383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
tiro 50
tiro 50

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 20 iRun

  • Kód: HT-9186EB
  • ID produktu :1563
  • Bodů: 66,63
Trenažér určený pro domácí využití, nosnost stroje 135 kg, max. rychlost 16 km/h, transportní kolečka pro snadný přesun, podsvícený LCD diplej, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

500 Kč SLEVA při zadání kódu: ALF

21 990 Kč
19 990 Kč
registrovaní: 19 390 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 20 iRun

HOUSEFIT SPIRO 20 iRun je model střední řady běžeckých pásů HOUSEFIT. Spiro 20 iRun je určený pro domácí kondiční trénink začátečníků i zkušených sportovců. Kromě kvalitní mechaniky, povedeného designu a robusní konstrukce nabízí pás i moderní elektroniku s možností propojení s tabletem přes Bluetooth a využívání tréninkových aplikací. Robustní rámová konstrukce s nosností do 135 kg a kvalitní zpracování trenažéru zaručuje dlouhou životnost stroje i při pravidelném běhání. Motor má maximální výkon 4,5 HP (3,3 kW), elektronicky nastavitelnou rychlost od 0 do 16 km/h a možnost simulace běhu v terénu díky elektronicky nastavitelnému sklonu od 0 do 15 %. Pás má běžeckou plochu o rozměrech 46 x 135 cm.

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO PRO má velmi snadné a přehledné intuitivní ovládání. Průběh tréninku můžete sledovat na velkém 7“ podsvětleném LCD displeji. Na displeji můžete kontrolovat základní měřené hodnoty jako je čas, rychlost, vzdálenost, sklon, spotřeba kalorií a měření tepové frekvence. Běžecký trenažér nabízí 12 přednastavených programů a 2 HRC programy řízené podle vaší tepové frekvence. Ať už využijete automatické cvičební programy, nebo si zátěž budete dávkovat ručně, zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit svůj trénink vaší aktuální kondici a cílům. 

Moderní elektronika navíc umožňuje bezdrátové propojení s tabletem či smartphonem a využití tréninkových aplikací iConsole+ prostřednictvím bluetooth na vašem tabletu (tablet není součástí dodávky zboží). Měření tepové frekvence probíhá pomocí senzorů na madlech, nebo lze srdeční tep měřit bezdrátově 5 kHz hrudním pásem s přesností EKG (pás lze případně dokoupit, není součástí stroje). Jako nadšený běžec jistě uvítáte i možnost pro dobíjení tabletu či smartphonu pomocí USB. Zároveň stroj nabízí možnost připojení vašeho telefonu k MP3 připojení pomocí kabelu (klasický 3,5" jack). Pás má zabudovaný reproduktor (kabel pro připojení telefonu k MP3 je součástí dodávky) a vy tak můžete při běhání poslouchat vaši oblíbenou hudbu.

Běžecký pás je možné sklopit do svislé polohy přičemž získáte velmi úsporné rozměry 115 x 76 x 147cm (délka x šířka x výška). Manipulace při skládání stroje je velice snadná a zvládne ji opravdu každý. Pro jednoduché přemisťování je pás vybaven transportními kolečky. Trenažér disponuje 2 držáky na lahev.

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

 

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Pro vaše pohodlí zajišťuje značka HOUSEFIT záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

09.04.2021 22:59 Miroslava Čermáková

mám dvakrát dobrou zkušenost s tímto eshopem

RM
08.04.2021 09:51 Renata Miládková

hodnotím pozitivně od objednávky po stroj na kterém běhám už dva týdny a jsem nadšená :)

LV
06.04.2021 15:36 Linda Vojtková

dobře poradili s výběrem, podrobná filtrace, rychlé dodání, chválím

Všechny recenze