383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás NORDICTRACK Elite T9.5 S

  • Kód: NETL14819
  • ID produktu :1616
  • Bodů: 165,97
Domácí využití, nosnost trenažéru 135 kg, vestavěný ventilátor, max. rychlost 22 km/h, transportní kolečka, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij bonus 1000Kč, v objednávce vyplň kód FIT

49 790 Kč
registrovaní: 48 300 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Běžecký pás NORDICTRACK Elite T9.5 S

NORDICTRACK Elite T9.5 S je běžecký pás od amerického výrobce domácích trenažérů. Pás je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé běžce. Trenažér běží na silný pohonný systém SMART-Response s trvalým výkonem 3,6 HP (2,65 kW). Maximální výkon motoru je 5,0 HP (3,68 kW). Motor je vybaven velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 22 km/h a sklon běžecké plochy až do 12 % jistě uspokojí i náročnější běžce.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 135 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost i při pravidelném používání. Běžecká plocha má prostorné rozměry 51 x 152 cm (šířka x délka) a tím pádem univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Speciální systém odpružení "FlexSelect" zaručují maximální komfort a šetrnost k vašim kloubům. 

Svůj trénink na běžeckém trenažéru NordicTrack Elite T9.5 S budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným 14" interaktivním SMART HD displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod.

Z programové nabídky máte k dispozici celkem 50 programů zaměřených na budování kondice a spalování tuku. Tréninková aplikace iFit je integrovaná přímo v počítači (tablet tedy nebudete potřebovat) na rok. Aplikace iFit vám umožní rozšířit vaše tréninkové plány přes systém Google MAPS. Součástí dodávky stroje je i roční FAMILY licence (až pro 5 osob) na 1 rok zcela ZDARMA! Získáte tak možnost rozšířit tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit tak můžete například soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat výsledky tréninků.

Tablet není součástí dodávky.

Trenažér má zabudovaný reproduktor pro připojení MP3, smartphonu nebo iPodu. Dále nabízí vestavěný ventilátor s manuální regulací pro osvěžení při běhu. Součástí je i držák na lahev s vodou. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Běžecký pás je vybaven integrovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Přesněji lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky stroje, lze jej samozřejmě samostatně dokoupit u nás). 

Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné trenažér používat dlouhodobě při pravidelném domácím tréninku.

Pro snadné uskladnění lze stroj složit do vertikální polohy a pro jednoduché přemisťování je vybaven pojízdnými kolečky.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze