Plyometrická bedna TUNTURI Plyo Box Soft 50/60/75 cm

ID: 14TUSCF080

Plyometrická bedna s měkkou vnější vrstvou. Vhodná pro skákací cviky a crossový trénink.

Celý popis a parametry produktu

Expeduji 13.08.

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 30 %

8 990 Kč
6 290 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka pro domácí prostředí.

Měkká plyometrická bedna TUNTURI Plyo Box Soft je univerzálním pomocníkem amatérských, ale i profesionálních sportovců či atletů v mnoha sportech. Nejen, že můžete díky tomuto boxu zvýšit Vaši kondici, ale značně můžete zlepšit koordinaci pohybu, svaly a i tzv. CORE tedy hlubokostabilizační svaly. Rozvinete naplno explosivní sílu vašich svalů, která působí na celé tělo. 

 

Vnitřní materiál je ze dřeva, které je obaleno silným krytem EVA (tvrdost až 1000D). Díky speciálnímu vystužení má tato bedna TUNTURI Plyo Box Soft garantovanou životnost i připravidelném tréninku a neměla by tak chybět v žádné crossfitové těločvičně či funkční zóně velkých fitness center. Lze využívat při tréninku všechny strany bedny. Bedna je navíc krytá speciálním měkkým povrchem z husté pěny pro odlehčení kloubů a snižuje zátěž na kotníky, kolena a kyčle + jako ochrana proti poranění holení při skocích!

 

Plyobedna je ideální cvičební pomůcka jak pro individuální, tak i kruhové kolektivní tréninky.

 

Tréninkem s plyo boxem můžete zábavným a náročným způsobem pracovat na své kondici, síle a výbušnosti. Existuje mnoho různých možných cvičení, jako jsou skoky z dřepu, přeskoky na sílu, boční skoky nebo zvýšené kliky. Tento box Tunturi Plyo je vyroben ze dřeva a má měkkou vnější vrstvu. To je praktické, protože to pomůže zabránit modřinám nebo škrábancům, pokud náhodou narazíte na okraje nebo rohy krabice. Každá strana má jinou délku a box lze nastavit na tři různé výšky.

Výhody Tunturi Plyo Box - Dřevěný fitness box - Soft
- Měkký materiál pro bezpečné cvičení
- Nastavte ve třech různých výškách
- Pro zábavné a náročné procvičování celého těla
- Možnost různých cvičení pro začátečníky i profesionály

Vyskočte trochu výš na tomto praktickém Tunturi Plyo Boxu! Objednat teď!

Součástí je bezplatná aplikace Tunturi Training
Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a cvičebních videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a vašich produktů Tunturi maximum.

Můžete trénovat sólo a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci lze vždy najít nové výzvy a inspiraci. A krása je v tom: Tunturi Training je 100% zdarma! a lze jej stáhnout z App Store a Play Store!

O Tunturi
Ciťte se každý den lépe. To je motto Tunturi. Naše počátky leží ve Finsku, kde dva bratři v roce 1922 založili obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme holandskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na vaší cestě ke zdravému a fit tělu, vyrovnané mysli a šťastnému životu. Děláme to pomocí široké škály zařízení pro kardio a silový trénink, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to řada, která se neustále rozšiřuje a zlepšuje, s kvalitními produkty a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte otázky? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training

Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

Přehled specifikací:
○ Rozměry (d. v.): 50 x 60 x 75 cm.
○ Barva: černá | bílá
○ Materiál: Materiál: dřevo | EVA
○ K dispozici také ve větším rozměru: 40 x 50 x 60 cm.
○ Kód produktu: 60 x 60 cm: 14TUSCF080
○ EAN kód: 8717842030219

Technické vlastnosti:

robustní TUNTURI Plyo Box Soft pro skákací cviky a cross-training
stabilní vnitřní box - ideální na dlouhodobé zatěžování skoky
měkké opláštění z tvrdé pěny
vnější materiál z vinylového potahu - trvanlivý a snadno čistitelný
otočení boxu na výběr výšky skoku
minimalizované riziko zranění
maximálně stabilní
materiál skákacího boxu: dřevo
materiál pláště: pěna (vnitřek), vinyl (vnějšek) - tvrdost až 1000D
kvalitní materiály pro dlouhotrvající životnost
barva: černá
 


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze