383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
ifit

Eliptický trenažér FINNLO CleverFold EF90 BT

  • Kód: 3211
  • ID produktu :1752
  • Bodů: 113,30
Domácí použití, nosnost 130 kg, 22 variant programů, magnetická brzda, systém setrvačníku 18 kg, LCD displej, bluetooth komunikace, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

1 000 Kč SLEVA při zadání kódu: FIT

35 090 Kč
33 990 Kč
registrovaní: 32 000 Kč

Záruka a servis:

  • prodloužená záruka 3 roky na kompletní stroj v domácím prostředí (pro komerční prostředí je záruka 2 roky).
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Eliptický trenažér FINNLO CleverFold EF90 BT

FINNLO CleverFold EF90 BT je špičkový stroj ve svém segmentu eliptikálů. Trenažér vám umožňuje trénovat horní i dolní končetiny zároveň, aniž byste tím nijak nezatěžujete klouby a záda.

Těžký 18 kg setrvačník zajišťuje plynulý a zcela tichý chod i při větší zátěži. Elektronicky nastavitelný odpor je tvořen magnetickým systémem s rozsahem 25 až 350 Watt. Stroj má výbornou ergonomii a mechaniku, kloubní spoje jsou osazeny průmyslovými kuličkovými ložisky. Nosnost trenažéru je až do 130 kg.

Eleptický trenažer pro posílení celého těla

Trenažér Finnlo CleverFold EF90 BT nabízí přehledný a snadno ovladatelný počítač s LCD displejem, který zobrazuje důležité hodnoty, jako je čas, momentální rychlost, ujetá vzdálenost, spálené kalorie, výkon, tepovou frekvenci. V nabídce naleznete celkem 22 tréninkových programů s řadou přednastavených profilů pro budování kondice a spalování tuku, 4 HRC programy, které jsou řízeny prostřednictvím vaší tepové frekvence - tyto programy jsou ideální na spalování tuků v těle, režimy Recovery a Body Fat.

Velkou předností tohoto modelu je možnost připojení tréninkových aplikaci Kinomap, BitGym nebo iConsole+ pro zábavu a radost při tréninku. Aplikaci můžete připojit přes váš tablet nebo smartphone prostřednictvím Bluetooth zařízení.

Měření srdeční frekvence je možné dvěma způsoby. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu s frekvencí 5 kHz, díky integrovanému přijímači stačí jen nasadit pás přes hrudník a během několika vteřin uvidíte hodnotu svého tepu přímo na displeji počítače. Pro orientační přeměření tepu jsou určeny integrované dotykové snímače (hand pulsy) přímo na řídítkách. Hrudní pás není součástí dodávky, můžete si jej ale u nás dokoupit.

Součástí displeje je integrovaný držák na tablet nebo smartphone, USB port pro nabíjení a Bluetooth zařízení.

Barevný displej s vysokým rozlišením

Ergonomie orbitreku umožňuje jednoduše změnit směr šlapání - vpřed nebo vzad. Změnou pohybu aktivujete zcela jiné svalové partie a procvičíte tak celé tělo. Dostatečně velké pedály se zvýšenými okraji pro perfektní bezpečnost při tréninku poskytuji délku kroku o 43 cm. Trenažér je vhodný pro osoby od 155 cm do 200 cm. Další jeho přednosti je jednoduché sklopení s minimálním nárokem na uskladnění v době, kdy stroj nepoužíváte. Složený rozměr  trenažeru 74 x 50 x 156 cm ušetří až 60 % místa.

Nedílnou součástí trenažéru je držák na tablet, smartphone, USB port pro nabíjení, Bluetooth zařízení, transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti. Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Ložiskový střed zajišťuje stabilní a plynulý chod stroje

Záruka a servis:

  • prodloužená záruka 3 roky na kompletní stroj v domácím prostředí (pro komerční prostředí je záruka 2 roky).
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

AS
26.02.2021 10:35 Anna Slavíčková

Komunikace a rychlost dodáni se smontováním

DH
21.02.2021 20:27 Dana Herclová

velmi spokojená, děkuji

BK
19.02.2021 08:06 Barbora Kodetová

rychlé dodání, přehledné stránky

Všechny recenze