383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč
tiro 50
tiro 50

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO PRO iRun

  • Kód: HT-9854EB
  • ID produktu :1589
  • Bodů: 133,30
Lehce komerční využití/náročné domácí využití, nosnost trenažéru 170 kg, vestavěný ventilátor, max. rychlost 20 km/h, transportní kolečka, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

1 000 Kč SLEVA při zadání kódu: FIT

42 990 Kč
39 990 Kč
registrovaní: 38 790 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO PRO iRun

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO PRO iRun je svými technickými parametry chloubou značky HOUSEFIT. Tento model je určený pro lehce komerční, případně náročné domácí využití. Vyznačuje se masivní rámovou konstrukcí, s nosností až 170 kg. Dostatečně velká běžecká plocha, zesílená došlapová deska a speciální vícevrstvá kurta z tohoto stroje dělají špičkového pomocníka pro náročného běžce. Kvalitní silný motor s trvalým výkonem 3,5 HP (2,57 kW), který má maximální výkon 5 HP (3,68 kW) a zkušenosti značky HOUSEFIT jsou zárukou dlouhé životnosti. Rozsah rychlosti běžeckého pásu se pohybuje v rozmezí 1 - 20 km/h. Pás má zesílenou došlapovou desku a běžeckou plochu s rozměry 52 x 148 cm, která dává dostatek prostoru i vyšším osobám a tak se můžou pohybovat bez omezení. Možnost regulace náklonu až do 20 %. Součástí stroje je mechanický klíč, který automaticky zastavuje motor, například při pádu. 

 

Běžecký trenažér HOUSEFIT SPIRO PRO má velmi jednoduché a intuitivní ovládání pomocí konzole, která má modře podsvícený 8" LCD displej. Na displeji lze měnit rychlost a sklon po jednotkách, ale i pomocí tzv. "horkých kláves". Při jejich použití se stroj rozjede na předem nastavenou rychlost, resp. nastaví určený sklon stroje. Displej zobrazuje čas, sklon, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, tepovou frekvenci. K dispozici je 12 přednastavených programů, 3 uživatelské a 2 HRC programy. HRC program je řízený podle vaší tepové frekvence. Dále nabízí režimy fat, countdown (odpočet času/vzdálenosti) a manuální režim.

Trenažér je vybaven vestavěnými reproduktory (viz foto níže) s přípojkou k MP3 či iPod. Součástí stroje je i zabudovaný ventilátor, který vás při tréninku příjemně osvěží.

Pro ještě zábavnější trénink můžete využít známou tréninkovou aplikaci Kinomap pro Android a iOS. Funguje to tak, že si jednoduše spustíte aplikaci na vašem tabletu či smartphonu, a ta bude prostřednictvím optického senzoru snímat váš pohyb při běhání.

Běžecký pás je vybaven stabilními madly, ve kterých jsou integrované dotykové měřiče tepové frekvence. Pro snadné uskladnění lze stroj složit do vertikální polohy a pro jednoduché přemisťování je vybaven pojízdnými kolečky. Po složení běžecké plochy do vertikální polohy má stroj úsporné rozměry 115 x 95 x 157 cm (délka x šířka x výška). Sklopení stroje jde lehce, zvládnou ho bez problémů i ženy. Housefit Spiro PRO iRun je vybaven dlaňovými snímači (hand pulsy) k měření tepové frekvence, případně lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky stroje, lze ale samozřejmě samostatně dokoupit u nás). 

Tento model nabízí 2x držak na lahev pro ještě větší pohodlí při tréninku.

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

 

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám.
  • 3 roky záruka na kompletní stroj.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

09.04.2021 22:59 Miroslava Čermáková

mám dvakrát dobrou zkušenost s tímto eshopem

RM
08.04.2021 09:51 Renata Miládková

hodnotím pozitivně od objednávky po stroj na kterém běhám už dva týdny a jsem nadšená :)

LV
06.04.2021 15:36 Linda Vojtková

dobře poradili s výběrem, podrobná filtrace, rychlé dodání, chválím

Všechny recenze