Novoroční slevy

Běžecký pás HOUSEFIT TEMPO 30

ID: HT-9190E

Domácí použití pro začínající běžce, nosnost 110 kg, elektronicky nastavitelný sklon, vestavěné reproduktory, transportní kolečka.

Celý popis a parametry produktu

Expeduji 13.06.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 30.3. slevu 500 Kč s kódem ZIMA500 na tento produkt.

sleva 24 %

16 990 Kč
12 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál HOUSEFIT TEMPO 30
velikost souboru 3.69 MB

Běžecký pás HOUSEFIT TEMPO 30

HOUSEFIT TEMPO 30 je model střední řady běžeckých pásů HOUSEFIT. Tempo 20 je určený pro domácí kondiční trénink začátečníků a svátečních běžců. Kromě kvalitní mechaniky, povedeného designu a robusní konstrukce nabízí pás i moderní elektroniku. Robustní rámová konstrukce s nosností do 110 kg a kvalitní zpracování trenažéru zaručuje dlouhou životnost stroje i při pravidelném běhání. Motor má maximální výkon 1,75 HP (1,29 kW), elektronicky nastavitelnou rychlost od 0 do 16 km/h a možnost simulace běhu v terénu díky elektronicky nastavitelnému sklonu do 15 %. Pás má běžeckou plochu o rozměrech 42 x 120 cm.

Běhací pás Tempo 30

Běžecký pás HOUSEFIT TEMPO 30 má velmi snadné a přehledné intuitivní ovládání. Průběh tréninku můžete sledovat na jednoduchém podsvětleném LCD displeji. Na displeji můžete kontrolovat základní měřené hodnoty jako je čas, momentální rychlost, uběhnutá vzdálenost, spotřeba kalorií a měření tepové frekvence. Běžecký trenažér nabízí 12 přednastavených programů. Ať už využijete automatické cvičební programy, nebo si zátěž budete dávkovat ručně, zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit svůj trénink vaší aktuální kondici a požadovaným cílům. 

Pomocí tabletu můžete běhat i s tréninkovou aplikaci KINOMAP, která bude prostřednictvím optického senzoru snímat váš pohyb při běhání. Měření tepové frekvence probíhá pomocí senzorů na madlech, tzv. Hand Pulzu, tato hodnota je důležitá pro nastavení spravného tréninku. Na madlech také můžete regulovat i rychlost nebo sklon běžeckého pásu. Zároveň stroj nabízí možnost připojení vašeho telefonu k MP3 připojení pomocí kabelu (klasický 3,5" jack). Pás má zabudovaný reproduktor (kabel pro připojení telefonu k MP3 je součástí dodávky) a vy tak můžete při běhání poslouchat vaši oblíbenou hudbu.

Kvalitní jednoduchý displej trenažéru

Běžecký pás je možné sklopit do svislé polohy přičemž získáte velmi úsporné rozměry 93 x 70 x 139 cm (délka x šířka x výška). Manipulace při skládání stroje je velice snadná a zvládne ji opravdu každý. Pro jednoduché přemisťování je pás vybaven transportními kolečky. Trenažér disponuje 2 držáky na lahev. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

 Elektronicky nastavitelný sklon i rychlost pásu

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

hausefit tempo 30

Dobrý den , je tento produkt vhodný pro mě .Behání nebo chuze ,cca 40 min. deně, 174 cm v. 81 kg ? Domácí použití začátečník.. A jak často se pás maže?

Odesláno dne 18.02.2022 18:49 uživatelem Lukas

Radim

Radim

Dobrý den, co se týká tělesných parametrů, tak je tento stroj pro vás vhodný. Nicméně běžecké stroje řady Tempo jsou určený hlavně pro běhání, chůze pro jejich výkon motoru není vhodná. Pokud chcete provozovat na páse chůze je vhodnější vybírat s řady Spiro. Velmi oblíbeným, v tomto segmentu, je tento Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 20 iRun

Mazání pásu je individuální, dle umístění a čestností užívání. Nejlépe je pás pravidelně, třeba 1x měsíčně, kontrolovat pohmatem pod běžeckou kurtnu, zda je stále naolejovaný. V opačném případě je třeba použit olej. Čerstvě namazaný stroj by se neměl sklápět do vertikální polohy, aby olej nestekl do motoru.  

 

za Alfit odpovídá Radim | 25.03.2022 10:57

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze