Novoroční slevy

Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V10

ID: 19TCFV1000

Efektivně odbourává přebytečné tuky, tvaruje postavu a uvolňuje unavené svalstvo. V balení vibrační plošiny najdeme dálkový ovladač, přídavné expandéry a odnímatelnou židli.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme ještě dnes

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 20 %

7 490 Kč
5 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka:

  • 2 roky
Uživatelský manuál TUNTURI vibrační deska Cardio Fit V10
velikost souboru 5.18 MB

Vibrační deska TUNTURI Cardio Fit V10

Vibrační plošina Tunturi Cardio Fit V10 vyniká svým špičkovým zpracováním a moderním designem. Vibrační deska je ideální pomocník do domácího prostředí pro pravidelný trénink. Vibrační plošina Cardio Fit V10 používá oscilaci k tréninku. Oscilace je o houpací pohyb, který vyvádí vaše tělo z rovnováhy, což ve výsledku znamená to, že vaše svaly musejí dělat, co je v jejich silách, aby udržely tělo v rovnováze. Obratle na zádech jsou šetřeny minimálním tlakem v důsledku oscilace. 

Deska TUNTURI Cardio Fit V10 je vhodná pro spalování tuků, budování svalů, zlepšuje také hustotu kostí a krevní oběh. Vibrační plošiny jsou také vhodné při boji s odstraněním celulitidy. Nosnost vibrační plošiny je 120 kg.

Integrovaný počítač s LED displejem zobrazuje základní hodnoty jako je čas a rychlost, které můžete také ovládat, a to buď přímo na desce nebo přes dálkové ovládání. Z programové nabídky jsou k dispozici 3 programy, 1 ruční režim a 30 různých rychlostí. 

Součástí balení jsou přídavné expandéry vhodné pro posílení horní části těla, dále odnímatelná židlička a dálkový ovladač.

Vibrační plošina nebo také vibromasážní stroj. Skvělá pomůcka do domácího prostředí jako alternativa nebo doplněk již pořízených fitness strojů. Kromě tvarování postavy zde dochází i k relaxaci unaveného svalstva.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 13:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 11:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 07:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze