Novoroční slevy

Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V20

ID: 19TCFV2000

Efektivně odbourává přebytečné tuky, tvaruje postavu a uvolňuje unavené svalstvo. V balení vibrační plošiny najdeme dálkový ovladač, přídavné expandéry a odnímatelnou židli.

Celý popis a parametry produktu

Expeduji 15.03.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 16 %

9 490 Kč
7 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka:

  • 2 roky
Uživatelský manuál TUNTURI vibrační deska Cardio Fit V20
velikost souboru 5.77 MB

Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V20

Cvičte s rozvahou
Vibrační deska Tunturi Cardio Fit Vibration Plate V20 je ideální způsob, jak cvičit, aniž byste se museli hýbat. Vibrace způsobené ploténkou vás vyvedou z rovnováhy a nutí vaše svaly tvrdě pracovat na udržení rovnováhy. Je dobrý pro spalování tuků a budování svalů a také zlepšuje hustotu kostí a krevní oběh. Navíc pomáhá v boji proti celulitidě.

Výhody
✓ Dobré pro spalování tuků, budování svalů, hustotu kostí a krevní oběh
✓ Se třemi funkcemi: oscilace, vibrace a kombinace obou
✓ Cvičte bez pohybu
✓ Pomáhá proti celulitidě
✓ S odnímatelnou židlí pro cvičení krku, ramen, zad, jádra a stehen
✓ Snadno se přemisťuje a skladuje
✓ S třiceti různými rychlostmi
✓ Se třemi programy a třemi manuálními režimy

Oscilace a vibrace
Vibrační deska má tři polohy: oscilace, vibrace a kombinace obou. Vibrace znamená, že deska jde nahoru a dolů rychlým tempem. Oscilace je švihový pohyb. Obojí zajišťuje vyvedení těla z rovnováhy a nutí svaly se napínat, aby udržely rovnováhu. To vám umožní procvičit mnoho svalových skupin bez složitých cviků. Tato kombinace vytváří trojrozměrný cvičební efekt pro maximální výzvu. Vibrační deska je také vynikající pro méně intenzivní program, jako je relaxace po cvičení.

Bonus
V20 má push-up rukojeti, které lze umístit do dvou různých pozic pro zintenzivnění cvičení. Židle je odnímatelná a vhodná pro cvičení krku, zad, páteře, ramen a stehen. V20 je vybaven transportními kolečky, takže jej můžete snadno uskladnit. V20 má (odnímatelnou) židli, kterou můžete použít pro cvičení krku, ramen, zad, jádra a stehen. Ideální pro zintenzivnění nebo rozšíření těchto cviků!

Součástí je bezplatná aplikace Tunturi Training
Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a cvičebních videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a vašich produktů Tunturi maximum.

Můžete trénovat sólo a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci lze vždy najít nové výzvy a inspiraci. A krása je v tom: Tunturi Training je 100% zdarma! a lze jej stáhnout z App Store a Play Store!

O Tunturi
Ciťte se každý den lépe. To je motto Tunturi. Naše počátky leží ve Finsku, kde dva bratři v roce 1922 založili obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme holandskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na vaší cestě ke zdravému a fit tělu, vyrovnané mysli a šťastnému životu. Děláme to pomocí široké škály zařízení pro kardio a silový trénink, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to řada, která se neustále rozšiřuje a zlepšuje, s kvalitními produkty a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte otázky? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Přehled specifikací
• Velikost včetně židle: D 73 x Š 39,4 x V 34 cm
• Hmotnost: 15 kg
• Maximální hmotnost uživatele: 150 kg
• Obsahuje nastavitelné push-up rukojeti
• Obsahuje dvě odporové trubky s rukojetí
• Včetně dálkového ovládání
• S transportními kolečky

Vibrační plošina má integrovaný počítač s LED displejem a zobrazuje základní hodnoty jako je čas a rychlost, které můžete také ovládat přímo na desce nebo přes dálkové ovládání. Z programové nabídky jsou k dispozici 3 programy, 3 manuální režimy a 30 různých rychlostí. Součástí balení jsou přídavné expandéry vhodné pro posílení horní části těla, dále odnímatelná židlička a dálkový ovladač.

Vibrační deska je vybavena transportními kolečky, takže ji můžete snadno uložit pod postel. Gumové přísavky zajišťují maximální stabilitu.

Vibrační plošina nebo také vibromasážní stroj. Skvělá pomůcka do domácího prostředí jako alternativa nebo doplněk již pořízených fitness strojů. Kromě tvarování postavy zde dochází i k relaxaci unaveného svalstva.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze