383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Eliptický trenažér FINNLO CleverFold CF70 BT

  • Kód: 3260
  • ID produktu :1780
  • Bodů: 96,63
Domácí použití, nosnost 130 kg, Bluetooth, USB port, nastavení nášlapů, možnost složení do vertikální polohy, transportní kolečka a madlo. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

28 990 Kč
registrovaní: 28 120 Kč

Záruka a servis:

  • 3 roky na kompletní stroj v domácím prostředí (pro komerční prostředí je záruka 2 roky).
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Eliptický trenažér FINNLO CleverFold CF70 BT

FINNLO CleverFold CF70 BT je moderní eliptický trenažer s robustní konstrukci. Trenažér vám umožňuje trénovat horní i dolní končetiny, aniž tím nijak nezatěžujete klouby a záda. Jeho velkou výhodou je možnost složení, což u eliptikálů nevídáme. Těžký 18 kg setrvačník zajišťuje plynulý a zcela tichý chod i při větší zátěži. Elektronicky ovladatelný odpor je tvořen magnetickým systémem s rozsahem 10 - 350 wattů. Stroj má výbornou ergonomii a mechaniku, kloubní spoje jsou osazeny průmyslovými kuličkovými ložisky. Nosnost trenažéru je až do 130 kg.

Trenažér Finnlo CleverFold CF70 BT nabízí přehledný a snadno ovladatelný počítač s barevným LCD displejem, který zobrazuje důležité hodnoty, jako je čas, rychlost, ujetá vzdálenost, spálené kalorie, výkon, tepovou frekvenci. V nabídce naleznete celkem 22 tréninkových programů, z toho 4 HRC programy, které jsou řízeny prostřednictvím vaší tepové frekvence - tyto programy jsou ideální na spalování tuků v těle. Počítač má režim Body Fat a Recovery, který sleduje tepovou frekvenci po ukončení tréninku a tím ho vyhodnocuje.

Velkou předností tohoto modelu je možnost připojení tréninkové aplikace Kinomap, BitGym nebo iConsole+ pro zábavu a radost při každém tréninku. Aplikaci můžete připojit přes váš tablet nebo smartphone prostřednictvím Bluetooth zařízení.

Měření srdeční frekvence je možné dvěma způsoby. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu s frekvencí 5 kHz, díky integrovanému přijímači stačí jen nasadit pás přes hrudník a během několika vteřin uvidíte hodnotu svého tepu přímo na displeji počítače. Pro orientační přeměření tepu jsou určeny integrované dotykové snímače (hand pulsy) přímo na řidítkách. Hrudní pás není součástí dodávky, můžete si jej ale u nás dokoupit.

Součástí displeje je integrovaný držák na tablet, smartphone, USB port pro nabíjení a Bluetooth zařízení.

Ergonomické nášlapy jsou protiskluzové a nastavitelné do několika pozic, dle potřeb každého cvičence. Nášlapy se reguluji pomocí aretačního šroubu. Délka kroku je 38 cm.

Jako jeden z malá ve své kategorii se tento orbitrek da snadno složit do vertikální polohy a zmenšit tak jeho velikost o 50 %, čimž ušetříte nemálo místa. Nedílnou součástí trenažéru je držák na tablet, smartphone, držák na lahev, USB port pro nabíjení, Bluetooth zařízení, transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Záruka a servis:

  • 3 roky na kompletní stroj v domácím prostředí (pro komerční prostředí je záruka 2 roky).
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

Všechny recenze