Boxovací pytel stojící TUNTURI Free Stand Punch Bag

ID: 14TUSBO096

Celý popis

Expeduji 08.07.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

11 990 Kč

Přidat k porovnání

TUNTURI FREE STANDING PUNCH BAG - BOXING PUNCH BAG STAND - HEAVY DUTY PUNCH BAG

Volně stojící boxerský PUNCH BAG je ideálním sparingpartnerem pro dobrý trénink.

Boxerský PUNCH BAG má flexibilní uchycení, které absorbuje a tlumí kopy a údery, takže vaše klouby nejsou příliš zatěžovány.


Boxovat jako šampion
Volně stojící boxersk PUNCH BAG je ideálním sparingpartnerem pro dobrý trénink. Boxerský PUNCH BAG má flexibilní uchycení, které absorbuje a tlumí kopy a údery, takže vaše klouby nejsou příliš zatěžovány. Základnu lze naplnit vodou, pískem nebo štěrkem. Protože je závaží dole, zůstává PUNCH BAG pevně na svém místě a nekývá se rychle tam a zpět, a to ani při tvrdých kopech a úderech.

Výhody
✔ Tlumí kopy a údery
✔ Snadno se čistí
✔ Přenosné
✔ Pevná výplň základny
✔ Pro začátečníky i pokročilé

Snadná přeprava
Boxerský PUNCH BAG je lemován extra tlumicí pěnovou PU vrstvou. Tím je zajištěno, že údery jsou sníženy na minimum. Boxerský PUNCH BAG se navíc snadno čistí a je extrémně pevný.
Boxerský PUNCH BAG má mnoho výhod. Nemusíte jej montovat a nemusíte se trápit s řetězy a háky, jako je tomu u boxovacího pytle. Boxerský PUNCH BAG můžete posunout, pokud vám překáží. A konečně: tam, kde se může boxovací pytel houpat sem a tam silnými údery a kopy, zůstává boxerský PUNCH BAG pevně na svém místě, aniž by se houpal.

O Tunturi
Ciťte se každý den lépe. To je motto Tunturi. Naše počátky leží ve Finsku, kde dva bratři v roce 1922 založili obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme holandskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na vaší cestě ke zdravému a fit tělu, vyrovnané mysli a šťastnému životu. Děláme to pomocí široké škály zařízení pro kardio a silový trénink, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to řada, která se neustále rozšiřuje a zlepšuje, s kvalitními produkty a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte otázky? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Věříme, že každý má právo na dobrý a zdravý pohyb, včetně dětí. Proto z každého vašeho nákupu věnujeme určitou částku nadaci Fitkids. Společně zajišťujeme, aby děti s handicapem mohly sportovat.


Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training
Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? Na Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a cvičebních videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a vašich produktů Tunturi maximum. Můžete trénovat sólo a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci můžete vždy najít nové výzvy a inspiraci. A krása je: Tunturi Training je 100% zdarma! a lze jej stáhnout z App Store a Play Store!

Přehled specifikací:
○ Výška: 180 cm
○ Hmotnost: 18 kg
○ Barva: černá
○ Materiál: PU
○ Kód produktu: 14TUSBO096
○ EAN kód: 8717842034064


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze