Novoroční slevy

Eliptický trenažér PROFORM 525 CSE+

ID: PFEVEL74917

Domácí použití, nosnost 125 kg, iFit, reproduktor, délka kroku 41 cm, elektronické ovládaní zátěže, transportní kolečka.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme ještě dnes

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

Využíjte do 30.3. slevu 1 000 Kč s kódem ZIMA1000 na tento produkt.

sleva 38 %

32 490 Kč
19 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.
Uživatelský manuál PRO-FORM 525 CSE+
velikost souboru 4.51 MB
Návod na iFIT registraci
velikost souboru 383.22 kB

Eliptický trenažér PROFORM 525 CSE+

PRO-FORM 525 CSE+ patří ke kvalitním eliptickým neboli crossovým trenažérům a svým majitelům poskytuje kombinaci kvalitní mechaniky a ergonomie rámu s nosností do 125 kg. Robustní eliptický trenažér disponuje 14 kg těžkým setrvačníkem umístěný v zádní části stroje. Eliptický stroj nabízí přirozenou ergonomii pohybu s délkou kroku 41 cm, což umožňuje komfortní trénink pro menší i vyšší osoby. Stabilní a masivní konstrukce, včetně kvalitních komponentů, zachovává životnost stroje i při pravidelném tréninku. Šlapání na takovém trenažéru je příjemné a šetrné zároveň k vašim kloubům.

Pevná a pohyblivá madla Jednoduché ovládání zátěže Reproduktor pro poslech čehokoliv

Trenažér je kompletně osazen ložisky, v zadní části vyvážený setrvačníkový systém o hmotnosti 14 kg, moderní magnetickou brzdu a komfortní, plynulý chod i při větších každodenních zátěžích. Tichý a plynulý chod stroje zajišťuje magnetický brzdný SMR™ Resistance systém. Stroj má rozsah zátěže vyhovujicí jak ženám, tak i mužům s 20 elektronicky ovládanými úrovněmi odporu.

Magnetická brzda s tichým chodemPohyb na eliptikalu je velmi zdravýÚprava náklonu nášlapů

Eliptický trenažér PRO-FORM 525 CSE+ nabízí podsvícený 6" LCD displej s držákem na tablet. Obrazovka má jednoduché ovládání a zobrazuje všechny běžné hodnoty tréninku. Vyobrazené parametry na displeji jsou: čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepová frekvence (pomocí dlaňových snímačů, či hrudního BLUETOOTH pásu, který ovšem není součástí balení). V programové nabídce má 18 programů pro spalování tuku, zvyšování tělesné kondice apod. Stroj disponuje zabudovanými reproduktory s možností připojení MP3 přehrávače nebo smartphonu. Součástí stroje je držák na tablet, který využijete pro tréninkovou aplikaci nebo sledování oblíbených seriálů pro maximální komfort při tréninku. Tablet není součástí dodávky. 

Model 525 CSE+ poskytuje připojení k tréninkové aplikaci iFit, k níž si u nás můžete dokoupit licenci. Aplikace iFit vám umožní rozšířit vaše tréninkové plány přes systém Google MAPS. Získáte tak možnost rozšířit tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit tak můžete například soutěžit s vašimi přáteli nebo si navzájem porovnávat výsledky tréninků.

Sestavení a zprovoznění elipticalu svépomocí vám zabere cca 2 hodiny.

Stroj je vybavenkromě pohyblivých i stabilními madly se zabudovanými dlaňovými senzory pro měření tepové frekvence. Přesnějšího měření dosáhneme přes hrudní pás s bluetooth komunikací s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky, ale můžete jej u nás dokoupit). Díky změření tepu přes hrudní pás můžete naprosto bez omezení trénovat a využívat tak programy využívající snímání vaší tepové frekvence. Součástí trenažéru je držák na tablet a praktický držák na lahev s vodou. Pro pohodlnou manipulaci poslouží transportní kolečka. 

Záruka a servis:

  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze