383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
tiro 50
tiro 50

Běžecký pás TUNTURI Cardio Fit T35

  • Kód: 16TCFT3050
  • ID produktu :1861
  • Bodů: 58,30
Domácí použití, nosnost do 100 kg, trvalý výkon 1,1 W, max. rychlost 16 km/hod, LED displej, 41 programů, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

18 890 Kč
17 490 Kč
registrovaní: 16 965 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás TUNTURI T35 Cardio Fit

Tunturi Cardio Fit T35 je kvalitní běžecký pás od světového výrobce domácích trenažérů s maximální ergonomii a kvalitní mechanikou. Pás disponuje kvalitním, tichým motorem s trvalým výkonem 1,1 kW (1,5 HP). Motor je opatřen krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 16 km/h, maximální sklon do 8 % manuálně nastavitelný ve třech polohách. Tento trenažér bude ideálním strojem do domácí posilovny pro udržování kondice a štíhlého těla.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 100 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání v domácí posilovně. Běžecká plocha má rozměry 42 x 125 cm (šířka x délka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i o něco vyšší postavy. Stroj nabízí kvalitní odpružení systémem T-flex pro bezpečí vašich kloubů při běžeckém tréninku. Běžecká deska má tloušťku 15 mm a 1,4 mm je tloušťka běžecké kurty. 

Běžecký trenažér pro domácí použiti

Svůj trénink na běžeckém trenažéru Tunturi Cardio Fit T35 budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s jednoduchým, ale přehledným a podsvíceným LCD displejem 5". Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas tréninku, uběhnutou vzdálenost, rychlost vašeho běhu, spotřeba kalorií, dosaženou tepovku apod. Rychlost lze nastavovat krokově nebo pomocí přednastavených tlačítek.

Trenažér nabízí 41 nastavených programů zaměřených na budování kondice a spalování tuku. Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto trenažérů. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti. Mádlo slouží jako opěrný bod pro vaši bezpečnost a jeho součásti jsou senzory pro měření aktuální frekvenci tepu a tlačítka pro změnu rychlosti běžeckého trenažéru.

Součásti běhacího pásu je i praktický stojan na tablet (tablet není součástí dodávky) a dva držáky na pití. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Jednoduchý a přehledný displej počítače

Pro uskladnění lze stroj velmi jednoduše složit do úsporné svislé polohy a jednoduše uklidit. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky. Vyrovnávači nerovnosti zajisti stabilitu stroje na každém povrchu.

Manuálně nastavitelný sklon běžecké desky do třech pozic

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

09.04.2021 22:59 Miroslava Čermáková

mám dvakrát dobrou zkušenost s tímto eshopem

RM
08.04.2021 09:51 Renata Miládková

hodnotím pozitivně od objednávky po stroj na kterém běhám už dva týdny a jsem nadšená :)

LV
06.04.2021 15:36 Linda Vojtková

dobře poradili s výběrem, podrobná filtrace, rychlé dodání, chválím

Všechny recenze