Novoroční slevy

Obruč Hula Hoop TUNTURI 1,2 kg

ID: 14TUSFU188

Tunturi obruč Hula Hoop 1,2 kg je určena k účinnému posilování celého těla, především pak problémových partií jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy.

Celý popis a parametry produktu

Expeduji 18.03.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 10 %

699 Kč
629 Kč

Přidat k porovnání

Tunturi Hula Hoop 1,2 kg je jednoduchá univerzální cvičební pomůcka, díky níž zbavujete své tělo přebytečného tuku na problémových partiích jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy. Krouživými pohyby s obručí Hula Hoop pozitivně ovlivňujete fuknci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře. Pravidelným cvičením docílíte účinného posilování celého těla. Obručí lze také proskakovat a slouží tak podobně jako švihadlo. Skládá se ze 6 částí, jednoduché sestavení.


Bavte se, když se dostanete do formy! s tímto Fitness Hula Hoop posilujete nohy, hýždě, záda a hlavně břicho. Bonus: zvýšíte svou rovnováhu a koordinaci.

Výhody obruče Tunturi Fitness Hula Hoop
✓ Příjemné cvičení
✓ Jemná masáž
✓ Snadno se skladuje

Speciální provedení
Tento Tunturi Fitness Hula Hoop nabízí také jemnou masáž. Vysoce kvalitní materiál je vyvážený a je zaměřen na břišní oblasti těla. Vlnitý design vám umožní snadno udržet hula hoop vysoko. Uložte jej tak, že obruč rozdělíte na 6 samostatných částí, které se vzájemně zacvakávají a zacvakávají.

Ploché bříško, pevné hýždě... Objednejte si Fitness Hula Hoop nyní a zkuste navýšit svůj limit!

Součástí je bezplatná aplikace Tunturi Training
Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a cvičebních videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a vašich produktů Tunturi maximum.

Můžete trénovat sólo a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci lze vždy najít nové výzvy a inspiraci. A krása je v tom: Tunturi Training je 100% zdarma! a lze jej stáhnout z App Store a Play Store!

O Tunturi
Lepší pocit každý den. To je motto Tunturi. Naše počátky leží ve Finsku, kde dva bratři v roce 1922 založili obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme holandskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na vaší cestě ke zdravému a fit tělu, vyrovnané mysli a šťastnému životu. Děláme to pomocí široké škály zařízení pro kardio a silový trénink, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to řada, která se neustále rozšiřuje a zlepšuje, s kvalitními produkty a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte otázky? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.


Přehled specifikací:
○ Rozměry: Délka: 100 cm Šířka: 100 cm Výška: 100 cm
○ Průměr: 100 cm
○ Hmotnost: 1,2 kg
○ Materiál: syntetika
○ Kód produktu: 14TUSFU188
○ EAN kód: 8717842024874


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze