Plyometrická bedna dřevěná TUNTURI Plyo Box 40/50/60 cm

ID: 14TUSCF077

Plyometrická bedna z překližky o síle 20 mm. Vhodná pro skákací cviky a crossový trénink.

Celý popis a parametry produktu

Skladem - expedujeme ještě dnes

Jsme certifikovaným prodejcem zboží a přímým odběratelem značky.

sleva 7 %

4 290 Kč
3 990 Kč

Přidat k porovnání

Záruka a servis:

  • 2 roky záruka pro domácí prostředí.

Plyometrická bedna dřevěná TUNTURI Plyo Box je univerzálním pomocníkem amatérských, ale i profesionálních sportovců či atletů v mnoha sportech. Box je vyroben ze speciálního dřeva (20 mm) nejvyšší kvality. Nejen, že můžete díky tomuto boxu zvýšit Vaši kondici, ale značně můžete zlepšit koordinaci pohybu, svaly a i tzv. CORE tedy hlubokostabilizační svaly. Rozvinete naplno explosivní sílu vašich svalů, která působí na celé tělo. 

Chcete-li se dostat do formy, můžete použít všechny druhy fitness nástrojů. Tímto způsobem můžete udržet své cvičení pestré, náročné a zábavné! Použijte tento Tunturi Plyo Box a začněte cvičit na plyoboxu. Step up, burpees a zvýšené kliky nebo například silné skoky do dřepu. Vyhledejte si „cvičení na plyo boxu“ a objevte možnosti cvičení tohoto dřevěného fitness boxu. Box lze nastavit do různých výšek a je tak vhodný pro různá cvičení.

Výhody Tunturi Plyo Box - Dřevěný fitness box
✓ Pro zábavné a náročné procvičování celého těla
✓ Možné různé cviky
✓ Nastavte ve třech různých výškách
✓ Vhodné pro začátečníky i pokročilé

Chcete absolvovat intenzivní plyo trénink a zapracovat na své kondici, síle a výbušnosti! Objednejte si tento dřevěný Tunturi Plyo Box nyní!

Součástí je bezplatná aplikace Tunturi Training
Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a cvičebních videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a vašich produktů Tunturi maximum.

Můžete trénovat sólo a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci lze vždy najít nové výzvy a inspiraci. A krása je v tom: Tunturi Training je 100% zdarma! a lze jej stáhnout z App Store a Play Store!

O Tunturi
Ciťte se každý den lépe. To je motto Tunturi. Naše počátky leží ve Finsku, kde dva bratři v roce 1922 založili obchod s jízdními koly. Nyní, o více než 100 let později, jsme holandskou společností a globální značkou. Podporujeme vás na vaší cestě ke zdravému a fit tělu, vyrovnané mysli a šťastnému životu. Děláme to pomocí široké škály zařízení pro kardio a silový trénink, příslušenství a podpůrných aplikací. Je to řada, která se neustále rozšiřuje a zlepšuje, s kvalitními produkty a vynikajícími zárukami. Nemůžete se zorientovat nebo máte otázky? Náš servisní tým je připraven vám pomoci.

Včetně bezplatné aplikace Tunturi Training

Hledáte pomoc, inspiraci nebo motivaci pro svůj trénink? V aplikaci Tunturi Training najdete tisíce animovaných fitness cvičení, návodů a tréninkových videí. Ty vám pomohou dostat ze sebe a z výrobků Tunturi maximum. Můžete trénovat samostatně a vytvořit si vlastní tréninkový plán, stejně jako navštěvovat skupinové lekce a využívat komunitu. Knihovna je pravidelně aktualizována, takže v aplikaci najdete vždy nové výzvy a inspiraci. A to je na tom to nejkrásnější: Tunturi Training je 100% zdarma! a můžete si ho stáhnout z App Store a Play Store!

Technické vlastnosti:

robustní dřevěná TUNTURI Plyo Box pro skákací cviky a cross-training
stabilní vnitřní box - ideální na dlouhodobé zatěžování skoky
otočení boxu na výběr výšky skoku
minimalizované riziko zranění
maximálně stabilní
materiál skákacího boxu: dřevo - tvrdost až 1000D
kvalitní materiály pro dlouhotrvající životnost
barva: přírodní dřevo
 

 Přehled specifikací:
• Rozměry (LWH): 40 x 50 x 60 cm
• Barva: Dřevo
• Materiál: Překližka (20 mm)
• Maximální hmotnost: 150 kg
• Dostupné také ve větší velikosti: 50 x 60 x 75 cm


Dotazy k produktu

Nový dotaz

Jak nás vidí zákazníci

MS
Monika S.

13.01.2023 14:29

Super

MZ
Martin Z.

09.01.2023 12:44

Byl jsem velice spokojený s nákupem. Dodání včetně montáže proběhlo rychle a domluva byla rychlá.

HM
Hana M.

05.05.2022 08:12

oceňuji rychlost dodání včetně montáže přímo v pokoji

Všechny recenze