383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás NORDICTRACK Elite T7.0 S

  • Kód: NETL79019
  • ID produktu :1612
  • Bodů: 109,30
Domácí využití, nosnost trenažéru 125 kg, vestavěné ventilátory, max. rychlost 20 km/h, transportní kolečka, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Využij bonus 1000Kč, v objednávce vyplň kód FIT
Doprava naší dodávkou + montáž technikem je ZDARMA

32 790 Kč
registrovaní: 31 805 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Běžecký pás NORDICTRACK Elite T7.0 S

NORDICTRACK Elite T7.0 je běžecký pás od největšího světového výrobce domácích trenažérů. Pás disponuje kvalitním a tichým motorem DurX™ Commercial Plus s trvalým výkonem 2,02 kW (2,75 HP). Maximální výkon motoru je 3,3 kW (4,5 HP).  Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 20 km/h a sklon běžecké plochy až do 10 % jistě uspokojí i náročnější běžce.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 125 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost i při pravidelném používání. Běžecká plocha má prostorné rozměry 51 x 140 cm (šířka x délka) a tím pádem univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Profesionální systém odpružení "FlexSelect" zaručují maximální komfort a šetrnost k vašim kloubům. 

Svůj trénink na běžeckém trenažéru NordicTrack Elite T7.0 budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným LCD displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod.

Trenažér nabízí řadu přednastavených programů zaměřených na budování kondice a spalování tuku. Kromě toho máte možnost dokoupit si oblíbenou tréninkovou aplikaci iFit, kterou je možné spárovat přes Bluetooth s vaším tabletem a rozšířit tak programovou nabídku. Získáte tak možnost rozšířit tréninkové mapy, programy s profesionálními trenéry nebo motivační videa a stravovací tipy! Díky aplikaci iFit tak můžete například soutěžit s vašimi přáteli nebo si porovnávat výsledky tréninků.

Tablet není součástí dodávky.

Trenažér má vestavěné reproduktory pro připojení MP3, smartphonu nebo iPodu. Dále nabízí zabudované ventilátory s manuální regulací pro osvěžení při běhu. Součástí pásu je i praktický držák na tablet. Pás má také 2x držák na lahev s vodou.

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Přesněji lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky stroje, lze jej samozřejmě samostatně dokoupit u nás). 

Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné trenažér používat dlouhodobě při pravidelném domácím tréninku.

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy pomocí systému SpaceSaver® s designem EasyLift™ Assist. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky. Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze