383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás elektrický LOOP08 růžový

  • Kód: AB-17-19-124
  • ID produktu :1892
  • Hmotnost: 45 kg
  • Bodů: 58,33
Domácí použití pro začínající běžce, nosnost 100 kg, hmotnost stroje 29 kg, LCD displej, transportní kolečka, možnost sklopení pásu. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání (Poslední 1 kus)

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

17 499 Kč
registrovaní: 16 979 Kč

Záruka a servis:

  • 24 měsíců záruka na kompletní stroj.

Běžecký pás elektrický LOOP08 růžový

Běžecký trenažér LOOP08 je technologií XXI. století, moderní, lehký a má intuitivní použití. Trenažér byl navržen s extra tenkou běžeckou plochou a s vestavěným digitálním displejem - bez horního rámečku, velikého displeje a madel. Skladný a lehce manipulovatelný, takže ho můžete mít jednoduše všude sebou. Jedete na chalupu? Postačí běžeckou desku přibalit do auta a pokračovat v tréninku i o prázdninách nebo na dovolené. 

Stroj s nejmodernějším systémem řízení rychlosti vašeho běhu. Postačí stoupnout na běžecký pas, který se automatický spustí, a tím zahájí trénink. Rychlost se samovolně reguluje dle vaší pozice na běžecké ploše. Pokud se budete nacházet v přední části stroje u ovládací konzole, rychlost se zvýší, při posunutí se k zádní časti běžeckého trenažeru se rychlost snižuje. Displej informuje o době tréninku, uběhnuté vzdálenosti a počtu kroků. Model je se svými 65 dB velmi tichý. Model LOOP08 je s váhou 25 kg velice lehký a při umístění do svislé polohy zabere pouze 0,06 m2 povrchu. Manipulace a uskladnění tak budou velice snadné. Ve vertikální poloze kdekoliv podél zdi např. i za skříni nebo v horizontální poloze pod postel či pohovku.

Nosnost běžeckého pásu je 100 kg. Pás je vhodný spíše pro drobné postavy, rozměry běžecké plochy jsou 46 x 120 cm

 

Průběh tréninku můžete sledovat na jednoduchém LCD displeji. Na displeji můžete kontrolovat základní měřené hodnoty jako jsou čas běhu, rychlost běhu, uběhnutá vzdálenost, počet kroků a spálené kalorie. Motor o trvalém výkonu 0,5 HP a s maximální rychlosti 8 km/hod bude vhodný pro rekreační nebo začínající běžce. Případně jako doplněk venkovního joggingu při nepřízní počasí. Systém pohlcující otřesy během běhání ochrání vaše klouby. Na rozdíl od modelu LOOP06 má tento běhací pás navíc sklopné madlo na plynové písty. 

 

V běžeckém trenažéru byl použit inovativní systém spojů pomocí šroubů. Běžecký pás LOOP08 je velmi skladný. Po tréninku ho jednoduše zasunete třeba pod postel nebo gauč. Pro přemístění stroje po pokoji jsou součástí pásu v přední části transportní kolečka. Jedná se o opravdu nejmenší trenažer na trhu s nejinstinktivnějším použitím. 

Záruka a servis:

  • 24 měsíců záruka na kompletní stroj.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze