Novoroční slevy

Masážní válec Foam Roller TUNTURI 33 cm / 13 cm oranžový

ID: 14TUSYO009

Masážní válec vhodný k posilování, rehabilitaci či relaxaci. K uvolnění zatažených či namožených svalů.

Celý popis a parametry produktu

Expeduji 26.03.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 3.3. slevu 1 500 Kč s kódem ZIMA1500 na tento produkt.

sleva 15 %

550 Kč
469 Kč

Přidat k porovnání

YOGA FOAM GRID TUNTURI 33 CM - ORANŽOVÁ
Máte ztuhlé svaly po intenzivním tréninku? Uvolněte tyto svaly jejich masáží pomocí tohoto jemného masážního pěnového válce Tunturi Yoga Grid. Vhodný způsob, jak snížit bolest svalů po tréninku a stimulovat průtok krve.

Máte ztuhlé svaly po intenzivním tréninku? Uvolněte tyto svaly jejich masáží pomocí tohoto jemného masážního válečku Tunturi Yoga Grid Foam Roller. Pohodlný způsob, jak snížit bolest svalů po tréninku a stimulovat průtok krve. Fitness válec je vyroben z pěny a je vybaven takzvanými "zónami distrodensity": vyvýšenými oblastmi, které se liší šířkou a tvrdostí. Umožňuje vám přesně přizpůsobit potřeby každé masáže použitím určité části válečku.

Výhody masáže pěnovým válcem Tunturi Yoga Grid
- Ideální nástroj pro masáž, uvolnění a protažení ztuhlých nebo studených svalů.
- "Zóny s různou hustotou" znamenají, že každá část válečku vyvíjí jiný druh tlaku
- Lehký a malý: vezměte si ho s sebou a používejte ho kdekoli a kdykoli chcete

Buďte laskaví ke svým svalům a objednejte si tento masážní pěnový válec Tunturi Yoga Grid!

O Tunturi

Cítit se lépe každý den. To je motto společnosti Tunturi. Naše kořeny leží ve Finsku, kde dva bratři založili v roce 1922 obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme nizozemskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na cestě za zdravým a zdatným tělem, vyrovnanou myslí a šťastným životem. Činíme tak pomocí široké nabídky kardio a silových trenažérů, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to sortiment, který se neustále rozšiřuje a zdokonaluje, s kvalitními výrobky a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte dotazy? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

 

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training

Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

Masážní válec Foam Roller je zcela inovativní víceúčelová cvičební pomůcka, kterou by měl mít ve svém fitness vybavení každý začínající, pokročilý i profesionální sportovec. V posledních letech se stává populární pomůckou i při jógových, bikram jógových nebo pilates cvičeních, nicméně to rozhodně není jediným možným využitím.

Jedná se o posilovací, rehabilitační, či pouze relaxační pomůcku, která napomáhá ke správnému uvolnění svalstva po cvičení i jiné vysilující fyzické zátěži. Jemné masážní výstupky zajistí příjemné masírování v průběhu strečinku a napomáhají k uvolnění zatažených či namožených svalů. Svalová masáž, by se měla stát vaší každodenní rutinou a to nejen po cvičení, ale i v běžné nepříliš fyzicky náročné dny, jen pro prosté svalové prokrvení, které je pro běžný život zcela nezbytné. Při dlouhém sezení dochází ke stažení a následnému možnému zakrnění svalstva celého těla, kterému lze správným cvičením zcela snadno předcházet. Mimo jiné má pozitivní a posilovací účinky i na hluboký stabilizační systém, který drží ve správné fyziologické pozici svalstvo celého trupu, kyčlí i pánve.

Přehled specifikací:
○ Délka: 33,5 cm.
○ Průměr: 14 cm.
○ Barva: oranžová | bílá
○ Materiál: Materiál: EVA (pěna)
○ K dispozici v různých barvách
○ Kód produktu: Měkká pěnová hmota: 14TUSYO009
○ EAN kód: 8717842023891


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze