383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 90 iRun

  • Kód: HT-9183EB
  • ID produktu :1570
  • Bodů: 99,97
Domácí využití, nosnost trenažéru 150 kg, zabudovaný ventilátor, max. rychlost 18 km/h, transportní kolečka, napájení síťovou přípojkou 230 V. Celý popis
Ověřeno trenéry
Skladem ihned k odeslání (Poslední 1 kus)

Využij slevu 500Kč a v objednávce použij kód ALF

29 990 Kč
registrovaní: 29 090 Kč

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma

Běžecký pás HOUSEFIT SPIRO 90 iRun

HOUSEFIT SPIRO 90 iRun je moderní běžecký trenažér určený pro domácí použití jak pro kondiční hubnutí tak pro vytvalostní trénink. Stroj nabízí silný značkový motor s tichým chodem, disponující maximálním výkonem 4,5 HP (3,3 kW); trvalý výkon motoru je 2,75 HP (2,1 kW). Motor má větší kryt včetně izolace pro snížení vibrací při běhu. Elektronicky nastavitelná rychlost v rozmezí 1-18 km/h a elektrický sklon běžecké plochy až 18 % jistě uspokojí i náročnější běžce. Běžecká kurta je při 0 % sklonu ve výšce 19 cm od země. Masivní rám trenažéru, s nosností stroje až 150 kg, zaručuje jeho dlouhou životnost i při pravidelném používání. Běžecká plocha má komfortní rozměry 51 x 145 cm (šířka x délka) s univerzálním použitím pro drobnější osoby i lidi vyšší postavy. Odpružení "Shock Absorber System" spolu s rámovým odpružením celé běžecké desky zaručují maximální komfort a šetrnost k vašim kloubům. 

Sklon a rychlost pásu se ovládá tlačítky na displeji stroje. Trenažér snadno sestavíte podle přiloženého návodu v českém jazyce.

Svůj trénink na běžeckém trenažéru HOUSEFIT SPIRO 90 iRun budete mít pod kontrolou prostřednictvím tréninkového počítače s přehledným barevným podsvíceným 8" LCD displejem s řadou programů. Na displeji vidíme zobrazované hodnoty jako čas, vzdálenost, rychlost běhu, sklon pásu, spotřeba kalorií a měření tepové frekvence. Kompletní nabídka programů obsahuje celkem 15 tréninkových plánů mezi nimiž najdeme už 12 programů přednastavených (Weight loss, Fat burning, 5 km, Fitness, Hill climbing) a 2 HRC programy řízené podle tepové frekvence. Jednotlivé programy si můžete upravit libovolně na vyšší nebo nižší intenzitu podle vlastních sil. 

Součástí pásu je i bezpečnostní pojistka STOP, která v případě uklouznutí, či jiného klopýtnutí, pás okamžitě zastaví. Pomocí vstupu USB můžete dobíjet svůj smartphone či tablet. 

Možnost připojení tréninkové aplikace iConsole+, která vám umožní prostřednictvím funkce Bluetooth rozšírit vaši základní programovou nabídku. Přes systém Google Maps si tak můžete vytvářet vlastní tréninkové trasy po celém světě a zaběhat si tak kdekoliv vás napadne. Aplikace je zcela zdarma. Aplikaci iConsole+ si můžete stáhnout pro Android či iOS (Apple). Tablet není součástí dodávky stroje. 

Ať už využijete automatické cvičební programy, nebo si zátěž budete dávkovat ručně, zobrazované hodnoty vám umožní přizpůsobit svůj trénink vaší aktuální kondici a cílům.

Trenažér má zabudované reproduktory pro připojení MP3, smartphonu nebo iPodu. Pro připojení vašeho telefonu k MP3 je součástí balení kabel (3,5 jack). Na předním panelu ovládacího počítače najdete i nabíjecí USB konektor. Nestane se vám tak, že se vám při tréninku vybije váš mobilní telefon nebo tablet. 

Běžecký pás je vybaven stabilními madly s integrovanými dotykovými měřiči tepové frekvence (tzv. hand pulsy). Pro snadné uskladnění lze stroj složit do vertikální polohy a pro jednoduché přemisťování je vybaven pojízdnými kolečky. Po složení běžecké plochy do vertikální polohy má stroj úsporné rozměry 150 x 83 x 148 cm (délka x šířka x výška). Sklopení stroje jde lehce, zvládnou ho bez problémů i ženy. Součástí stroje je i bezpečnostní pojistka, která zabraňuje nechtěnému sklopení pásu např. dětem.

Housefit Spiro 90 iRun je vybaven dlaňovými snímači (hand pulsy) k měření tepové frekvence, případně lze puls měřit přes bezdrátový hrudní pás o frekvenci 5 kHZ s přesností EKG (hrudní pás není součástí dodávky stroje, lze ale samozřejmě samostatně dokoupit u nás). 

Pás má zabudovaný ventilátor pro lehké osvěžení a komfortní běh. Součástí výbavy jsou také integrovaná přepravní kolečka. Můžete tak jednoduše pás složit a přemístit kamkoliv v místnosti, kde nebude překážet. Tento model nabízí 2x držak na lahev pro ještě větší pohodlí při tréninku.

Sestavení běžeckého pásu svépomocí vám zabere cca 2,5 hodiny.

Záruka a servis:

  • 5 let záruka na rám trenažéru
  • 3 roky záruka na kompletní stroj
  • zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu

Housefit spiro 90irun

Dobry den. Ma pas omezenou dobu chuze?

Odesláno dne 18.04.2021 13:54 uživatelem Michal

Radim

Radim

Dobrý den,

chůze na páse obecně zatěžuje motor více než běh, ale 30 min denně na rychlost aspoň 3,5km/h by neměl být pro motor problém, pak tak 60min nechat motor vychladnout a opět 30min chůze.

za Alfit odpovídá Radim | 29.04.2021 11:07

Telefon

Dobrý den, je možné tento pás spojit s telefonem? Děkuji za odpověď. Alena

Odesláno dne 05.11.2020 10:31 uživatelem Alena K.

Radim

Radim

Dobrý den, ano, pomocí USB můžete k pásu připojit mobilní telefon nebo tablet. Navíc máte možnost připojení tréninkové aplikace iConsole+, která vám umožní prostřednictvím funkce Bluetooth rozšířit základní programovou nabídku běžeckého pásu HOUSEFIT SPIRO 9 iRun.

za Alfit odpovídá Radim | 05.11.2020 10:38


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

19.06.2021 13:22 Denisa Černá

Vpondeli jsem objednala v utery mi objednavka prisla. Velmi spokojena

AH
18.06.2021 12:48 Adam Hovorka

Doorucuju

PP
16.06.2021 00:11 Petra Petrová

Už mám za sebou 100km na pase prvni mesic, uplne jsem tomu propadla

Všechny recenze