383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás TUNTURI Cardio Fit T10

  • Kód: 19TCFT1000
  • ID produktu :1789
  • Bodů: 48,30
Vhodný pro začátečníky, nosnost 100 kg, max. rychlost 12 km/hod, jednoduché PC, velmi skladný, transportní kolečka pro jednoduchou manipulaci. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

14 490 Kč
registrovaní: 14 060 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás TUNTURI T10 Cardio Fit

Tunturi Cardio Fit T10 je kvalitní běžecký pás od světového výrobce domácích trenažérů s maximální ergonomii a kvalitní mechanikou. Pás disponuje kvalitním, tichým motorem s trvalým výkonem 0,73 kW (1 HP). Motor je opatřen krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 12 km/h. Tento trenažér bude ideálním strojem do domácí posilovny každého začátečníka.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 100 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelném používání v domácí posilovně. Běžecká plocha má rozměry 42 x 120 cm (šířka x délka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i o něco vyšší postavy. Stroj nabízí kvalitní odpružení pro bezpečí vašich kloubů při běžeckém tréninku.

Jednoduchý a skladný běžecký pás pro začátečníky

Svůj trénink na běžeckém trenažéru Tunturi Cardio Fit T10 budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s jednoduchým, ale přehledným LCD displejem, který je umístěn na přední liště běhacího pásu. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas tréninku, uběhnutou vzdálenost, rychlost vašeho běhu, spotřeba kalorií. 

Trenažér nabízí 4 základní programy zaměřených na budování kondice a spalování tuku včetně manuálního režimu.  Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti. Rychlost a nastavování programu můžete pohodlně ovládat dálkovým ovládačem, který má své místo po boku madla trenažéru. Mádlo slouži jako opěrný bod pro vaši bezpečnost.

Jednoduché PC a ovládání rychlosti

Pro uskladnění lze stroj velmi jednoduše složit do úsporné polohy a jednoduše uklidit pod postel nebo skříň. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky. Ve složeném stavu má na výšku pouhých 16 cm.

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

LG
08.07.2021 17:32 Leona Gregorová

1*

JD
05.07.2021 14:01 Jan Dubský

supr vše

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

Všechny recenze