Chci začít běhat - Chci začít posilovat - Chci začít a být fit    Mějte doma fitness stroj a s tuky započněte boj

Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V20

ID: 19TCFV2000

Efektivně odbourává přebytečné tuky, tvaruje postavu a uvolňuje unavené svalstvo. V balení vibrační plošiny najdeme dálkový ovladač, přídavné expandéry a odnímatelnou židli.

Celý popis a parametry produktu

Vyprodáno

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Záruka:

  • 2 roky

Parametry

Značka:
Tunturi

Nosnost (kg):
150

Hmotnost stroje (kg):
15

Programové režimy
Program ručního ovládání

Typ displeje
LED displej

Použití dle DIN EN957
Třída HA

Manipulace se strojem
Přepravní kolečka, Vyrovnání nerovností podlahy

Délka stroje (cm):
71

Šířka stroje (cm):
39

Výška stroje (cm):
34

Barva
Černá

Měřené hodnoty
Čas cvičení, Frekvence vibrací

Počet motorů
Jeden motor

Možnosti ovládání
Ovládání na displeji počítače, Bezdrátové dálkové ovládání

Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V20

Plošina TUNTURI Cardio Fit V20 má kvalitní zpracování a moderní design. Vibrační deska je ideální pomocník do domácího prostředí pro váš pravidelný trénink. Vibrační deska má 3 polohy, a to kmitání, vibrace a kombinaci obou pohybů. Vibrace znamená, že se deska pohybuje nahoru a dolů v rychlém tempu. Oscilace simuluje houpavý pohyb. Obě polohy zajišťují, že tělo je vyvedeno z rovnováhy a nutí svaly napnout tak, aby se udržela rovnováha. Díky tomu zapojíte mnoho svalových partií bez složitého cvičení. Kombinace vytváří trojrozměrný tréninkový efekt pro maximální záběr. Vibrační desku je také možné využít pro méně intenzivní program, jako např. relaxaci po cvičení. 

Tunturi Cardio Fit V20 je vhodná pro spalování tuků, budování svalů, zlepšuje také hustotu kostí a krevní oběh. Vibrační plošiny jsou také vhodné při boji s odstraněním celulitidy. 

Nosnost plošiny je 150 kg.

Vibrační plošina má integrovaný počítač s LED displejem a zobrazuje základní hodnoty jako je čas a rychlost, které můžete také ovládat přímo na desce nebo přes dálkové ovládání. Z programové nabídky jsou k dispozici 3 programy, 3 manuální režimy a 30 různých rychlostí. Součástí balení jsou přídavné expandéry vhodné pro posílení horní části těla, dále odnímatelná židlička a dálkový ovladač.

Vibrační deska je vybavena transportními kolečky, takže ji můžete snadno uložit pod postel. Gumové přísavky zajišťují maximální stabilitu.

Vibrační plošina nebo také vibromasážní stroj. Skvělá pomůcka do domácího prostředí jako alternativa nebo doplněk již pořízených fitness strojů. Kromě tvarování postavy zde dochází i k relaxaci unaveného svalstva.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Hodnocení zákazníků

MF
Michaela F.

26.10.2021 22:35

doporučuji obchod

FT
Filip T.

24.10.2021 16:45

S věží jsem maximálně spokojen a děkuju, ze jste mi ji i smontovali, protoze kdyz vam to trvalo 5 hodin, tak ja bych to nedal ani za pet dni :D

MP
Monika P.

20.10.2021 11:54

Zboží přišlo druhý den po objednávce, v pořádku. Funguje a nutí mě se každý den zpotit se. Skvělé

Všechny recenze