383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás TUNTURI Fitrun 30

  • Kód: 17TFRN3000
  • ID produktu :1607
  • Bodů: 61,63
Domácí použiti, nosnost 100 kg, jednoduchý PC s displejem, manuálně nastavitelný sklon, jednoduché složení, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

18 490 Kč
registrovaní: 17 940 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás TUNTURI FitRun 30

Tunturi Fitrun 30 je kvalitní běžecký pás od světového výrobce domácích trenažérů, jejichž výrobky jsou maximálně ergonomické s velmi kvlitní mechanikou. Pás disponuje kvalitním a velmi tichým motorem s trvalým výkonem 1,1 kW (1,5 HP) a vysokým záběrovým momentem. Motor je opatřen velkým krytem s izolací pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost do 12 km/h, sklon běžecké plochy je manuálně nastavitelný do třech pozic s maximálním sklonem 8 %.

Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 100 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost při pravidelných trénincích v domácím fitnes. Běžecká plocha má velkorysé rozměry 45 x 120 cm (šířka x délka), bude tak vhodná pro univerzální použití pro drobnější i vyšší postavy. Systém odpružení "T-Flex" dobře pohlcuje vertikální nárazy na desku a zaručují maximální komfort běhání a šetrnost k vašim kloubům. 

Běhací trenažér Tunturi Fitrun 30

Svůj trénink na běžeckém trenažéru Tunturi Fitrun 30 budete mít pod kontrolou pomocí tréninkového počítače s přehledným podsvíceným LCD displejem. Na displeji vidíte zobrazované hodnoty jako čas tréninku, uběhnutou vzdálenost, rychlost vašeho běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií, měření tepové frekvence apod.

Trenažér nabízí 20 programů s přednastavěnými běžeckymi tratěmi zaměřených na zvyšování kondice nebo spalování tuku, to bude záležet na dosažené tepové frekvenci nebo Bodymass režim. Rychlost můžete krokovat pomocí tlačítek plus mínus nebo už přednastavenými na danou rychlost. S Bezpečnostní klíč je nedílnou součástí těchto trenažéru. Zaručuje zastavení motoru v případě jakékoliv nehody nebo zaškobrtnuti.

Tablet neni součásti balení. Součástí pásu je ale praktický držák na tablet. Pás má také 2x držák na lahev s vodou.

Jednoduchý displej pro pozorování tréninkových hodnot

Běžecký pás je vybaven zabudovanými dotykovými senzory (hand pulsy) pro měření tepové frekvence. Stačí položit dlaně na madla a po chvíli uvídite výsledek na despleji PC. Tepovka je velmi důležitá pro vhodné nastavení tréninku na míru. Značkový motor s odhlučněním má intuitivní systém chlazení, který konstantně zajišťuje, aby se motor nepřehříval a bylo tak možné trenažér používat dlouhodobě při pravidelném domácím tréninku.

Pro uskladnění lze stroj složit do úsporné vertikální polohy. Nemusíte se tak bát, že by vám stroj zabíral moc místa v případě, kdy zrovna neběháte. Pro jednoduché přemisťování po místnosti je pás vybaven pojízdnými kolečky a pro stabilitu vyrovnávač nerovnosti. 

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Kvalitní běžecký pás pro domácí použiti

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu

hlučnost stroje

Dobrý den. Jaká je hlučnost tohoto stroje v dB? Který běhací pás z vaší nabídky ji má nejnižší? Moc děkuju za odpověď. R.Zítková

Odesláno dne 14.11.2020 17:14 uživatelem Radmila

Radim

Radim

Dobrý den paní Zítková,

nejtišší pásy v naší nabídce jsou všechny modely HOUSEFIT Spiro – 80iRun,90iRun, PROiRun. 

Bohužel náš dodavatel z Holandska značky Tunturi nám nedodává info o decibelech u jejich pásů, tzn. nejsem schopen na model Tunturi FitRun 30 odpovědět.

za Alfit odpovídá Radim | 20.11.2020 07:53


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

HL
05.08.2021 12:21 Hana Lahodná

už jsem naběhala 100 kilometrů na páse a děkuji za doporučení k mé konstituci :D

TH
04.08.2021 11:39 Tereza Hudcová

Za 1 :)

PK
02.08.2021 21:21 Petr Kovář

kladně hodnotím zákaznickou linku, rychlost a že v případě poruchy nemusím posílat pás zpět, ale přijede technik k nám domu

Všechny recenze