383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
ifit

Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V20

  • Kód: 19TCFV2000
  • ID produktu :1854
  • Bodů: 27,97
Efektivně odbourává přebytečné tuky, tvaruje postavu a uvolňuje unavené svalstvo. V balení vibrační plošiny najdeme dálkový ovladač, přídavné expandéry a odnímatelnou židli. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

9 060 Kč
8 390 Kč
registrovaní: 8 140 Kč

Záruka:

  • 2 roky

Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V20

Plošina TUNTURI Cardio Fit V20 má kvalitní zpracování a moderní design. Vibrační deska je ideální pomocník do domácího prostředí pro váš pravidelný trénink. Vibrační deska má 3 polohy, a to kmitání, vibrace a kombinaci obou pohybů. Vibrace znamená, že se deska pohybuje nahoru a dolů v rychlém tempu. Oscilace simuluje houpavý pohyb. Obě polohy zajišťují, že tělo je vyvedeno z rovnováhy a nutí svaly napnout tak, aby se udržela rovnováha. Díky tomu zapojíte mnoho svalových partií bez složitého cvičení. Kombinace vytváří trojrozměrný tréninkový efekt pro maximální záběr. Vibrační desku je také možné využít pro méně intenzivní program, jako např. relaxaci po cvičení. 

Tunturi Cardio Fit V20 je vhodná pro spalování tuků, budování svalů, zlepšuje také hustotu kostí a krevní oběh. Vibrační plošiny jsou také vhodné při boji s odstraněním celulitidy. 

Nosnost plošiny je 150 kg.

Vibrační plošina má integrovaný počítač s LED displejem a zobrazuje základní hodnoty jako je čas a rychlost, které můžete také ovládat přímo na desce nebo přes dálkové ovládání. Z programové nabídky jsou k dispozici 3 programy, 3 manuální režimy a 30 různých rychlostí. Součástí balení jsou přídavné expandéry vhodné pro posílení horní části těla, dále odnímatelná židlička a dálkový ovladač.

Vibrační deska je vybavena transportními kolečky, takže ji můžete snadno uložit pod postel. Gumové přísavky zajišťují maximální stabilitu.

Vibrační plošina nebo také vibromasážní stroj. Skvělá pomůcka do domácího prostředí jako alternativa nebo doplněk již pořízených fitness strojů. Kromě tvarování postavy zde dochází i k relaxaci unaveného svalstva.


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

NM
02.03.2021 08:35 Nela Muchová

jsem spokojená, běžím si doma u tv, za chvíli to bude asi jediné místo, kde budu moci běhat :(

AS
26.02.2021 10:35 Anna Slavíčková

Komunikace a rychlost dodáni se smontováním

DH
21.02.2021 20:27 Dana Herclová

velmi spokojená, děkuji

Všechny recenze