Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 80 iRun

ID: HT-9857LEB

Domácí využití, nosnost trenažéru 150 kg, zabudovaný ventilátor, max. rychlost 18 km/h, transportní kolečka, napájení síťovou přípojkou 230 V.

Celý popis a parametry produktu

Expeduji 15.07.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

EXTRA SLEVA -10 % 28 990 Kč
25 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma
Uživatelský manuál HOUSEFIT SPIRO 80 iRUN
velikost souboru 2.62 MB
Uživatelský manuál počítače HOUSEFIT SPIRO 80 iRUN
velikost souboru 1.93 MB
Pokyny k údržbě pásu HOUSEFIT SPIRO 80 iRUN
velikost souboru 56.58 kB

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 80 iRun

HOUSEFIT SPIRO 80 iRun je moderní běžecký trenažér určený do domácího prostředí jak pro kondiční trénink tak hubnutí. Stroj nabízí silný značkový motor s tichým chodem, disponující maximálním výkonem 4,5 HP (3 kW); trvalý výkon motoru je 2,5 HP (1,84 kW). Elektronicky nastavitelná rychlost v rozmezí 1-18 km/h a elektrický sklon běžecké plochy až 18 % jistě uspokojí i náročnější běžce. Běžecká deska je při 0 % sklonu ve výšce 18 cm od země. Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 150 kg, zaručuje dlouhou životnost stroje i při pravidelném používání. Běžecká plocha má komfortní rozměry 50 x 140 cm (šířka x délka) a zesílenou došlapovou desku s odpružením "Shock Absorber System" šetrnou k vašim kloubům. 

Sklon a rychlost pásu se ovládá tlačítky na displeji stroje. Trenažér snadno sestavíte podle přiloženého návodu v českém jazyce. 

Svůj trénink na běžeckém trenažéru HOUSEFIT SPIRO 80 iRun budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s přehledným barevným podsvětleným 7" LCD displejem s řadou programů. Na displeji vidíme zobrazované hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií a měření tepové frekvence. Kompletní nabídka programů obsahuje celkem 15 tréninkových programů mezi nimiž najdeme 12 přednastavených programů (Weight loss, Fat burning, 5 km, Fitness, Hill climbing), 2 HRC programy řízené podle tepové frekvence a 1 uživatelský program s možností vlastního naprogramování, manuální režim a podobně. Jednotlivé programy si můžete upravit libovolně na vyšší nebo nižší intenzitu podle vlastních sil. 

Součástí pásu je i bezpečnostní pojistka STOP, která v případě uklouznutí, či jiného klopýtnutí, pás okamžitě zastaví. Pomocí vstupu USB můžete dobíjet svůj smartphone či tablet. 

Možnost připojení tréninkových aplikací Kinomap a Zwift, které vám umožní prostřednictvím připojení Bluetooth rozšírit vaši základní programovou nabídku.

ZWIFT (Android 5.0+/iOS 9.0+) - Aplikace Zwift patří mezi nejověřenější a populární tréninkové aplikace pro cyklisty a běžce. Od roku 2014 se vyvinula v komplexní platformu využívanou profesionálními závodníky i amatéry. Nabízí smyšlené i reálné lokality, umožňuje běh i bez chytrého běžeckého pásu, a podporuje tréninky na různých trenažérech s nožními snímači.

Zwift přináší virtuální svět cyklistiky a běhu s povedenou grafikou a avatary uživatelů. S více než 130 trasami a 10 světy umožňuje svobodný pohyb bez omezení. Aplikace umožňuje stanovit si vlastní tréninkové cíle a nabízí možnost vytvoření personalizovaného tréninkového plánu.

KINOMAP (Android 5.0+/iOS 9.0+) - Při volbě typu stroje zvolte ikonku běžeckého pásu a jako značku stroje vyberte Sensors (platí pro trenažéry s datem výroby 2020 a vyšším).

Aplikace Kinomap přináší nový rozměr tréninků na fitness trenažérech. S více než 100,000 km tras a 10,000 variantami nabízí poutavý zážitek pro běžecké pásy, cyklotrenažéry, rotopedy a další. Páruje se přes Bluetooth s trenažéry nebo využívá optický senzor pro sledování cvičence.

S Kinomap můžete trénovat kdekoliv ve světě, sledovat realistická videa, a zlepšovat své výsledky na cílech. Aplikace umožňuje i bezdrátové připojení k TV pro větší obrazovku. Podporuje hrudní pás pro měření tepové frekvence a import dat do aplikací jako Strava.

Ač je placená, nabízí zkušební verzi a možnost propojení s dalšími aplikacemi. Připojení se dá nastavit bezdrátově a měsíční předplatné umožňuje využívat všechny funkce. Užijte si inovativní trénink s Kinomap!

Ať už využijete automatické cvičební programy, nebo si zátěž budete dávkovat ručně, zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit svůj trénink vaší aktuální kondici a cílům.

Trenažér má zabudované reproduktory pro připojení MP3, smartphonu nebo iPodu. Pro připojení vašeho telefonu k MP3 je součástí balení kabel (3,5 jack). Na předním panelu ovládacího počítače najdete i nabíjecí USB konektor. Nestane se vám tak, že se vám při tréninku vybije váš mobilní telefon nebo tablet. 

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Běžecký pás je vybaven stabilními madly s integrovanými dotykovými měřiči tepové frekvence (tzv. hand pulsy). Pro snadné uskladnění lze stroj složit do vertikální polohy a pro jednoduché přemisťování je vybaven pojízdnými kolečky. Po složení běžecké plochy do vertikální polohy má stroj úsporné rozměry 130 x 79 x 144 cm (délka x šířka x výška). Sklopení stroje jde lehce, zvládnou ho bez problémů i ženy. Součástí stroje je i bezpečnostní pojistka, která zabraňuje nechtěnému sklopení pásu např. dětem.

Housefit Spiro 80 iRun je vybaven dlaňovými snímači (hand pulsy) k měření tepové frekvence, případně lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky stroje, lze ale samozřejmě samostatně dokoupit u nás). 

Pás má zabudovaný ventilátor pro lehké osvěžení a komfortní běh. Součástí výbavy jsou také integrovaná přepravní kolečka. Můžete tak jednoduše pás složit a přemístit kamkoliv v místnosti, kde nebude překážet. Tento model nabízí 2x držak na lahev pro ještě větší pohodlí při tréninku.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze