383 800 144
Okamžitá expedice
z našeho skladu
Montáž u vás
provede vyškolený technik
Odborný servis
v průběhu i po záruce
Doprava zdarma
nad 2 000 Kč

Eliptický trenažér HAMMER Speed-Motion BT

  • Kód: 4107
  • ID produktu :1243
  • Bodů: 79,97
Domácí použití, nosnost 130 kg, setrvačník vzadu, Bluetooth, USB, držák na tablet, transportní kolečka. Celý popis
Ověřeno trenéry
Vyprodáno

Hlídat dostupnost

Červencová sleva 500Kč, v objednávce použij kód ALF

23 990 Kč
registrovaní: 23 270 Kč

Záruka a servis:

  • 2 roky na kompletní stroj v domácím prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.

Eliptický trenažér HAMMER Speed-Motion BT

HAMMER Speed-Motion BT je špičkový stroj s masivní konstrukci. Trenažér vám umožňuje trénovat horní i dolní končetiny zároveň, aniž byste tím nijak nezatěžovali klouby a záda. Setrvačník v přední části stroje a jeho ergonomie budou vyhovovat jak menším, tak i větším postavám. Krok s délkou 43 cm a roztečí pedálů 14 cm nabízí přirozený pohyb.

Těžký 12 kg setrvačník zajišťuje plynulý a zcela tichý chod i při větší zátěži. Elektronicky nastavitelný odpor je tvořen magnetickým brzdným systémem SMR Resistant s rozsahem 10 až 350 Watt v 16 stupních. Stroj má kromě výborné ergonomie i kvalitní mechaniku, kloubní spoje jsou osazeny průmyslovými kuličkovými ložisky. Nosnost trenažéru je až do 130 kg.

Trenažér Finnlo HAMMER Speed-Motion BT nabízí přehledný a snadno ovladatelný počítač s LCD displejem, který zobrazuje důležité hodnoty, jako je čas, momentální rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, výkon, tepovou frekvenci i nastavěnou zátěž. V nabídce naleznete celkem 22 tréninkových programů s řadou přednastavených profilů pro budování kondice a spalování tuku, 4 HRC programy, které jsou řízeny prostřednictvím dosažené tepové frekvence - tyto programy jsou ideální na spalování tuků v těle, režimy Recovery, který určí vaši aktuální fyzickou kondici. .

Velkou předností tohoto modelu je systém Bluetooth a možnost připojení tréninkové aplikaci iConsole+ pro ještě větší zábavu a radost při tréninku. Aplikaci můžete připojit přes váš tablet nebo smartphone. Součástí displeje je integrovaný držák na tablet nebo smartphone a USB port pro nabíjení. Tablet není součástí dodávky.

 

Měření srdeční frekvence je možné dvěma způsoby. Nejpřesnějšího měření dosáhnete pomocí hrudního pásu s frekvencí 5 kHz, díky integrovanému přijímači stačí jen nasadit pás přes hrudník a během několika vteřin uvidíte hodnotu svého tepu přímo na displeji počítače. Pro orientační přeměření tepu jsou určeny integrované dotykové snímače (hand pulsy) přímo na řídítkách. Hrudní pás není součástí dodávky, můžete si jej ale u nás dokoupit.

Dostatečně velké pedály se zvýšenými okraji pro perfektní bezpečnost při tréninku jsou z protiskluzového materiálu. Díky svým rozměrům budou pohodlné i pro osoby s větším chodidlem.

Nedílnou součástí trenažéru je držák na tablet, smartphone, USB port pro nabíjení, Bluetooth zařízení, transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti. 

Záruka a servis:

  • 2 roky na kompletní stroj v domácím prostředí.
  • Zajišťujeme záruční i pozáruční servis přímo u zákazníka doma.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Dotazy k produktu


Nový dotaz

Co říkají naši zákazníci

RF
29.07.2021 23:49 Romana Filipová

U mne vše v pořádku, dobrá cena

EG
27.07.2021 23:58 Eva Gregorová

Spokojenost

MT
27.07.2021 08:21 Markéta Tondrová

dávám jedničku z hvězdičkou, doporučuji se před objednávkou registrovat, sníží se cena o 3%, což byla v mém případě sleva skoro tisíc korun

Všechny recenze