto aplikace obsahují kromě přednastavených tratí i možnost připojení k systému GOOGLE maps a vytvoření vlastní trati. Díky této funkci si můžete zvolit své oblíbené reálné trasy, nebo naopak místa kam se normálně nepodíváte. Na výběr jsou 3 druhy náhledu - standardní, ptačí perspektiva, či tzv. „Street view“.

Běžecký pás je možné složit do svislé polohy přičemž získáte velmi úsporné rozměry 107 x 74 x 146 cm (délka x šířka x výška). Manipulace při skládání stroje je velice snadná a zvládne ji i křehké ženské pohlaví. Pás je navíc vybavený pomocným tlumičem, který umožňuje snadné sklopení i rozložení pásu. Součástí tlumiče je také bezpečnostní pojistka, která zabraňuje nechtěnému rozložení pásu např. dětem. Pro jednoduché přemisťování je pás vybaven transportními kolečky. Trenažér disponuje 2 držáky na lahev.

Pro měření vaší tepové frekvence slouží klasicky buď dlaňové snímače (hand-pulse) nebo lze tepovku měřit bezdrátově přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG. Hrudní pás je možné dokoupit samostatně (není součástí dodávky zboží). 

Housefit Spiro 40 iRun disponuje užitečným vestavěným ventilátorem s manuální regulací intenzity foukání pro ještě komfortnější běh. Tento model nabízí také připojení mobilního telefonu nebo MP3 přehrávače pre klasický 3,5" jack imput a vy tak díky zabudovaným reproduktorům můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu pro ještě příjemnější zážitek z pohybu. Součástí dodávky pásu je i kabel pro připojení vašeho mobilu k MP3 a nabíjecí USB konektor, který najdete na předním panelu ovládacího počítače (viz foto uprostřed). 

Ať už chcete zredukovat svou váhu, zpevnit postavu, nebo zvýšit úroveň své kondice, HOUSEFIT SPIRO 40 iRun vám vždy bude dobrým partnerem. 

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

JK
Jana Krátká

21.09.2021 22:31

milá paní na tel

LF
Ladislav Fuchs

19.09.2021 14:18

Velký výběr, oceňuji montáž zdarma

DN
Dita Nová

19.09.2021 07:49

Komunikace perfektni, rychlost dodani asi 3 dny

Všechny recenze